Καλυτερος metal τραγουδιστης

Ναι, αν εξαιρέσεις την προσθήκη του Keenan που είναι τόσο παράταιρη όσο και ο ήχος της κλανιάς στην Ποιμενική του Μπετόβεν:!::stuck_out_tongue:

Τα άλλα μεταξύ τους σαφώς και κάτι λένε…

θα ηταν πολυ πιο απλο να λεγοταν το θρεντ “Αγαπημενος/Favorite μεταλ τραγουδιστης”. εννοειται και το καταλαβα απο την αρχη, αλλα εξακολουθει να ειναι απλα λαθος :stuck_out_tongue:

Ψηφισα Keenan αυτος ειναι ο καλυτερος METAL τραγουδιστης!!

Εric Adams

ε δεν ειναι πιο υψιφωνος απο τον Kiske. και υπαρχει κιαλλος που παταει ΚΑΤΩ και Kiske και Halford και Tate…

Ο Keenan?

Έχει τον συνδυασμό. Και την χροιά. Ο Κiske δεν νομίζω.

nop. Militia (US) εχεις ακουσει ? το τυπος ΑΠΟΓΕΙΩΝΕΤΑΙ !

2:30 και…ΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !

Xαχα, πλακα εκανα για keenan νταξει.
Ναι εχω ακουσει :wink:

συμφωνώ κ επαυξάνω.

O Keenan είναι φωνάρα. μπορεί να μην έχει το εύρος που έχει ένας power metal τραγουδιστής (π.χ. Κισκε ξερω γω) αλλά ο τύπος αυτό που τραγουδάει το νιώθει. και μετά σε κάνει να το νιώσεις κ εσύ (ακουστηκε λιγο γκει). Γενικά εγώ τέτοιους τραγουδιστές γουστάρω. όπως π.χ είναι SIZE=“1”[/SIZE] και ο Warrel Dane και όπως είναι και ο υπεργαμάτος Mats Leven.

Ρε συ dembra! Ο cynic τρολλάρει :lol:

pfff…god dammit,δεν το κατάλαβα:oops:

όπως και να χει δεν αλλάζει κάτι σε αυτά που λέω:p

και σε παρακαλώ, μην μου αλλάζεις το όνομα :Ρ

O Ski τον εχει:p

δεν νομιζω ρε συ… ο τυπος ειναι οτι πιο υψηλο εχω ακουσει. για ποσταρε κανα κομματι DB που να “πεταει” πιο ψηλα…

2:23 εδω πιστευω οτι ειναι στα ιδια αλλα πολυ πιο καθαρη συγκριτικα(νταξει να σου πω σε τετοια χερτζ να πουμε δε μπορω και να ξεχωρισω αλλα μου φαινεται γενικοτερα πιο επιβλητικη).Γενικα το γαματο με τον Ski ειναι οτι τις εριχνε πεντακαθαρες(δλδ δε γρετζαρε) και ειχε θεικο κρατημα και ελεγχο.Απλα το παρακανε μεσα στα κομματια γι’αυτο οι DB ειναι λιγο κουραστικοι=p

Μάλιστα…ξέρεις τί είναι μετά απο 16 χρόνια που ακούς Metal να μαθαίνεις οτι μετα τoυς Dio, Dickinson, Halford, Tate την πεντάδα των καλύτερων Metal τραγουδιστών κλείνει ο Keenan??? Χωρίς πλάκα…γκούγκλαρα να δώ ποιός είναι. 8O

ειναι ψηλα δεν λεω, αλλα εξακολουθω να πιστευω οτι στο κομματι που ποσταρα απο μιλιτια υπαρχει η υψηλοτερη κραυγη που εχω ακουσει ποτε απο ανθρωπο…

τον keenan ουτε εγω τον ηξερα, με κανατε και τον googleαρα… :stuck_out_tongue:

ενώ το να βάζεις τον ερικ κάτω από αυτούς που είπες είναι λογικό 8)

Τι είναι;

Αδύνατο να πω μόνο έναν. Τον Rob τον βγάζω εκτός συναγωνσμού, οπότε έχουμε

Glen May (TYRANT)
Steve Benito (HEIR APPARENT)
Harry The Tyrant (JAG PANZER, SATANS HOST, TITAN FORCE)
Tony Martin (BLACK SABBATH)
Russ North (CLOVEN HOOF)
Tony Moore (RIOT)
James Rivera (HELSTAR)
Kyle Thomas (EXHORDER)
Justin Fate (DAMIEN THORNE)
John Stewart (SLAUTER XSTROYES)
Don Dotty (DARK ANGEL)
Sheepdog (RAZOR)
Doyle Bright (RIGOR MORTIS)
Michael Furlong (WILD DOGS)

…καλύτερα να σταματήσω.