Manowar - Principal, Θεσσαλονίκη[17.3.2011] + [18.3.2011] + [19.3.2011]

αραξε λιγο, αυτα που σε ενοχλουν να διαβαζεις για μια μπαντα που σ’αρεσει μην τα γραφεις για αλλες μπαντες.
το τι ειναι και τι δεν ειναι οι Metallica και οι Manowar δεν θα το αναλυσουμε τωρα, αλλα οταν καποιος παει σε μια συναυλια, οταν πληρωνει πιο σωστα, εχει απαιτησεις και δικαιουται και να εχει αποψη, ειτε αυτη σου αρεσει ειτε οχι.

ξεκολληστε με το να τα βαζετε με τον καθενα που λεει οτι δεν μου αρεσε αυτο η το αλλο…

και εμενα θα με ξενερωνε αν ο Adams διεκοπτε την Πεμπτη ενα τραγουδι για να πει για το καπνισμα. οπως με ειχε ξενερωσει και ο Dickinson το 99.

αν δε σας αρεσει η αποψη μου, προβλημα σας.

Δε θέλω να τη χαλάσω στους μανογουοράδες που νομίζουν ότι τους κυνηγάει το σύμπαν όλο, αλλά και με όσες άλλες μπάντες είχαν θέμα με τσιγάρα και φώτο, το ίδιο κράξιμο έπεφτε και πέφτει.

Από κει και πέρα είμαι 100% με την πλευρά του καλλιτέχνη, εφόσον τους ενοχλούν τα τσιγάρα και τα φλας καλά κάνουν και ζητάνε τον περιορισμό τους. Δε θα πέσει ο κώλος σε κάποιον να μην καπνίσει για ένα δίωρο (ή να βγει για λίγο έξω), ενώ 2-3 αναμνηστικές φώτο άνετα βγάζει κανείς και με το κινητό του στα γρήγορα χωρίς να κουβαλά ολόκληρο εξοπλισμό.

Αυτοι που σας ξενιζει η απαγορευση καμερας μαλλον δεν εχετε παει σε προ-2005 συναυλιες, πριν τα κινητα με καμερες γινουν ευρεως γνωστα και κανουν την απαγορευση βασικα ανουσια. Με θυμαμαι να περναω φωτογραφικη μεσα σε τεραστια σακουλα ηλιοσπορους στους Μεηντεν το '99 στο Περιστερι με τον σεκιουριτα να βουταει το χερι του μεσα στους ηλιοσπορους και απο τυχη να μην την πιανει, η mini-disc σε συναυλια στο Ροδον σε σακουλακι μεσα στο σωβρακο :stuck_out_tongue:

Για το τσιγαρο η μπαντα εχει το ΑΠΟΛΥΤΟ δικαιωμα να το απαιτησει και ο Ελληναρας ειναι μαλακας. Αλλα μπορει να το κανει πιο κομψα ιμο και να μην κοψει τραγουδι στην μεση. Ναι το ιδιο πιστευω και για τον Ντικινσον.

Οσο για τον εξωστη και το παιδι με το αναπηρικο καροτσακι, αν ισχυει ο διαλογος, μαλακια του ΝτεΜαιο.

Καμια Αθηνα θα ερθουν ποτε να τους δουμε και εμεις οι φτωχοι που το 2007 δεν ειχαμε κολλησει ακομα? :stuck_out_tongue:

και στα 2 λαιβ που πηγα παρασκευης και σαββατου,κοιταγα ανα διαστηματα τον κοσμο την ωρα των επων και αυτο που εβλεπα ηταν πληρης ευτυχια,χαμογελα,υπηρχε η αισθηση οτι ναι ρε φουστη μου MANOWAR ΡΕ ΜΟΥ.ΙΑ MANOWAR!!δεν νομιζω οτι αλλη μπαντα μπορει να μεταδωσει τα ιδια συναισθηματα και ας ελπισουμε οτι του χρονου θα εχουμε into glory ride tour.we fight to the death,to the last man,to the last breath.

πρώτον πρόσεξε τι είπα: [B]και για τους metallica όμως προσωπικά ποσώς με ενδιαφέρει που κανανε ότι κάνανε,δε θα με ξενερώσουν για αυτό! [/B]

οπότε αυτομάτως καταλαβαίνεις αν έχω σε εκτίμηση τους metallica ή όχι.
και όπως πολύ σωστά λες ο καθένας έχει την άποψη του! δηλαδή δε μπορεί η άποψη του να σχολιαστεί από άλλους??? όπως εσύ διαφωνείς με την δικιά μου και την κριτικάρεις έτσι έκανα κι εγώ με την άποψη κάπιου άλλου.ούτε μίλησα απρεπώς ούτε έκραξα κανέναν.τώρα αν θίχτηκες τόσο πολύ επειδή έχω άποψη ,sorry κιόλας!

Πες τα γιατί πολλοί δεν τα πρόλαβαν.
Τα θεωρούν δεδομένα (κινητά/φωτ.μηχανές κλπ) ενώ πάντα οι όροι είναι ίδιοι στο πίσω μέρος του εισιτηρίου.

και εγω θυμαμαι στο Ροδον ΠΟΛΛΕΣ φορες με ειχαν αναγκασει ειτε να αφησω τη μηχανη στο σεκιουριτι ειτε να την παω πισω στο αμαξι

παλιοτερα το θεμα με τις φωτογραφικες ηταν πολυ χειροτερο και φασιστικο

πλεον σταματανε μονο οσους ερχονται για να bootlegαρουν και ενιοτε οπως εγινε εδω, εφαρμοζουν τις παλιες τακτικες (σε χαλαροτερη φαση απ’οτι καταλαβα), αλλα οχι να ξενερωνει ο κοσμος με αυτο… ελεος

σε λίγο θα γκρινιάζουμε επειδή στη συναυλίες σπρώχνουν :lol:

Απορώ γιατί το συζητάμε τόσο πολύ, προσωπικά σε ΚΑΘΕ συναυλία που έχω πάει από ένα χρονικό σημείο και μετά τράβηξα κάμποσες φωτο. Και στους Manowar τράβηξα. Τώρα αν κάποιος πάει επιδεικτικά με την 123terrapixel κάμερά του κρεμασμένη στο λαιμό, ε, ας μην απορεί.

Ρε μάγκες ΟΚ, μην τρελένεστε για τις φωτογραφικές. Κι εγώ πήρα τις φωτογραφιούλες μου με το κινητό χωρίς πρόβλημα και τελείωσε. Δεν θα κάτσω όμως να τραβάω ούτε όλη την συναυλία, ούτε να την σπάω στους τριγύρω μου.

Το θέμα ήταν ότι ορισμένες φορές υπήρχε πρόβλημα γιατί διαφορετικό να βγάζεις τις φωτογραφιούλες εσύ προς την σκηνή και διαφορετικό να είσαι στην σκηνή και να τις τρως στη μάπα πχ, την Πέμπτη μπροστά δεξιά υπήρχε ένας στο κάγκελο που έβγαζε από το μισό μέτρο τον Άνταμς στη μάπα συνέχεια και προφανώς με φλας.
Οπότε είδα σε μια στιγμή τον Άνταμς που του έκανε με το χέρι 2-3 φορές το σήμα για το φλας και μετά το τέλος του τραγουδιού του δείχνει τα μάτια του και του λέει “you’re fucking up my eyes man” (ήταν εύκολο να το καταλάβεις γιατί το έκανε με έμφαση στα χείλη ευγενικά όμως ώστε να καταλάβει και ο άλλος).

Εντωμέταξύ στην αρχή δεν ήταν καθόλου αρνητικοί, αφού μου έδωσαν και την εντύπωση ότι όταν έβλεπαν κάμερα ψιλοπόζαραν κιόλας:p
Απλά πολύ πιθανόν να είπε αργότερα στον Joey ότι είχε τυφλωθεί από τις φωτό και γιαυτό τις επόμενες μέρες ψάχνανε πιο πολύ.

χαχαχαχαχα

Έχει γίνει κι αυτό (ευτυχώς στη Γερμανία).
Ένας Γερμαναράς στο MCFII φώναζε δίπλα μου (τρίτη σειρά κοντά κάγκελο):
“Security, security!!! He is pushing me” … και ο σεκιουριτάς έκανε συστάσεις στο Μιχάλη (το γνωστό Μιχάλη).

