Megadeth vs metallica (rip line up vs original line up)

Aν δεν καταλαβες καλα, MEGADETH γραφει το poll…

#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o

εδω εσυ δεν ξερεις σε ποιο τοπικ εισαι.

ειδες μεταλλικα και μπηκες

διαβασε και τιτλο αλλη φορα:lol:

ακου απανταν ενστικτωδως μεηντεν στο megadeth vs metallica:lol:

Και κάποιοι άλλοι απαντάν ενστικτωδώς Metallica όπου βλέπουν το όνομα τους.

Ακριβως:!:

(τοχα πει και στο poll με τους κιθαριστες, οπου ψηφιζαν…Ηammet…:lol:)

To ποιο αστείο ήταν στο πολλ ΑΜΟLAD vs St Anger όπου η ερώτηση ήταν ποιο είναι χειρότερο και όλοι οι καμμένοι Μεταλλιφανς τρέχαν να ψηφίσουν το St Anger για να υποστηρίξουν την πολυαγαπημένη μπάντα τους και μετά καταλάβαιναν την χαζομάρα τους. Χαχαχαχαχαχαχαχα! Ακόμα γελάω.

ε κλασικα υπαρχουν αυτοι που με το που βλεπουν metallica μπαινουν και θεοποιουν και αυτοι που με το που βλεπουν metallica αρχιζουν και κραζουν!!!γιατι να το κρυψομεν αλλωστε οτι μερικοι τους θεωρουμε θεους!!!:D:D

καλα ναι αυτο ειχε πολυ γελιο γιατι ολοι το καταλαβαν μετα αφου ψηφισαν!!!

Kάνετε πλάκα!8O
δεν υπάρχει αυτό!#-o

Φιλαρακο πιστεψε με δεν εισαι σε θεση να μου μιλησεις εσυ για το πως απανταω για το συγκεκριμενο συγκροτημα απλα μπερδευτικα…γιατι οσα ξερω για μεταλλικα δεν τα ξερεις οκ?:wink:

Και που ξέρεις εσύ τι ξέρει ο Night*Sky?

To αστειο ειναι οτι , αν κρινω απο το nickname του, ειναι μολις 17 χρονων, παρ’ολ’αυτα δηλωνει τοσο σιγουρος για τις γνωσεις του και μαλιστα σε καποιον που δεν ξερει ουτε την ηλικια του ουτε τα ακουσματα του.

Και σιγά τι μπορεί να ξέρει παραπάνω από το μέσο οπαδό την εποχή του Internet, που όλα μαθαίνονται πανευκολα. Λες και είναι μπατζανάκης τους κάνει.

Εγω παντως το ομολογω, το μονο που ξερω για τους Metallica ειναι αυτο που γραφει στην υπογραφη του…:lol:

Εγώ σε διαβάζω και περιμένω να δω πότε θα βαρεθείς το θάψιμο:lol:

Ναι ναι ξέρω. Είμαι εμπαθής και hater. Το μάθαμε το παραμυθάκι.

Ανίδεε! 1991 είναι η χρονιά που έβγαλε το “κορυφαίο συγκρότημα” των υπέρτατο ομώνυμο δίσκο του… Αλλά βέβαια… Τόσα ξέρεις, τόσα λες κι εσύ και ο μηδενιστής ενταφιασμένος φίλος σου…

Πλάκα, παιδιά, πλάκα!! :p:p

Αυτοί που τους γουστάρουν κάνουν σαν μπατζανάκηδες όντως
Και αυτοί που τους σιχαίνονται λες και τους φάγανε τις γκόμενες…
Φαύλος κύκλος:-k

Έλα ρε άγριε…:-s

Το αστείο πάντως σε αυτό το Thread είναι ότι βρέθηκε τρόπος να κάτσουν στο ίδιο τραπέζι ο Nihilist και ο Nightsky χωρίς να σφαχτούν. Αν δεν είχα διαβάσει άλλα posts τους θα νόμιζα ότι είναι κολλητοί.

Γενικά σε ότι αφορούν τους Metallica τα έχουν βρει.
Αν δεις στο Death Magnetic είναι άψογοι στην συνεργασία τους…:lol::lol:

Βασικά όσο και να γουστάρω τους Metallica συμφωνώ σε αυτά που λένε , για τους φανμπόηδες.:wink: