Mars Red Sky 1/3/14 Athens, 27/2/14 Larissa, 28/2/14 Thessaloniki

Καιρό είχα να ξενερώσω τόσο που θα χάσω μια συναυλία :frowning:

Nα σε ρωτησω καποια πραγματακια για το σετλιστ

[SPOILER]Ειχε την αγια τριαδα? Strong reflection-Marble sky- Up the stairs?[/SPOILER]

Όντως, πολύ ωραίο το λάηβ χθες. Ο ήχος βέβαια, ένα χάλι μαύρο. Οι [B]Godsleep [/B]ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΔΥΝΑΤΑ. Αυτό ήταν πολύ άσχημο… Σα μπάντα είναι μέτρια. Λίγο μονότονες μου φάνηκαν οι συνθέσεις. Στους [B]Mars Red Sky[/B] ψιλοέφτιαξε ο ήχος και ήταν καλύτερα και πιο απολαυστικά τα πράγματα. Αν και το κοινό ήταν μικρό, μας ζέσταναν για τα καλα!
Το άσχημο είναι ότι δεν είχε σχεδόν καθόλου κόσμο και είναι κρίμα. Με αυτούς τους ρυθμούς όντως θα κοπεί η φάση. Και είναι κρίμα γιατί συναυλίες στο 10ευρω με τέτοιες καλοδουλεμένες μπάντες δε βλέπεις συνέχεια…

Υ.Γ. Έχουν και ωραίο merchandise. Εγώ τσίμπησα μπλουζάκι. Και γαμώ τα αρτγουορκ.

ποση ωρα παιξανε;
και τι τιμες παιζανε οι μπλουζες;

παίξανε 1,5 ώρα σχεδόν

τα μπλουζάκι 12?, βινύλιο το πρώτο άλμπουμ 15, το EP Be My Guide 12, τα cd 12

Private Joker: σαφέστατα. :wink:

φακγεα

μια ανταπόκριση για τη συναυλία της Λάρισας

http://www.voodooradio.net/en/voodoo-articles/voodoo-live-reports/334-mars-red-sky-godsleep-live-stage-club-27-2-2014

να’τες και οι ανταποκρίσεις από τον Mike…

τους έκαψα τελευταία στιγμή λόγω 38.5 μπυρετού, έντονου πονοκεφάλου, και φυσικά με βαριά καρδιά… ας είναι καλά για να ξανάρθουν…

ορισμενα κομματια τους ειναι μαγεια ρε πστη
επισης ο κοντος εχει φωναρα

στο six dogs δεν ειχα ξαναπαει, καλο ηχο ειχε (αν και η μουσικη των mrs ειναι σχετικα ηπια οποτε δεν ειναι κριτηριο) αλλα η διαρυθμιση του χωρου ειναι γτπ, αυτο το τοιχο στη μεση γιατι δεν τον ριχνουν;

Θελω να υιοθετησω τον κοντο, σε ποιον μιλαω για τα χαρτια? Να πηγαινεις μετα το λαηβ για σουξουμουξου και να σου χαριζει ενα “Xααααααη!” και ενα χαμογελο λες και εισαι ο χαμενος του αδερφος. Καλα για τη φωνη οποιοδηποτε σχολειο περιτευει, UP THE STAIRS μνημειο πολιτισμου.

Angel αυτο για τον καλο ηχο το λες σοβαρα? Δεν παιζει να εχω ακουσει πιο ενοχλητικα δυνατο ηχο σε indoor live, μετα τα 2 πρωτα κομματια παραιτηθηκα και πηγα πισω πισω γιατι φοβηθηκα μη μου μεινουν τιποτα κουσουρια στην ακοη. Και jucifer που επαιζαν GRIND στο ιδιο μαγαζι ημουν διπλα στο ηχειο και κανενα προβλημα. Παιζει να εκανε κατι λαθος ο μαστορας που ανεβηκε να τους φτιαξει το προβλημα με την κιθαρα στο πρωτο κομματι(?)

Godsleep μεγαλο κερδος, τους ευχαριστηθηκα παρα πολυ και μουσικα και λογω του τρελακια του τραγουδιστη

κοιτα ειχα βαλει και καμποσο μπαμπακι στ αυτια οποτε μπορει να μ εσωσε αυτο :stuck_out_tongue:
αλλα ειλικρινα στη δεξια πορτα διπλα στη σκηνη που χα κατσει, μια χαρα μου φανηκε ο ηχος, ισως επειδη ειχα κατσει στα πλαγια να μη μου ρχοτανε ολη η ενταση ??

Ε πες για το μπαμπακι ρε :stuck_out_tongue: καποιοι πηγαμε κομμαντο. και ναι στα πλαγια εσπαγε καπως, αμα το συνδυασεις με το μπαμπακι παιζει να παλευοταν

ρε συ μη τα κάνεις τόσο απότομα αυτά. Λέω κι εγώ ήταν Λάρισα προχθες και δεν πήρα χαμπάρι? :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue::sunglasses:

αψογα!

ρε σεις γιατί δε βρίσκω πουθενά το πόστερ στο ιντερνέτ?

Μου το έστειλαν με email, δεν ξέρω αν έχει δημοσιευτεί ακόμα ρε.