Καλυτερος metal τραγουδιστης

Λολ, ξυπνάω σήμερα, βλέπω σ’ αυτό το θρεντ τελευταίο ποστ από Έλρικ και λέω ωχ… πάλι για τον Adams θα γράφει κάτι η λατέρνα… αλλά δε γαμιέται, ας κοιτάξουμε… τελικά όλο αυτό ήταν πολύ καλύτερο! :lol:

Εν τω μεταξύ λαμόγιο Κολοκύθα στο πολλ έχεις ψηφίσει Κίσκε, εμένα στο παρελθόν μου έχεις πει απερίφραστα για Χάλφορντ, και τώρα μας λες για Άνταμς/Τέητ/Ντίο.

με έχετε παρεξηγήσει μου φαίνεται και δε μπορώ να καταλάβω από που πηγάζει αυτό!

πάντως μου έχει πει φίλος που σπουδάζει ολλανδία μουσική και γενικότερα σκαμπάζει αρκετά από μουσική, ότι από τους καλύτερους τραγουδηστές που έχει ακούσει στο μέταλ είναι ο morby. μου χε πει κι ένα σκηνικό που είχε βάλει το stormbringer σε κάτι συμφοιτητές που δε σκαμπάζουν γρι από μέταλ και μείναν παγωτό. το λέει από την άποψη ότι τραγουδάει πολύ σωστά και καλά, όχι ότι σώνει και ντε σαν χροιά φωνής του αρέσει πιο πολύ από όλους.

Έλα ντε. Μυστήρια πράγματα!

Αυτά για τον Μόρμπαρο να τ’ ακούνε κάτι Ντουντς! :roll:

DIO ρε! [SIZE=“3”]DIO ρε!![/SIZE] [SIZE=“5”]DIO ρε!!![/SIZE] [SIZE=“7”]DIO ΡΕ!!![/SIZE]

[SPOILER]Dio ψήφισα για όσους δεν κατάλαβαν… :p[/SPOILER]

Τι no offence ρε μαν? Λεσ και ειναι πατέρας μου :stuck_out_tongue: Anyway, Δεν διαφωνω σε τίποτα με αυτά που λές αλλά θεωρώ πως ο μόνος λόγος που ο Maynard δεν μπαίνει στην ίδια λίστα με αυτούς (εκτός του ότι είναι ένα εγωκεντρικό καθίκι) είναι ότι ξεκίνησε την καριέρα του 15-20 χρόνια μετα από αυτούς και απλώς δεν απολαμβάνει του σεβασμού που έχουν όλοι αυτοί που προανέφερες…

Επίσης καλά έκανες και επισήμανες αυτο για τον Μέρκιουρη γιατί το πολλ θα είχε κλειδωθεί από νωρίς:wink:

γιατί;

xxxxxxxxxxx

Mwahah.Κισκε ψηφισα για να στηριξω σα φανμποι(οχι οτι δεν ειναι μεσα στις τοπ-κατι η φωναρα του αλλα αυτο θα ψηφιζα anyway:p),του Χαλφορντ η χροια εκπροσωπει το ιδιο το βαρυ μεταλο(νομιζω σου χα στειλει τοπ πενταδα μου με Ρομπ μεσα,δε θυμαμαι σειρα)αλλα εχω κατασταλαξει σε αυτους σαν λιγοπιοπανωαπτουςαλλους.Ισως να αλλαζα Ρονι με καποιον αλλο επειδη δεν εχει παιξει μπαλα μονο στο μετσολ αλλα δε μου παει η καρδια.

Γιατί είναι…αν διαβάσεις συνεντεύξεις του το καταλαβαίνεις από τον τρόπο που απαντάει, από τον τρόπο που αντιμετωπίζει τους οπαδούς των Τουλ (τους οποίους εχει βρίσει και ο ίδιος αρκετες φορες) και γενικά από το όλο στυλάκι του…

[SPOILER]Αλλα τον αγαπάμε8)[/SPOILER]

αυτό, νομίζω, τον κάνει περισσότερο εριστικό και προβοκάτορα. εγωκεντρικό δεν θα τον έλεγα.

Κοίτα, δεν έχω ακούσει αρκετά Tool οπότε δε μπορώ να είμαι κατηγορηματικός… 'Eχει σίγουρα καλή φωνή και ωραία χροιά αλλά καλύτερος metal τραγουδιστής? O Chris Cornel τραγουδάει περίπου στο ίδιο ύφος και είναι σαφώς καλύτερος τραγουδιστής. Anyway, [B]ο καθένας έχει τους ήρωες του [/B]και o Maynard είναι σεβαστή επιλογή, άλλωστε [B]διαφορετικά αντιλαμβάνεται ο καθένας το ΄καλύτερος [/B][B]τραγουδιστής΄[/B]…

Αν και αρρωστος μανογουορας αντικειμενικα θα πω ronnie james dio

Κάτι πας να πεις εσύ τώρα αλλά όλα μου φαίνονται κάπως έτσι. :smiley:

Χάλφορντ και μόνο Χάλφορντ ρε.

67-29 γατακι. 8)

[SPOILER]Ξεκιναμε ξανα το Μεηντεν .βσ Πρηστ;;; Ευκολαααααα…:lol:[/SPOILER]

ο ελαφοκυνηγός τους καταπίνει εύκολα όλους. λίγο παραπάνω ώρα κάνει να χωνέψει τον ντίο αλλά ως εκεί. οι υπόλοιποι είναι αφέψιμα.

σύμφωνα με τις απαντήσεις

Μπορούμε, έφκολα

να αλλάξουμε τον τίτλο, σε “ποιός την έχει μεγαλύτερη”.

[SPOILER]την πορεία στον χώρο / την έκταση. Ούτε λόγος να γίνετε για χροιές, συναίσθημα, σύνθεση. Αυτά είναι για φλώρους.[/SPOILER]

ο JON OLIVA ειναι πολυ καλος για να συγκριθει με αλλο τραγουδιστη οποτε καταλαβαινω τον λογο για τον οποιο λειπει το ονομα του…

Ναι σιγά μην έμπαινε ποτέ σε τέτοιο poll ο Οliva. Μη ξεχνάς ότι είναι των Savatage :wink:

τα γέλια μου ακούγονται από τη φιλαδέλφεια μέχρι το αιγάλεω

πολυ σωστο…πολυ μεγαλη μπαντα για να γινονται συγκρισεις με αλλους…