Metal Hammer vs RockHard

rockhard,αν και δεν έχουν και καμιά σοβαρή διαφορά…

:thumbdown: Έλεος…

διαφωνεις?

Ίσως να “ακούστηκε” αλλιώς… Διαφωνώ με την κοπέλα του μήνα. Είναι παντελώς ηλίθιο και ντροπιαστικό! [-X Και στην τελική, όσες είχα δει δεν ήταν και τίποτα… :stuck_out_tongue:

α ετσι οκ. οντως πρεπει να ειναι η πιο ανουσια στηλη που εχω διαβασει σε μουσικο περιοδικο

:roll:

Γυναίκες!!!

:lol:

Όχι ρε, έχει δίκαιο εδώ! :wink:

4 τεύχη έχω διαβάσει, και στα 4 οι τύπισσες ήταν … άστα! :stuck_out_tongue: :lol:

Τώρα αν έτυχε … :-k δεν ξέρω…

Ναι οι περισσοτερες ηταν για…

:lol3: :lol3: :thumbup:

Να! Είδες Gigatron;; Συμφωνούν μαζί μου! :stuck_out_tongue:

Eίναι γτ αυτός ο μαθουσάλας, κακός και άμουσος Maiden1979 θέλει να σε αποπλανήσει!!! :stuck_out_tongue: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol3: =D>

O hokam?

Eεεεεεεεε; :o :?

:stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Για μια ακόμη φορά δυσκολεύομαι πάρα πολύ να καταλάβω τι θες να πεις.
Και μη μου πεις ότι ειναι απλά ένα φόρουμ.

Απο αυτά που καταλαβαίνω…
Μια φορά έχω ακούσει το Infidel και ΔΕΝ μου άρεσε.
Επίσης, θεωρώ αστείο το ότι είναι στα καλύτερα της χρονιάς.
ΑΛΛΑ θεωρώ ακόμη περισσότερο αστείο αυτό που έκανε ο Κοσκόρης στη λίστα του την προηγούμενη χρονιά!!!

Αν πάλι αναφέρεσαι σε εμένα για το αν ενεργώ για το συμφέρον κάποιου, η αλήθεια είναι ναι.
Παίρνω, μάλιστα, backstage pass για όλες τις μεγάλες metal συναυλίες στην πόλη μου!!!

Τη γνώμη μου τη βάζω εκεί που νομίζω. Σε ευχαριστώ πάντως για τη συμβουλή. Είναι χρήσιμη.

Όσο για το Machine Head το ξαναείπα. Είναι θετικό το ότι ΔΕΝ σου αρέσει. Είναι πολύ διαφορετικό από το Burn My Eyes.

Όσο για το τελευταίο που λες…σώπα μωρέ, ποιός σε έχει πει εσένα γραφικό?

Επρεπε να ησουν εσυ Κοπελα του Μηνα…
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Έχω το τεύχος 10. Ανοίξτε το και δείτε την κοπέλα του μήνα. Τι είν’ τούτο;;; Χωρίς ίχνος ψωνισμού, παραδέχομαι ότι από αυτήν τουλάχιστον είμαι καλύτερη! :lol:

[SIZE=“6”]ΨΩΝΙΟΟΟΟ [/SIZE]:stuck_out_tongue:

[SIZE=“1”]Εννοείται ότι είσαι καλύτερη [/SIZE]:wink:

Εννοειται οτι τετοιο γλυψιμο Αλοη, σηκωνει ΚΕΡΑΣΜΑ!!!:smiley: :stuck_out_tongue:

θα σε γλείψει και θα την κεράσεις?

sounds good…

καλά σκάω.