Manowar

τι είναι τα firts days???

τυπογραφικό λάθος του first

ήθελα να γράψω [B]flirts[/B] days, είναι οι μέρες που εμείς οι true manowarriors την πέφτουμε σε γκόμενες, αλλά μου έφυγε το[B] l [/B]:!:

Θα με πείτε και εμενα τι έγινε το 99; :smiley: :smiley:

Το συνεχιζω απο το θρεντ για την συναυλια WASP

πω μλκ, έχω χαζέψει τόσο που δε μου πέρασε καν από το μυαλό… ό,τι να ναι είμαι :lol:

απλά δεν υπήρχε αρκετό ρεύμα για να μας αντέξει 8)

καλά σοβαρά το ρώταγες??? :lol::lol::lol::lol:

ναι, άστα… άκουγα τσάμπιονζ ητέρναλ πριν, καταλαβαίνεις… :stuck_out_tongue:

σου πήγε νααααααα από την ατμόσφαιρα έτσι???

άστα, τα χω κάνει πάνω μου… ούτε νάζγκουλ να με κυνηγούσε… :lol:

Πειτε ρε μαλακες και τιποτα σοβαρο γαμω την εκπερματωση του Οντιν.

σου μπήκε στο μάτι και δεν βλέπεις? :stuck_out_tongue:

Είμαι λίγο δύσπιστος αλλά με συμφέρει να έγιναν έτσι (σαν οπαδό).

Έτσι μου έχει πει αυτός ο φίλος μου που δουλεύει στη μπάντα και ήταν αυτός που οδηγούσε το βανάκι. Τώρα από 'κει και πέρα δεν γνωρίζω κάτι άλλο!

Ρισπεκτ άμα έγιναν έτσι τα πράγματα, αλλά, πιστεύετε ότι αν είχε γίνει αυτό, ο ντεμαγιος δε θα το είχε αναφέρει στο λόγο του??? Είμαι σίγουρος ότι θα το έκανε… Εκτός κ αν το έκανε, δεν ήμουν εκεί για να ξέρω…

Respect…αν βέβαια τα πράγματα έγιναν έτσι. Και για να είμαι ειλικρινής, τους έχω άνετα ικανούς να κάνουν κάτι τέτοιο δηλ. να παίξουν τζάμπα για τους φανς. Ίσως βέβαια να 'χω πλάσει μια “ρομαντική” εικόνα στο μυαλό μου για τους Manowar, αλλά αν συνυπολογίσει κανείς ότι τουλάχιστον ο Eric & o Karl δεν ζουν μόνο από τη μουσική (για τον μακαρίτη τον Scott και τον αρχηγό δεν ξέρω), μου φαίνεται αρκετά πιθανή αυτή η περίπτωση!!!

Hail όπως και να 'χει. Τιμής ένεκεν μπήκε Blood Of My Enemies, μετά Mountains και μετά νάνι!!!

Απλά ελπίζω την πληροφορία να μην την έδωσε ο Immortal…

eric ρε…

γιατι;