Υπαρχει καμια περιπτωση να ερθουν οι metallica το 2017?

Ειχαμε δει βεβαια Battery, Master, Disposable, Orion και Sanitarium :heart_eyes:

1 Like

Χωρις τραγουδια απο st anger στο setlist οι συναυλιες ειναι για τον πουτσο.

Σωστός, ένα χρόνο μετά ήρθαν αλλά είπαν τόσα από το MoP που το λες και extension :grin:

Χωρις τραγουδια απο Iron Maiden, αυτοματως γινεται θεικη η συναυλια

Πάνω απο 2 είναι, κάτω απο 2.5. Βάζω και φόρους + παρελκόμενα Ελληνικά (ΑΕΠΙ, κερατα κτλ) >> 3 τελική (+/-).
Το Big 4 Ελλάδα μπήκε. Απο εγγυρότατη πηγή.
Τώρα αν ψευτοβγήκαν με τα ποτά, στα ίσια δεν ξέρω, πάντως είχε λιγότερους απο ότι είχαν μόνοι τους.
Στη Ριζούπολη είχε και ενα ωραιότατο ΝΤΟΥ. Αυτά.

Στη Ριζούπολη Ντου είχε αλλά όλοι με εισιτήρια ήταν. Το ντου έγινε γιατί οι πιο πολλοί ήταν έξω όταν οι Monster Magnet τελείωναν το σετ.

2 δεν είναι ποτέ και για κανένα λόγο και το ξέρω 100% αλλά σκέψου μόνο ότι στην Τσεχία πρόπερσι έπαιξαν σε χώρο 20.000 ατόμων με εισιτήρια 50 ευρώ και 2.000 των 70 FOS. Το ίδιο και στην Κων/πολη.
Στην Κοπεγχάγη πρόσφατα έπαιξαν σε 16αρα αρένα με εισιτήρια 70-100. Με φορολογία γάμα τα στη Δανία. Εκτός αν οι διοργανωτές στην Ευρώπη είναι τίποτα φιλανθρωπικά ιδρύματα που κάνουν live για να μπαίνουν μέσα. Γιατί στα παραπάνω παραδείγματα 2 εκ. δεν είναι ούτε ο τζίρος αν είναι sold out.

Στους Big 4 είχε πάνω από 20.000 κομμένα εισιτήρια και είναι περιοδεία που οι Metallica έριξαν και το κασέ τους για να βγει.

3 ΝΥΧΤΕΣ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΩ. Think about it. Επίσης έχεις και ποτά κτλ κτλ. Και άλλο πράγμα arena έστω και μεγάλη, άλλο για FEST. Το quote αυτο ήταν για φεστιβάλ. Επέτρεψε μου να σου πώ οτι το πιστευώ κιολα, λόγω της πηγής του.