Manowar

Χαχαχαχαχα !!!

Metalheart

troll_digital

Θεωρω μαλακια να επανηχογραφησουν το Kings Of Metal, αλλα αντε, το δεχομαι για να κανουν και περιοδεια και να το παιξουν ολοκληρο. Αλλα με αλλαγμενο tracklisting? Γιατι? Και χωρις το Pleasure Slave? Αυτο δεν το δεχομαι

Σοβαρά ρωτάς?

Εγω τελευταια ακουω απο το κινητο με ακουστικα οταν ειμαι στο γυμναστηριο

Είσαι πολύ πίσω. Εγώ έχω κατέβει 10χλμ κατηφόρα στην Εύβοια (Τσακαίοι-Νέα Στύρα αν γνωρίζεις) με ποδήλατο ακούγοντας Wheels Of Fire σε mp3 στο κινητό. χεχεχεχε.

Μη χτυπάτε post digital. Ο σύντεκνος σκέφτεται σοφά. Πόσον καιρό έχει να ανάψει κάνα good ol’ anti-Manowar flame εδώ μέσα, να το κάψουμε;

Manowar is Dead.All Hail Nanowar!

Εντάξει, μου ξέφυγε το “f”. Σιγά τα ωά

Αυτο γαμωτο, γιατι οχι την κομματαρα?

http://www.tokoulouri.com/economy/manowar-lesbian-oil/

Συγκινηση :’)

…χαχαχα… “το 55% της παγκόσμιας αγοράς…”

Μεταφορά από το δημοσίευμα:
[I]
“Σημειώνεται ότι η επάλειψη με άφθονες ποσότητες baby oil αποτελεί σήμα κατατεθέν των Manowar, οι οποίοι από το ξεκίνημα της καριέρας τους έχουν επενδύσει στην εικόνα ενός πολεμοχαρούς συγκροτήματος με μπράτσα που γυαλίζουν.”[/I]

:drunk::bow2::metal:

Ευχαριστω :stuck_out_tongue:

[B]lesbian oil[/B] το λινκ :lol: :lol: :lol:

HEART OF STEEL GUITAR INSTRUMENTAL - ΡΙΓΟΣ ΣΥΓΚΙΝΙΣΗΣ. KINGDOM COME ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. ΣΤΟ HEART OF STEEL ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕ Ο ADAMS, ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ Η ΧΡΟΙΑ… ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΩΡΑΙΕΣ ΙΔΕΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΞ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΓΑΜΗΣΤΕΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΙ ΕΠΑΝΑΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ. ΤΟ BATTLE HYMNS ΕΙΧΕ Κ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΩΓΕΣ, ΤΟ KINGS OF METAL TO ΑΚΟΥΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ, ΑΠΛΑ ΔΙΨΑΩ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΕ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΤΩΝ 2- 3 ΕΤΩΝ, ΜΑΛΛΟΝ ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 1988…

Δεν βλέπω να φτιάχνει το σετλιστ. Ξενέρα

Ενθύμιο από τα παλιά

ΠΕΤΥΧΑ ΤΟΝ ΕΡΙΚ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΕΛΣΙΝΚΙ ΜΟΥΝΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