Manowar

Καλοκαιρι εμφανιζονται και εξτρα προορισμοι απλως ειναι λιγο νωρις ακομα.Αλλιως με lufthansa γυρω στα 260.

…καλά, κοίταζα για Ελσίνκι από πέρσι τέτοια εποχή, για τον Ιούνιο του 2013 και πήρα τον τρίπουλο. Άσε που τελικά δεν μπορούσα να παω…

Δύσκολος προορισμός. Πχ, Στοκχόλμη και Όσλο είναι πιο εύκολοι προορισμοί από Ελλάδα…

Μια χαρα ειναι το Ελσινκι, διπλα ειμαι, ευκαιρια να κανω και το ταξιδακι που θελω.
Αλλα τελη Ιουλιου ρε φιλε ? Τοτε σε καμια ελληνικη παραλια θα λιαζομαι.

MANOWAR Announce Next Headlining Performance For Summer Festival Season 2014

In celebration of the 25th anniversary of ?Kings Of Metal?, MANOWAR announce the next summer festival stop on their ?Kings Of Metal MMXIV? World Tour:

Saturday, May 24, 2014 at the Metal Summer Festival at Macka Kücükciftlik Park in Istanbul, Turkey

Tickets will go on sale soon.

This will be MANOWAR?s triumphant return to the Turkish festival scene after their celebrated performance in 2010.

MANOWAR will perform the full ?Kings Of Metal MMXIV? album along with a “best of” set of other immortal metal hymns in a completely new stage production.

Ελα μετα την Τουρκια ανακοινωστε και για εδω.

…μακάρι, κιας είναι Θεσσαλονίκη:):!:

Δωσε Ντεμαιο στο λαο

…όπχι μόνο…και Άνταμς δώσε:p :slight_smile: :!:

Πώς σαν φαίνεται το δίλεπτο;
Ψιλοτούμπανο ο ήχος, αρκετά τραχύς ο Adams…

Σαν πρωτο ακουσμα μια χαρα ειναι ο ηχος, ο ερικ λογικο να ακουγεται πιο τραχυς-η φωνη του εχει γινει πιο σκοτεινη με τα χρονια.

Εντωμεταξυ το βιντεο ειναι απο το λαιβ που ειχα παει περσι στη γερμανια, καλη φαση :stuck_out_tongue:

Μια παρακληση:
Παρακαλειστε οπως μην αποκαλυψετε τπτ για το σετλιστ της περιοδειας που θα ξεκινησει αυριο αμερικη, ευχαριστω πολυ!

Αποψε ενας Σουηδος, 38 χρονων, μου ελεγε οτι εχει δει 29 συναυλιες Manowar.
Τις μισες τζαμπα ως εργαζομενος σε ενα ροκ περιοδικο.
Και οτι επιναν μαζι σε ξενοδοχειο, μιας και εμεναν σε διπλανα δωματια.

Ξερωγωνταξει. Τι να πεις μετα. [B][SIZE=4]29[/SIZE][/B].

Kings of Metal MMXIV προς Ρωσια μερια…

Το άκουσα το άλμπουμ.

Γενικά εμένα δεν μου λέει και πολύ η όλη φάση. Μια από τα ίδια με το remake του Battle Hymns. Από τη μία αχρείαστο και από την άλλη γουστάρω που βγαίνουν στο δρόμο και το παίζουν live και που ξέρεις, ίσως έρθουν και στα μέρη μας.

Καλός ο ήχος, καλή η παραγωγή, προσπαθούν να επαναπροσδιορίσουν τις συνθέσεις (πχ Heart Of Steel) αλλά εμείς που μεγαλώσαμε με Manowar πάντα θα προτιμάμε τις ορίτζιναλ συνθέσεις.

Και κάτι τελευταίο, στο Warrior’s Prayer το αγοράκι ακούγεται σαν καθυστερημένο.

Αναμένουμε την ανακοίνωση της επίσκεψής τους στην Ελλάδα.

Αυτο!!!

Ας στειλει ενα λινκ καποιος ρε παιδιααααα

Θελω αντρικια γνωμη τραμπακουλα.

μην βιάζεστε
όταν αγοραστεί

Την απάντηση την έδωσε. Και είναι και αντρίκεια!

Ειλικρινά, πως ακούτε ακόμα Manowar;