Καλυτερος metal τραγουδιστης

καραμπλακ λεει. γελαω με ερεβο. για τα ποσοστα μιλα.

μανο εχεις ενα πολυ σοβαρο αβαταρ, δειξε λιγο σοβαροτητα σε παρακαλω, δεν μπορει να λες εσυ τετοια.

ε, τι να σε πω γι’ αυτά. ακόμα και τότε που οι τσιρίδες ήταν κάτι το θεόσταλτο, ο συγκεκριμένος τύπος δεν πολυπαλεύτηκε, οπότε δεν ασχολήθηκα διεξοδικά, οπότε δεν μπορώ να σου βγάλω ακριβές ποσοστό. τα ποσοστά (καυλώνει ο κόσμος-γελάει ο κόσμος) του χάλφορντ είναι 78%-22%. το 22% περιλαμβάνει μέσα και πιο μετριοπαθείς αντιδράσεις από το γελάει ο κόσμος.

χθες έβαλα να ακούσω το πρώτο σάνκτσουαρη και δεν μπόρεσα να το ακούσω ολόκληρο. πού πάω; δεν μου αξίζει το απ δε χάρερς

μου φαινεται απιστευτο που δεν ειχα ψηφισει μεχρι τωρα…
εν πασει περιπτωσει better late than never

Eric Adams

Γεια σου ρε φιλε! Οποτε θες παμε να σε κερασω μπυρες! :lol:
Ε, μα τωρα με τον Tate και τον Kiske που θα συγκριθουν με τον Rob. Ενα Victim of chaaaaaaaangeeeeeeees ειναι ολοι τους και πανε απο κει που ρθανε μωρε τωρα, τι να λεμε. Αντε να πατε να σπουδασετε λιγη φωνητικη ρεεεεεεεεε…
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.

Κι εσύ πήγαινε να σπουδάσεις λίγo common sense, ποτέ δεν είναι αργά.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!

Που σημαινει? Για αναλυσε το μας γιατι αφου δεν εχουμε common sense δεν το πιανουμε κι ολας το νοημα της προτροπης σου…

Κοινη αισθηση…οι αισθησεις που εχουμε ολοι

Οι αισθήσεις είναι η πήγη όλων των γνώσεων μας για την υλική εξωτερική πραγματικότητα. Δεν μπορούμε να γνωρίζουμε τίποτα για τις μορφές της ύλης ή για τις μορφές της κίνησης παρά μονάχα με τις αισθήσεις μας. Τα αντικείμενα και τα φαινόμενα ερεθίζουν τον Νευρικό Ιστό που μεταφέρει το σήμα στον Εγκέφαλο και προκαλεί το αίσθημα. Δηλαδή το αίσθημα οφείλεται στην μεταμόρφωση της επίδρασης ενός εξωτερικού ερεθισμού σε περιστατικό της συνείδησης με αυτή τη διαδικασία αδιάσπαστη από το Κεντρικό Νευρικό Σύστημα.

Οι αισθήσεις (του ανθρώπου) είναι πέντε. Μερικά ζώα έχουν παραπάνω αισθήσεις όπως τα ψάρια και κυρίως οι καρχαρίες. Επίσης, υπάρχουν και οργανισμοί που δε φαίνεται να έχουν αισθήσεις όπως τα φυτά. Τα τελευταία χρόνια γίνονται προσπάθειες, ώστε να αποκτήσουν αισθήσεις και τα ρομπότ και οι υπολογιστές (για παράδειγμα μηχανική όραση). Επιπλέον, στη λαϊκή φιλοσοφά υπάρχει και η ‘έκτη αίσθηση’ που σημαίνει τη δυνατότητα να αισθανθείς ή να συναισθανθείς την άμεση μελλοντική έκβαση ενός γεγονότος.

Οι αισθήσεις δεν πρέπει να συγχέονται με τα συναισθήματα, οι πρώτες είναι ερεθίσματα του εξωτερικού πειβάλλονοτος, ενώ οι άλλες δημιουργούνται από τον ίδιο τον οργανισμό.

και υπαρχει και αυτο υπο μουσικη υποκριση
http://www.youtube.com/watch?v=m6NA_P22KIo

Βρε τις αισθησεις τις ξερω. Το παληκαρι να μας πει τι εννοουσε…

οτι μαλλον δεν ακους εσυ αυτο που ακουμε εμεις…κατι τετοιο :-s ειναι περιεργος ο κρισπ

:lol: :lol: :lol:

Θεούλη παπαρδέλα!!

Το βλεπω.

Πώς το βλέπεις?

Ο Κρισπ είναι μορφάρα και τα χώνει σε κάθε ευκαιρία χωρίς κολλήματα. Και έχει και γαμώ τα γούστα στη μουσική. Το signature του τα λέει όλα. Τον έχω κόψει εγώ παρόλο που δεν τον ξέρω.:p:p:p

Καλα ε μιλαμε, εχετε φαει ολοι τρελα σκαλωματα… Πολυ γελιο…:lol::lol2: Αλλα χαλαρωστε, μουσικη ειναι αυτη και τα γουστα διαφερουν. Η απολυτη φωνη ειναι ο DIO παντως… Και μετα παει στα καπακια ο Halford, ακολουθει ο Dickinson και μετα ολοι οι αλλοι… Αυτη ειναι η Αγια Τριαδα παντως…

Γεια σου ρε Γράκχε! Αυτά είναι! JUDAS PRIEST ΡΕ ΑΠΙΣΤΟΙ!

Brother, δε χρειαζόταν καν να ψηφίσεις! Ήταν τόσο φανερό που θα κατέληγε η ψήφος σου.
Αφιερωμένο:

http://www.youtube.com/watch?v=CFdvw9nPcd8

κάτω τα χέρια ρε απ’ τον αγαπημένο μου γαύρο του φόρουμ!

O John Tardy τους χώνει όλους ρε! :stuck_out_tongue:
http://www.youtube.com/watch?v=GhZqs_jcMhU

Ολοι τους εχουν κατι ξεχωριστο στη φωνη τους και αυτο ειναι το ομορφο,οτι διαφερουν μεταξυ τους…αρα ειναι δυσκολο να δωσω καπου την ψηφο μου…εαν μπορουσα θα εδινα σε ολους γιατι το αξιζουν…

+1 τσολιά μου.

Έντιτ. συμφωνώ για την τριάδα, αλλά βγάζουμε τον Dio και βάζουμε Tate. Ο Θεός πάει μόνος του, πάνω από την τριάδα.

Παντως, επειδη σε μερικους διαφευγει, στις περισσοτερες των περιπτωσεων εδω, το τραγουδιστης ταυτιζεται με το “φροντμαν”.

Με ο,τι αυτο μπορει να συνεπαγεται.

:slight_smile:

στο ‘‘frontman’’ δεν εχει σημασια να το συζηταμε
dickinson

στο φροντμαν ειναι Hetfield…τραγουδιστης ο Kiske ή ο Χαρνελ…τελος