Megadeth

σεξουαλικη παρενοχληση ; Λαγνο αγορι ο Παντελης !!!

Τον μπερδεψα με τα burgers απο τα White Castle, δεν εφταιγα εγω.
Κι αυτα ειχαν το χρωμα του δερματος και δυσκολα μπορουσες να τα δαγκωσεις και να τα φας.

1 Like

Δεν χρειάστηκε να δαγκώσω τα συγκεκριμένα, όπως θυμάσαι ΠΟΛΥ καλά.

1 Like

Σωστα, η σωστη λεξη ειναι καταπινω με μια μπουκια :joy:
Παιζει και οταν τα απεβαλλες απο τον οργανισμο σου, να βγηκαν οπως μπηκαν… και με την ιδια γευση

Παίζει ακόμα και τώρα να έχουν την ίδια γεύση, δε νομίζω να έχουν ακόμα διασπαστεί.

2 Likes

Έχει πλάκα ο Δαβίδ…
“in our situation, where we have several stars and somebody that… me being a living legend — and I don’t say this because I believe it, but because of the status and stuff — it’s, like, having a bunch of stars and a superstar in a band, it changes things”

1 Like

Δεν τον λες και μετριόφρονα αλλά την αλήθεια λέει πάντως.

1 Like

το πιο λογικό πράγμα που έχει πει εδώ και χρόνια

Μετριόφρων δεν το λες, ψυχάκια όμως τον λες…

2 Likes

Είναι μεγάλο μούτρο πάντως…

Κατά τ’ αλλα θέλω μπλουζάκι “I am a living legend” :stuck_out_tongue:

λιγο πολυ ολοι οι θρησκοι ειναι ψυχακηδες

O Mustaine ειναι living legend? Γελαει ο κοσμος. Εγω τον παω γενικα για καποια πραγματα, αλλα οταν λεει κατι τετοια ειναι για πολλα γελια.

http://www.theonion.com/article/humanity-still-producing-new-art-though-megadeths–50983

:stuck_out_tongue:

ο Mustaine αναλυει 15 κομματια της εντυπωσιακης συνθετικης καριερας του (βεβαια απο το Cryptic Writings πηδαει κατευθειαν στο Dystopia).

Κα (σχεδον)ι πολυ καλα κανει, απλα επρεπε να βαλει λιγο παραπανω Countdown και Youthanasia, και ΤΙΠΟΤΑ απο το Killing is My Business, ελεος. Επισης, που ειναι το Trust? Αν ειναι δυνατον. Κατα τα αλλα, αμα φτιαξεις μια λιστα με 15 υπεροχες συνθετικες στιγμες των Megadeth, σιγουρα μπορεις να αγνοησεις οτιδηποτε εβγαλε μετα το System Has Failed, Απο εκεινο το αλμπουμ ομως, ολο και κατι θα εβαζα.

Άνετα αντικαθιστούσα οτιδήποτε πριν το Rust In Peace με κομμάτια από System Has Failed μέχρι Thirteen. Εξαίρεση τα In My Darkest Hour και Peace Sells. Κομμάτια διάλεγε ή ιστορίες και ποιός έγραψε τι; :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ε οχι και τιποτα απο το Κιλλινγκ. Ακουσε παλι το Loved to Deth, Ετη φωτος μπροστα. Αναρωτιεμαι αν ξερει τι παιζει. Πρωτοφανης μανια για το ειδος.

Fixed

Δε μου αρεσει, οπως δε μου αρεσει ουτε ενα τραγουδι απο το Killing. Απο την αλλη, το Peace Sells ειναι ενας υπεροχος δισκος και το λατρευω ολοκληρο απο την αρχη ως το τελος, μη σου πω το θεωρω και λιγο υποτιμημενο. Παιζει μεγαλο ρολο και ο ηχος προφανως, ο οποιος ειναι εντελως ΣΚΑΤΑ στο Killing is my Business.

Διάσημος ο Mustaine, αφού τον ανέφερε μέχρι κι ο Obama :joy:. Ο Dave επανέλαβε τη θεωρία ότι ο Obama δεν έχει γεννηθεί σε αμερικανικό έδαφος (άρα αδίκως εκλέχτηκε πρόεδρος) κι ο Obama απάντησε καταλλήλως :joy:

3 Likes