Manowar

Το παλατακι με ποσους γεμιζει;προντιτζι ποσο κοσμο ειχε;

Θελω να τους δω σε κλαμπ ρε, ας ειναι να το κανουν φαση Principal τρεις μερες σερι (εννοειται και τις τρεις μεσα). Οταν ειδα εκει τους Queensryche (αν εξαιρεσουμε τον τραγικο ηχο) ηταν η αγαπημενη μου, μη πω και αντικειμενικα καλυτερη, απο τις 4 φορες που τους εχω δει επειδη ειχε την ατμοσφαιρα του κλαμπ. Εχει κατι το παραπανω να βλεπεις μια μπαντα που παιζει σε αρενες σε σημαντικα μικροτερο χωρο.

καλά,εννοείται ότι προτιμάμε μικρά κλαμπς. χωρίς κουβέντα καν.

να ξέρετε πάντως ότι αναμένετε μεγάλο σετλιστ σε αυτή τη περιοδεία…

Ρε μαλακες καθηστε να ειμαστε μεσα πρωτα και μετα συζηταμε οτι θελετε

καλά εγώ από τώρα ετοιμάζω να κολλήσω 1-2 μέρες στο πάσχα (22 απριλίου) για να πάω όπου διάολο βρεθούν :stuck_out_tongue:

Εσενα σε μισω θανασιμα

Setlist σαν αυτο στο MMD… πεσαν και τα μπετα εκεινη τη μερα.

Βεβαια ελειπε το Thor, που οπως και να το κανεις εχω μεινει μ ενα παραπονο.

We have had so many requests from fans for a classic tour, and this anniversary is the perfect time and opportunity," commented DeMaio.

Ο Αρχηγός μίλησε.-

Εισαι γραφικα φανμποης ;p αλλα στηριζω.

αγία πετρούπολη. 7700 θέσεις (καθήμενοι), ήτοι το κλειστό μπάσκετ που έχουν.

μάγκες πάμε για μεγάλο στείτζ και δε το κόβω αυτό το στέιτζ να έρχεται ελλάδα.

Για Ελλάδα είναι καλός κράχτης το “Kings of Metal” full LP και έχει ελπίδες να μη “μπει μέσα” ο υποψήφιος διοργανωτής.

Πες τους ότι θα έχει και το Pleasure Slave με φιλική χορηγία μαγαζιών στη Συγγρού.

σήκω και πήγαινε μωρή επιστήμη να θυμηθούμε τα νιάτα μας :stuck_out_tongue:

Μην μας γαμας την ψυχολογια τωρα και εχω φτιαχτει ασχημα ρε γαμωτο

1800 ΡΟΥΒΛΙΑ ΤΟ ΤΙΚΕΤΟ, ΚΑΠΟΥ 40 - 45 ΕΥΡΩ.

για αγ.πετρούπολη γιατί για μόσχα έχουν βγάλει 400 διαφορετικά τίκετ. από 230 ευρώ μέχρι 30.

MANOWAR have announced their headlining performance at MAGIC CIRCLE FESTIVAL 2014 held on July 25 and 26, 2014 at Suvilahti Open Air in Helsinki, Finland.

:smiley: :roll: 8)

Καλο μου ακουγεται το Ελσινκι αν και ενοειται πως και εγω κλειστο και “μαζεμενο” χωρο προτιμω.

Από Ελλάδα δεν έχει απευθείας πτήση και είναι και ψιλοακριβά τα εισιτήρια από τώρα.

Το μενου θα εχει ενα κλειστο μαρτη-απριλη σε καμια κοντινη χωρα και το 2ημερο στο ελσινκι.

Αααααργκ!

δεν αφηνεται τα Ελσινκια κλπ κ να κατεβειτε πιο κατω γιατι δεν πιαζει μια