Metal Hammer vs RockHard

Πλάκα κάνετε

ο καραολιδης ξερει πολυ μουσικη αλλα οχι λινκιν παρκ στην εικοσαδα ρε φιλε[-X
σαν συγκροτημα τους λατρευα και τα 3 πρωτα τα θεωρω ακομα πολυ καλα αλλα το φετινο ηταν τρισαθλιο…

Καλύτερο live: Dead Congregation στο Nuclear War Now fest

ΤΩΡΑ ΤΕΛΟΣ \Μ/ :!:

Γενικότερα για τον Αγόρο, να πω ότι παρότι είναι 1000% σεβαστός και το 70% όσων ακούω σήμερα τα’χω μάθει από αυτόν, τα 2 τελευταία χρόνια μου φαίνεται πως έχει “πέσει” λίγο.
Εννοώ πως από το '99 ως το '07 περίπου κάθε (μα κάθε) του κείμενο ένιωθα πως είχε πιάσει τον παλμό του παγκόσμιου underground και τo τσέκαρα με κλειστά τα μάτια, τελευταία έχει “κάτσει” πολύ στο blackmetal/brutaldeath και τείνει σιγά-σιγά να γίνει ένας extreme Καραολίδης.
Δηλαδή απόλυτα σεβαστή guru μορφή, αλλά να πώς το λένε, θέλω δίπλα του έναν νεότερο συντάκτη, έναν Αγόρο_του_2001 να μου πει πόσο γαμάνε οι αντίστοιχοι άγνωστοι Converge του σήμερα και να τους ανακαλύψω.

Αρκέσου στην Ευγενία Κανελλοπούλου. :stuck_out_tongue:

Εγώ πάλι ποτέ δεν “συνδεόμουν” με τα κείμενα του Αγόρου, ποτέ δεν μου έκανε κλικ το στυλ γραφής του.
Είναι εμφανές πάντως ότι η χαρντκόρ περίοδος του έχει περάσει.

και επανέρχομαι στη λιστα συντακτών…

[B]19.iron maiden-the final frontier[/B]

“μας άρεσε, δεν μας άρεσε, μικρή σημασία έχει.” :!: χακος

[B]6(ναι 6 λέει.!!). nevermore-the obsidian conspirasy[/B]

“αντιεμπορικά catchy, στρωτό αλλά και περίτεχνο, κατασταλαγμένο αλλά και υπογείως διεστραμμένο…” κατιγενης

Τουλάχιστον ο Χάκος είναι ειλικρινής, ο άλλος γράφει ένα κάρο μαλακίες.

η αποψη του χακου ειναι γνωστη, ολα τα μειντεν 10 κ τα x factor, virtual xi 9…
τι απορεις ρε κριμσον…

δεν είπα ότι απορώ κάπου…

δεν την έχω προσέξει. λέει τίποτα? Ποστ πιξ κλπ.

Επίσης ελπίζω ο φούρναρης να είχε ασφαλισμένο το φούρνο που γκρεμίστηκε μετά τα καλά λόγια του Ζαχ για [B]Moss[/B].

Δεν έχω ιδέα, θάθελα να μάθω και γω.

Σε νιώθω. :!:

Arc of Ascent…Τώρα ΤΕΛΟΣ!

Metal Hammer.

Κετιγένειο χέβυ μέταλ,αποθεωτικό και τραγικό.
στην πυρά και τα 2 κωλοπεριοδικά,μονο maximum rock n roll.

ναι ρε γμτ.ναι

Metal Hammer…

Υπάρχει η φήμη ότι ο Φλωράκης είναι η ίδιος Φλωράκης που βάζει μουσική πρωινά (δεν ξέρω τι ώρα ξεκινάει) στο 3ο πρόγραμμα.
Δεν ξέρω αν αληθεύει.
Αν ναι, ακόμη περισσότερο :respect:

Η Φλωράκης όπως λέμε, η μήτσους, η βαγγέλ’ς κτλ?

Καληνύχτα είπαμε? :smiley:

Πρέπει να είναι ο ίδιος που γράφει/έγραφε για βιβλία στο index.
Όπως και ο Μήνας, που έγραφε κι αυτός τότε στο pop + rock, είναι τώρα στο χώρο του βιβλίου.
Σοβαρεύουν! :stuck_out_tongue: