Καλυτερος metal τραγουδιστης

Ποιος Tate, ποιος Halford ποιος Dickinson?

Για μένα, ό μόνος που’χει καταφέρει να με αγγίξει, να με συγκινήσει, να με βάλει να κλάψω με την ερμηνεία του είναι ο Dio. Οι αλλοι απλα με πορώνουν (πολύ).

dio κ γω με μικρη διαδφορα απο halford!!!

Εγώ ψήφισα Halford τελικά. Αλλά όλοι είναι αγαπημένοι, και πάντα σε τέτοια δημοψηφίσματα έχω την αίσθηση ότι κάποιον αδικώ…

AND THE WINNER IS!

γιατι ετσι ρε Μ****Α
αυτουνου του τυπου η φωνη βγηκε απο τα πηγαδια της Virginia και με κανει να θελω να φαω σιδερα καθε φορα π την ακουω!
μετα βεβαια τρελο respect στον anselmo στο cowboys κυριως. THIS WORLD IS SHATTERED

Tony Kakko (Sonata Arctica) και μετά ο Dio:!:

Μεγάλη τιμή για τον εκλιπόντα η δεύτερη θέση, πίσω από το μεγαθήριο

Kakko καλυτερος μετσολ τραγουδιαρης?Χριστος κι Αποστολακης…

Eric Adams και Jon Oliva οι αγαπημένοι μου (ελλείψει αντικειμενικού κριτιρίου καλύτερος είναι πάντα ο πιο αγαπημένος :)). Απόντος του δεύτερου ψήφισα τον πρώτο.

MONO DIO
φωνάρα, κρύσταλλο.
may you rest in peace

Ακριβως, ο,τι και να πεις για αυτον τον τραγουδιστη ειναι λιγο… Σε ολους τους τομεις απλα τους βαζει ολους κατω…

ενταξει τεραστιος και ασφαλως αναμεσα στους καλυτερους,αλλα δε βαζει με τιποτα κατω τους υπολοιπους σε ολους τους τομεις-σε αρκετους σιγουρα:wink:

ο maynard[SIZE=“3”] μεταλ [/SIZE]τραγουδιστης ?

(οτι ναναι λεμε #-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o)

[SIZE=“6”]Ozzy [/SIZE] με ΔΙΑΦΟΡΑ…

Απορώ γιατί δεν τον έχουν βάλει στο δημοψήφισμα…8O8O8O

καλύτερος λέει. .

έτσι:lol:

Βασικά Dio + Ozzy στο ίδιο δημοψήφισμα θα ήταν μαλακία. Ένας από τους 2 μπαίνει και φυσικά αυτός είναι ο Dio…!

Koιτώντας τα περισσότερα δημοψηφίσματα του παλιού ρόκιν (εννοώ από 2007 και πίσω) με πιάνει μια θλίψη μπορώ να πω. Όλα βγάζουν μια παιδική αφέλεια, μια άγνοια, τετριμένα θέματα χωρίς περιθώριο ανάπτυξης/κουβέντας, εκτός βέβαια αν κανείς νομίζει πως μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο σε θέματα “Metallica vs Maiden” κλπ.
Βέβαια, κοιτώντας τα πρώτα ποστς κάθε φορά, καταλαβαίνω πως τότε το φόρουμ ήταν πιο παρεϊστικη φάση, οπότε έπαιζε και αρκετός χαβαλές όπως καταλαβαίνω από την επιλογή “αυτά που ακούει ο Νιηιλιστ” κλπ.

Δεν έχω πρόβλημα να μπαίνεις και να τρολάρεις “ο Ντίο τους γαμάει όλους” έτσι για το χαβαλέ, αλλά παιδιά, σρσλυ άμα απαντάτε σοβαρά σε ένα τέτοιο τόπικ παίζει πρόβλημα…

Ενταξει ρε συ, κουβεντα να γινεται… Ο καθενας εχει την αποψη του και δεν νομιζω οτι ειναι τρολαρισμα ή κατι τετοιο, απλα συζηταμε διαφορα θεματα γυρω απο την αγαπημενη μας μουσικη… Διαφωνουμε, συμφωνουμε, γελαμε με πολλα, δεν βρισκω κατι κακο στην ολη φαση.

Δε σου είπε ότι είναι κακό ρε. ΒΑΡΕΤΟ σου είπε ότι είναι.

Ωωπ, welcome back mate! Το καινούριο σου άβαταρ τα σπάει! 8)

Ρε, πόσταρε περισσότερο εσύ ρε. =Ρ