Manowar

6 Likes

Είναι θεοί, κλαίω

2 Likes

Νταξει εμετος…Κοντραρουν στα ισα τους Kiss, εισιτηρια λεει απο 42 μεχρι 75

2 Likes

Καλά μας κάνουν …

Ρε μην φοβάστε αν έρθει Ελλάδα θα κλειδωσουμε γυναικες, κορες, αδελφες κτλ

1 Like

Μωρε για χαρη του και κερατας γινομουν

4 Likes

Χαχαχα έτσι θυσία για τον Αρχηγό!

4 Likes

Βρήκα αυτό το βίντεο που παίζουν live το Gloves of Metal στο στούντιο του Nickelodeon και μετά τους κάνει συνέντευξη ο παρουασιαστής και δίνει και το μικρόφωνο σε 10 χρονα παιδά να πουν τη γνώμη τους αλλά και στους γονείς τους :stuck_out_tongue_closed_eyes:

6 Likes

All time classic video :stuck_out_tongue:

1 Like

Δεν το είχα δει ποτέ. Ανατρίχιασα με τον Ερίκο και τη φωνή του. Λάιβ καραλάιβ και ο αρχηγός τα λέει τόσο ωραία εκεί. Μετά άρχισε τις μλκς…

3 Likes

Ούτε κι εγώ το είχα δει αυτό, α ρε Adams φωνάρα!

3 Likes

Eιναι και 27-28 εκει. Μυθολογια!

1 Like

Ρε ο άλλος είναι όντως σοβαρός και απαντά ωραία…

1 Like

Παιδες επειδη εχω ολα τα dvd τους και τα χω λιωσει, αν θελει δεν ειναι γελοιος. Εγω πιστευω οτι ολα ειναι ενα στημενο πραμα απο την αρχη το οποιο διατηρει με επαγγελματικη ευλαβεια. Αν το δεις απο ψηλα τον εχει ωφελησει και τους εχει διατηρησει 35 χρονια τωρα σε ενα καλο επιπεδο και ας μου φαινεται εμενα χαζο η να θεωρω οτι διαφορετικα ισως να ταν πιο ψηλα. Υπαρχουν πολλες φασεις που βλεπεις οτι και χιουμορ εχει και χαζος δεν ειναι. Θυμαμαι πχ και μια συνεντευξη παλια στο χαμερ οταν ηταν ο πολεμος στον Κολπο. Εβλεπες κατι pantera, dream theater κτλ να λενε μαλακιες και να φοβουνται να ρθουνε υρωπη και να δειχνουν μιαπληρη αγνοια γεωπολιτικης και ειχες τον De Maio να λεει ωραια πραματα στην συνεντευξη. Και ανιπολεμικα και αντιαμερικανικα ουσιαστικα.

4 Likes

Αυτό δυσκολεύομαι πολύ να το πιστέψω.

1 Like

Στο μεταλ χαμερ ειναι. Εκραζε και τον Μπους και τον πολεμο.
Κατα τα αλλα βρηκα αυτο το ωραιο βιντεακι τωρα.
Μεχρι και Ιταλια παλια χαμος γινοταν απο τον κοσμο. Γερασαμε οι Ευρωπαιοι :smiley:
https://www.youtube.com/watch?v=bEeqirR96aw

πάντως εγώ που ήμουνα σεκιούριτι στη συναυλία στο Ιβανώφειο το 1994 (το επιδίωξα λόγω της τρέλας που είχα τότε με τη μπάντα) και τους έζησα αρκετή ώρα, ο De Maio ήταν ένας ξιπασμένος απόμακρος τύπος ενώ ο Adams ήτανε πολύ ευγενικός χωρίς καθόλου τουπέ…μάλιστα του έκανα κατά τη διάρκεια του soundcheck (έπαιξαν το Blood of my Enemies το οποίο τελικά δεν έπαιξαν στη συναυλία) 2-3 ερωτήσεις στις οποίες απάντησε αναλυτικότατα και πολύ οικεία…

5 Likes

Στο 10:01 ρωτάει ο Κατής τον Harris για τον DeMaio, ο οποίος είχε σχολιάσει τον Harris…

1 Like

Ευγενεστατος κυριος ο Στηβ. Σιγα μην ελεγε καλο λογο ο ιταλοινδιανος. Μονο για τον Dio και τους Sabbath :grinning:
Aυτος που μου χε κανει πολυ εντυπωση που χε πει καλα λογια για τους Manowar ειναι ο Ματθεος. Στο αφιερωμα που καναν για το Awaken the guardian στο χαμερ, τον ρωτανε αν του κανει εντυπωση που χουν περαση σε πολλους οπαδους του επικου μεταλ, τυπου Manowar, Omen κτλ και λεει οτι τα 4 πρωτα ειναι παρα πολυ καλα αλμπουμ και οτι δεν μπορει να πει κατι για την μουσικη τους,

3 Likes

Ο Ανταμς φαινεται γενικα καλος ανθρωπος. Φυσιογνωμικα. Εχει ενα μελαγχολικο χαμογελο στο ματι του.

2 Likes