Megadeth

Μπορεί να τα έχει χάσει δεν ξέρεις :joy:.

Σε άλλα νέα θέλει ξανά περιοδεία Big 4, πριν αποχωρήσουν οι Slayer

…του μύρισε δολάριο. Δε μας είπε όμως, θέλει Big4 με τους Megadeth 3ους ή 2ους στη μαρκίζα?

1 Like

Χλωμό το κόβω να γίνεται κάτσε να δούμε τι θα πουν και οι Metallica γιατί αυτοί είναι τα μεγάλα κεφάλια.


Φρεσκοοοοοο!

Από το dystopia είναι ρε συ

Φρέσκο βιντεοκλίπ προφανώς εννοεί. Τώρα γιατί βγάζουν βίδεα 2 χρόνια από την κυκλοφορία του δίσκου είναι άξιο απορίας

3 Likes

για το βιντεοκλιπ μιλαω ρε εσυ το ξερω οτι ειναι απο το dystopia!

2 Likes

Dave εισαι αφου… Παντως φετος τους βλεπω πολυ ενεργους θα κυκλοφορησουν ολοι οι δισκοι απο το πρωτο μεχρι το τελευταιο και ολα αυτα για τα 35 χρονια Megadeth

Προλαβαίνω να πουλήσω το Cryptic Writings…πιάνει καλά λεφτά από όσο μου έχουν πει :stuck_out_tongue:

1 Like

δισκάρα το Cryptic Writings

5 Likes

Εχει μυριστει χρημα ο γεροςDave ολη την δισκογραφια απο την αρχη θα κυκλοφορησει περιοδειες με big 4 θελει αντε να δουμε τι αλλο θα κανει.:stuck_out_tongue:

fixxxed

Το άκουγα πριν 2 μέρες και δεν έχει αλλάξει καθόλου η άποψή μου από όταν το άκουσα όταν είχε πρωτοβγεί.

3 Likes

Ναι ρε, φοβερο ειναι, το τεταρτο της Αγιας Τετραδας.

2 Likes

Κομματάρα το Lying In State πάντως, από την αρχή ήταν στα καλά του δίσκου.

1 Like

Ναι είναι ωραία κομμάτι τώρα το βιντεοκλίπ είναι απλό νταξει!!

Για γέλια είναι αλλά δεν δίνω σημασία :stuck_out_tongue:

2 Likes

Χαχαχα εγώ το είπα έχει όρεξη φέτος ο Dave ετοιμάζει πραγματάκια

Άνετα το πουλάς τώρα και με τα λεφτά παίρνεις όλη την δισκογραφία τους σε επανέκδοση…χαχαχα…

Α για βινύλιο λέτε; Πούλα το, αλλά μην πάρεις τις επανεκδόσεις, λογικά για τα σκουπίδια θα είναι ο ήχος τους.

Επανακδοσεις θα ηθελα να ακουσω το So Far, So Good…So What! οπως και το Killing Is My Business