Memories of life drifting further away... (80ς-90ς)

Μονο δακρυα και κλαμα για τις χαμενες γενιες που επαιξαν ΜΠΑΛΑ στις γειτονιες και στο τςιμεντο με τα ποδια και οχι στην τηλεοραση με τα χερια. Στο αρθρο ξεχασαν το αμερικανικο.

Οι χαμένες γενιές που έπαιξαν μπάλα στις γειτονιές και στο τσιμέντο με τα πόδια είναι αυτές που μεγαλώνουν τη γενιά που παίζει προ στην τηλεόραση με τα χέρια.

Περήφανη γενιά των Thundercats και της Candy - Candy.

Για να μη πω Milli Vanilli και Ace of Base.

kala oi tsixles-mpala k tsigara me xeperasane
k apoti vlepw apo thn fwto
παιζει να υπαρχουν ακομη μιας κ στο κουτι εχει κινητο τηλ
κ e-mail επικοινωνιας

ante geia twra:

ειδικα εκει που γραφει οτι ειναι φυσικα κ αγνα τα γαριδακια ειναι καθαρη τρελα

50 δραχμες? Εγω θυμαμαι ειχαν 5 στην εποχη μου lol

Προφανως εσυ παιζεις ακομα οτι βρεις με τα χερια, γι αυτο και η περιφημη σταςη ζωης δεν φταιω εγω φταινε οι αλλοι. Ευγε.

Greg εσύ είτε ανήκεις στη γενιά που αναπολεί την μπάλα στα τσιμέντα και μεγαλώνει παιδιά, είτε σε μεγαλώνει αυτή η χαμένη γενιά και είσαι το μέλλον.

Και τα 2 μου προκαλούν αρκετή θλίψη μπορώ να πω.

είναι η γενιά του 7 στο νικ. αυτό φτάνει.

Καλως την πορδη

Εχεις δικιο οι αλλοι φταινε οχι εμεις, αντρικιες κουβεντες που δεν προκαλουν θλιψη

Επειδή έχω πολύ ελεύθερο χρόνο και βαριέμαι σήμερα, ας το συνεχίσω.

Θέλω να μου πεις από πού συμπέρανες ότι το νόημα του ποστ μου ήταν “φταίνε οι άλλοι και όχι εμείς”. Αλήθεια δηλαδή, απορώ. Πραγματικά. Δεν παίζει, πώς το λένε.

:lol: μαλάκα έχεις καταλάβει τι έκανες και τι λες, ή την έχεις ακούσει που πήγε τελικό η γιουβε και όχι εσείς?!
οτι και αν καπνίζεις, να το κόψεις. σου δημιουργεί πρόβλημα πλέον!

Τραβα πεσε ρε

Τι εμεις φταιμε τελικα;

έχεις και συ τα δίκια σου. δεν πάτε τελικό, έχουν να βγάλουν και καιρό δίσκο οι maiden μετά απο την ΠΑΤΑΤΑ που είχαν βγάλει, πόσο να αντέξει το μυαλό(?) σου.

Εγώ που μιλάω μαζί σου σίγουρα

Καλως την κλανια ξανα.Πραγματικα φλωρο εισαι πολυ καλος στο να λυνεις μυστηρια. Και γραφοντας τη πατατα με κεφαλαιο με ετσουξε λιγο. Η αληθεια φλωρο ειναι οτι εχω πολυ δυνατο πραγμα

Τελικα ποιος φταιει; Εμεις, οι αλλοι, εσυ, εγω, η πορδη απο πανω; Ποιος;ποιος;

Οντόπικ, αυτός, 1-0.

δεν στο έθιξε κανένας. να το έχεις να το χαίρεσαι. και να του δείχνεις την αγάπη σου και να το χαϊδεύεις που και που, γιατί μετά απο λίγο καιρό στοκάρει το μυαλό και δεν μπορείς να καταλάβεις ούτε τι σου λένε, ούτε τι κάνεις.

[SPOILER](ενώ πριν ήσουν πυρηνικός φυσικός ας πούμε)[/SPOILER]

edit. τρομερά έξυπνο το από πάνω. 2σε1 . kudos(οχι θρυλε7. δεν του είπα για τον παίχτη του ριαλιτι)