Καλυτερος metal τραγουδιστης

Κανεις μα κανεις δεν ακουμπα την ερμηνεια του Tate

Την ακουμπανε οι ion vein στη διασκευη του take hold of the flame :stuck_out_tongue:

1)απο οτι βλεπω εισαι νεος σαν και μενα,οποτε καλως ηλθαμε 2)εψαξα και δε βρηκα την εν λογω διασκευη αλλα για να τολμησαν να πουν αυτο το σονγκ καποια προσοντα θα εχουν 3)υπαρχουν και καποιες τριμπιουτ μπαντες των ραιχ που ειναι πολυ καλες

1.Jon Oliva(Savatage)
2.bruce dickinson(maiden)
3.zac stevens(Savatage)

Blackie Lawless-W.A.S.P.

Ο Keenan τι σχεση εχει με το ‘‘καλυτερος’’ και τι σχεση εχει με το ‘‘metal’’ ??.. :lol2:

Ο ΘΕΟΣ στα ιταλικά. :smiley:

^^
O Keenan έχει με το metal ότι σχέση έχει και η μπεσαμέλ με το παστίτσιο. Πάνε μαζί.

Κατά τα λοιπά, Dickinson ρεεεεεεεεεε…

Mitsako, τουλοξεκλερι κιεσυ ?[-X:p

Dio, Dickinson και Halford είναι από τους καλύτερους για μένα…τελικά νίκησε ο Dickinson μόνο κ μόνο για το πόσο πορώνομαι όταν τον ακούω στο Powerslave

bruce…φωνη- θεατρικοτητα- προσωπικοτητα- φοβερος frontman- παντα πολυ καλη αποδοση live…

[SIZE=“5”]MIDNIGHT[/SIZE]

Καθαρα και ξαστερα.

Ε τι, γκοθομορφονιός??? :lol::lol:

Επρεπε να βάλω
κάποιος από αυτούς που ακούει ο Nihilist
:p:p:p:p:p:p:p:p

Tώρα είμαστε 5!
Και θεωρώ αυθαίρετα ότι ο nihilist αρέσκεται μεταξύ άλλων και σε devin townsend:lol:


Νταξ κι ο dio καλός είναι…:stuck_out_tongue:

Απ’αυτούς που έβαλες, o Maynard έχει φωνάρα…
Αλλά εγώ θα προσθέσω και τον Daniel Gildenlow …

Εγω αντιθέτως απο αυτά τα θηρία που έβαλες στο poll ο Maynard δεν έπρεπε να υπάρχει καν στο poll… Σίγουρα θα προτιμούσα περισσότερο Midnight ή απο “παλιούς” Coverdale…

+1
επισης Harry Conklin
Roy Khan
Ray Alder

απο αυτους του πολ θα πω τον bruce!!!

Κανει μπαμ απο χιλιομετρα οτι μισεις και συ τους savatage!!!

JON IS THE BEST!!!

Εγώ ψήφισα Michael Kiske… Απίστευτα συναισθηματική, και άκρως εντυπωσιακή με vibrato που σου τρίζει τα κόκκαλα (3 1/2 οκτάβες - 4 οκτάβες). Άλλωστε η φωνή του σημάδεψε σχεδόν όλο το ευρωπαϊκo Power Metal πως να μην του πετάξω την ψήφο αφού μεγάλωσα με αυτήν :).
Πρόσφατα απέδειξε σε μερικούς οτι ακόμα και στην ακουστική φάση που βρίσκεται δεν ξεχνάει αυτό που τον ανέδειξε και μας τίναξε τα μυαλά:


Όπως και διάφορα guests:
http://www.youtube.com/watch?v=rMmXtyo1jrQ (Revolution Renaissance)
http://www.youtube.com/watch?v=yI8XJGLjmxw (Tribuzy - Absolution)
http://www.youtube.com/watch?v=tMVOSf (Avantasia - Lost in Space) <-- αυτό το βάζω γιατι αρκετοί Avant asians δεν θα το έχουν ακούσει καθώς βγήκε μόνο σε itunes αγορα.

Όπως και να έχει αγαπημένο μου κομμάτι του Μιχαλάκη θα είναι απο την προσωπική του καριέρα.
Do I remember a life? απο το Instant Clarity… Τα έχει όλα απλά.

Απο το παραπάνω poll θα τους έβαζα σήμερα έτσι… Αύριο δεν ξέρω 8O :slight_smile:

  1. Michael Kiske
  2. Bruce Dickinson
  3. Geoff Tate

Και απογοήτευση που δεν βλέπω Ian Gillan, Freddie Mercury, Robert Plant… Ίσως ένα δευτερο poll με αυτούς + Midnight, Coverdale, Hughes, Matos, Marcolin, Rodgers, Cornell… :slight_smile:

ο midnight που ειναι