Άντε, σε λίγο να παραπονιόμαστε και γι΄αυτό στην Ελλάδα :lol:

πάντως χαίρομαι εγώ με όλα αυτά τα σχόλια που γράφονται :stuck_out_tongue:
η συναυλία γάμησε και το μόνο αρνήτικό είναι ότι δεν άφησαν μερικούς να την τραβήξουν όλη σε κάμερα και οτί δεν γούσταρε ο ερικ να το κάνουν τεκέ εκεί. ρε τους manowar τους αλήτες που δεν σέβονται τους οπαδούς τους…

2 μερες manowar και μετα καπακι πυρετος 40,2!αυτα ειναι.ο μιχαλης που αναφερθηκε πιο πανω ,την παρασκευη τσακωθηκε με εναν σαλονικιο οταν στο λογο του demaio οταν ανεφερε αθηναιοι και εμεις φωναξαμε ,μερικοι κομπλεξικοι γιουχαραν.ε με εναν απο δαυτους αρχισε να τσακωνεται.ποιος ειπε του demaio να πει χεβι μεταλ ρε μου.ια στον λογο του σαββατου?στο τελος θα τον δουμε special guest σε κανα up the hammers .τρομερος.MANOWAR.

το πολυ το μπιρι μπιρι το βαριεται και ο μησμηρης
ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του

… ξαναφερτε manowar στα καπακια
στην ΑΘΗΝΑ ομως… ΟΧΙ στο μπουζουκαδικο το principal
οριστε ας ξεκινησουν οι immortals οσοι εχουν
απομεινει να ξαναγραφουν γραμματα\email\σηματα καπνου\κτλ
οπως λεει και το army of the immortals

ελα φιλε εγω ειμαι αυτος που ειπε την μαλακια οπω λες…παιδια απο το φορουμ με ξερουνε και ξερουνε πως και ειμαι και φαν της μπαντας και ημουνα και την παρασκευη απο τις 12.00 στο πρινσιπαλ και πως αν προλαβαινα θα ημουνα κα το σαββατο…λοιπον δεν εχω καποιο λογο να σε πω ψεματα ουτε να κατσω να κραξω…λεω αυτα που εμαθα απο καποια ατομα απο την διργανωση…θες να το πιστεψεις καλως δεν θες…στα @@@@ μου…δεν ειπα και αυτα τα ατομα…βγαλτε βιντεακι να το ανεβασω στο ροκινκ να με πιστεψουνε

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

E αρα δεν ειναι το θεμα οτι λες μαλακιες εσυ, αλλα αυτοι που σου το ειπαν, οι οποιοι φυσικα μπορει να ειχαν τους λογους τους να βγαλουν μια τετοια παραπληροφορηση. Δεν μπορεις να γνωριζεις τι εχει παιχτει παρασκηνιακα και αν οι διοργανωτες ειχαν καμια αντιπαραθεση με τη μπαντα ωστε να βγαλουν τετοια μουφα ειδηση.
Αλλωστε το βιντεο που ποσταριστηκε, στο οποιο ανεβαζει μαζι τους στη σκηνη ατομο με καροτσακι, και μαλιστα με δικη του πρωτοβουλια, διαψευδει πανηγυρικα αυτα που λεγονται για το περιστατικο και τον χαρακτηρα του ντεμαιο.
Επισης, σου επαναλαμβανω οτι εγω εβλεπα να υπαρχει κανονικα κοσμος στον εξωστη.

το ότι μπορεί να υπάρχουν καλοθελητές δεν είναι ούτε καινούργιο ούτε πρωτοποριακό… ο σταματούκος πχ τι συμφέροντα είχε να βγάλετι τη βρώμα για προηχογραφημένα στα ive του 94??? το ίδιο μπορεί να συμβαίνει και τώρα,έτσι απλά χωρίς συγκεκριμένο λόγο.

Ο Μιχάλης είναι ο βασιλιάς μας! Καλά έκανε και την είπε στον άλλο! Είναι χρέος του ηγέτη!! Τον λέμε ετσι στην παρέα μου επειδή είναι ίδιος με τον Theoden από το Lord of the rings την ταίνία! Απλά σε νεότερη έκδοση! :smiley:

Εγώ πάντως είδα ένα παιδί με αναπηρικό αμαξίδιο την Πέμπτη να βλέπει τη συναυλία στο παταράκι εκεί που έχει τα καθίσματα και τα τραπεζάκια κανονικά!Δεν νομίζω να έγινε καμια κφρίλα άλλη!!:!: Κανένα bootleg apo τις 3 μέρες έχουμε?:p:lol::smiley:

ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ… ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΕΙΠΩΘΕΙ ΗΔΗ. ΟΙ MANOWAR ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΙ! ΕΓΩ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ, ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ 94, 99, 07 Κ ΤΩΡΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ, ΤΟ ΕΧΩ ΕΜΠΕΔΩΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΝΑ ΣΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ! ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΓΚΕΛΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ ΑΠΟ ΝΤΕΜΑΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΑ, ΕΛΙΩΣΕ Η ΜΟΥΡΗ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ Κ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΥΛΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ! ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΚΑΘΑΡΑ Κ ΤΟ ΞΕΡΩ, ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ BATTLE HYMN ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Κ ΠΑΘΟΥΣ , ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ ΛΟΓΙΑ, ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΙΣΑΞΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΠΑΛΙ ΤΟΥ BATTLE HYMN ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ Κ ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ!!! ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΥΛΑ ΜΙΛΑΜΕ! ΣΕΤΛΙΣΤ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΟ, ΚΟΙΛΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΜΕ 2-3 ΚΟΜΜΑΤΙΑ (ΕΧΕΙ ΕΙΠΩΘΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ… Κ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΥΜΦΩΝΩ), ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΡΑΤΗΜΑ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ…ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΓΚΕΛΟ ΞΑΝΑ, ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΝ ΧΑΜΤΖΙΚ(ΦΟΒΕΡΗ ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΟ ΠΟΥΛΕΝ ΜΟΥ!), ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ! ΚΑΥΛΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!! ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ…(ΤΣΙΜΠΗΣΑ Κ ΧΟΡΔΗ - Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΠΟΖΕΡΙΕΣ ΑΠΟ ΝΤΕΜΑΙΟ, ΑΛΛΑ SHOW MUST GO ON…). ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΠΙΣΩ ΓΑΛΑΡΙΑ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙΑ, ΣΚΕΦΤΗΚΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΤΣΕ ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΙΚΑ, ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΔΟΥΛΕΙΑ (ΒΙΝΤΕΟ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ…). ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΩΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ Κ ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΕΤΛΙΣΤ(ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ, ΑΝΟΥΣΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ)…ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ MANOWAR ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΝ, ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΣΚΑΣ ΤΟΣΑ ΦΡΑΓΚΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ, ΑΠΛΑ Κ ΟΜΟΡΦΑ.
-ΟΙ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΑΔΕΣ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΣΠΑΣΑΡΧΙΔΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΤΟΛΕΣ, ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΜΥΛΟ, ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥΝ ΚΑΝΟΥΝ, ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥΣ.
-ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ, ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ ΓΙΑ ΔΙΣΚΟ, ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΛΛΑΔΑ…
-ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΧΑΛΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ, ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΦΑΣΗ? ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑ Κ Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΞΕΝΟΣ, Ο ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΤΙΜΗΣΕΙ, ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΣΤΟ ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ ΤΟΥ ΝΤΕΜΑΙΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΟΥ ΦΑΣΙΣΜΟΥ!!
-ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΗΧΟΓΡΑΦΗΜΕΝΑ ΜΕΡΗ Κ ΛΟΙΠΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ…ΑΠΛΑ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΑ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΑΥΛΙΑ MANOWAR ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ…

  • …ΕΙΔΑ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΝΟΣ ΑΝΕΚΔΙΗΓΗΤΟΥ ΤΥΠΟΥ… ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΖΟΛΕ, ΓΙΑ ΚΟΜΠΛΕΞ, ΑΝ ΞΑΝΑΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΘΗΝΑ Κ ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΤΙΣΙΔΙΚΟ…ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΣΕΝΑ ΤΩΡΑ, ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΜΠΛΕΞ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΕΧΕΙ ΤΑΙΣΕΙ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΜΕ ΨΩΛΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ Κ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ…ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΕΒΗΚΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΛΑ Κ ΕΧΕΙ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ. ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΟΜΩΣ…

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ MANOWAR, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (ΛΙΓΟΙ Κ ΚΑΛΟΙ), ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ, ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΕΜΕΙΣ Κ ΑΥΤΟΙ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ…ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑ ΕΠΙ ΣΚΗΝΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΕΥΧΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΡΑΦΙΚΗ…