Manowar


Ερικ αγεραστος

5 Likes

Aντε πηδήξου ρε Έρικ…αλήθεια…άντε πηδήξου…

2 Likes

Πλειμπακ ολο. Κι ο κοσμος. Κι οι τοιχοι. Και τα φωτα. Σταδιαλα.

3 Likes

Η καλύτερη φωνή στο μεταλ αυτή τη στιγμή… εύκολα

1 Like

Ποτε δεν ηταν; :stuck_out_tongue:

1 Like

Χμμμ όταν ζούσε ο Dio, για μένα ο αγαπημένος μου τραγουδιστής.

κοίτα τι χάνουμε

3 Likes

Ενταξει μωρε ειναι 3-4 κορυφαιοι κ με διαρκεια. Απο κει κ περα ειναι θεμα γουστου. Τωρα για το τι χανουμε. Τι να πω . Εχω σκασει. Δεν οργανωθηκα καθολου γτ δεν περιμενα κ γω τοσο λιγες ημερομηνιες κ σε 3 χωρες. Ελπιζω, οπως κ χιλιαδες αλλοι σε νεες ημερομηνιες κ ας μην εχει Ελλαδα. Καπου θα βολεψει

1 Like

νέος δίσκος;;

1 Like

Ωχ :stuck_out_tongue: Ελπιζω οχι για να μην παιξουν απο αυτο στην “τελευταια” περιοδεια

Εγώ δεν ελπίζω σε τίποτα πια…

τωρα θα μαθει απο baby oil το αγορι μας

Mαλιστα…δεν υπαρχουν λογια. Απαραδεκτη κ η μπαντα που τοσο καιρο δεν εχει κανει τιποτα γτ το σκηνικο ειναι απο αρχες Αυγουστου

4 Likes

Άκουσα ότι η αστυνομία έφτασε στα ίχνη του ύστερα από παραγγελία 100 κιλών baby oil, το οποίο τους κίνησε υποψίες.

11 Likes

Τώρα άμα πω ότι δεν εξεπλάγην και ιδιαίτερα…

1 Like

πέταμα ο μλκς και πίσω ο Ross

στανταρ το ξέρει από τότε ο Ντε Μάιο…ουφ

3 Likes

Γιατι αυτη η μπαντα ενω εχει βγαλει δισκαρες παντα να με ξενερωνει τοσο με ολα τα υπολοιπα? ΓΙΑΤΙ? Αν ισχυουν ολα αυτα να μπει φυλακη ο μαλακας, που (ασχετο με το θεμα) δεν λεει και τιποτα σαν κιθαριστας. Και ευχομαι να περασει οπως του αξιζει μεσα στην φυλακα…

1 Like

Δεν είμαστε δικαστές για να κρίνουμε από ένα άρθρο και μια κατηγορία

Τουλάχιστον έτσι λειτουργώ εγώ. Πότε δεν μου άρεσε το ξεσκισμα πριν την καταδίκη. Καλό είναι ζούμε με την αρχή του “το βάρος της απόδειξης το έχει αυτός που καταγγέλλει” και όχι αυτός που κατηγορείται

Βέβαια εδώ δεν είναι σαν την υπόθεση των decapitated που υπάρχει και η περίπτωση της κακόβουλης καταγγελίας (γενικά μιλώντας όχι συγκεκριμένα) . Φαντάζομαι θα βρήκαν υλικό

Οπότε να γαμηθεί και να μας αδειάσει την γωνιά

3 Likes

Συμφωνω για αυτο εγραψα “αν ισχυουν ολα αυτα”…

Βλεπω διαφορους που λενε οκ γαμω να ρθει ο Ρος. Δεν ειναι εκει το θεμα για μενα. Τι εκανε η μπαντα τοσο καιρο; Αν δεν το ξερε οκ παω πασο. Αλλα επειδη μαλλον το ξερε δεν ξερω τι δικαιολογια μπορει να υπαρχει για να αποδειξουν οτι απλα δεν τους ενοιαζε…

5 Likes