Metallica-Death Magnetic (2008)

Ρε παιδιά η μουσική μετράει, αφήστε τις προθέσεις της μπάντας. Το St. Anger ήταν κατάθεση ψυχής…δεκτόν αλλά σαν ποιότητα δεν συγκρίνεται με το Death Magnetic!

γενικως το st.anger αφου ο πιο πολυς κοσμος μιλαγε για πολυ κακο δισκο τωρα μιλαμε για δισκο σπουδαιο καλυτερο απο το προηγουμενο κτλ
ελεος

καλο ηταν μωρε και το στ ανγκερ δεν ειναι οτι δεν ακουγοταν αλλα το ντεθ το εχω λιωσει περισσοτερο…

Έσκασε μύτη και το my apocalypse

[SIZE=“6”]Γαμηστερό τραγούδι!!![/SIZE]:band::metal:

Και το βίντεο του Broken Beat and Scarred

http://www.metallica.com/index.asp?1=1&item=602120

Ωραιοοοοοο! :slight_smile:

τεράστια μπάντα ρε πούστημ… πολύ όμορφο το βίδεο

Ντάξ είμαι σίγουρος γιατί οι Μετάλλικα πήραν τους Μastodon για σαπόρτ.

Ο Brann κάνει μαθήματα στο Lars 100% :lol::thumbup:

Πολύ βελτιωμένος.

Και το τραγούδι ακούγεται πολύ καλύτερο λάιβ με το κοινό.

το έχω γράψει κ παλαιότερα…

θεωρώ πως ο Λαρς κατάλαβε πως σχεδόν διέλυσε τους μετάλλικα κ τώρα πάει να τους αναστήσει από μόνος του

είναι βελτιωμένος στα πάντα κ τραβάει τη μπάντα από το χέρι. κ παρασέρνει κ τον εμφανώς κουρασμένο τζέημς

Σιγουρα! Το εγραψα και 'γω καπου πριν απο λιγο καιρο οταν τους ειδα στο Νοττινγχαμ.

Μα ποσο γαμαει το stage production τους σε αυτην την περιοδεια??? Γυρω-γυρω πορωμενοι φανς και στην μεση οι Four Horsemen με φωτιες να σκανε απο παντου. :metal:

νταξει το βιντεο απλα :respect::respect:

πολυ ωραιο!!

εντιτ
το my apocalypse ακουγεται πολυ καλυτερα live!

τι κουραζμένος hetfield ρε κουραμπιέδες;
τώρα που υπάρχει και σοβαρό ενδεχόμενο να κλείσω να τους δω το καλοκαίρι τρελαίνομαι και λίγο περισσότερο.

τα βίντεο γαμάνε, οι metallica δέρνουν.

α που λέτε, όλοι ψάχνουμε τους νέους maiden και τους νέους metallica και εν τω μεταξύ αυτοί οι 2 έχουν πιάσει v διαφυγής.

και σήμερα να τέλειωνε το 2008 πάλι το Death Magnetic θα ήταν με άνεση η πιο δυνατή κυκλοφορία της χρονιάς. κάτω χέρια.

νταξ το βίντεο του bbs γαμεί…
έρε τι έχουν να δουν τα ματάκια μου αύριο…O2 arena έρχομαι!!

Kαλα το εθεσες!
Θα παθεις πλακα!
Περιμενουμε εντυπωσεις. :wink:

Respect και σε ζηλευω (Με την καλη την εννοια!! ).
Στα 31 μου ενοιωσα οπως στα 14 μου οταν ειδα για πρωτη φορα το video του Sad But True και του Wherever I Μay Roam…
Αυτη η μπαντα με στοιχειωνει και απλα στα δικα μου ματια ειναι η μεγαλυτερη μπαντα του κοσμου.
Ολα τα λεφτα το video!!

ωραιο το βιντεο…οντως θυμιζει sad buttrue …kai wherever i may roam…

αλλα δειτε το κοινο…και κοψτε φατσες:lol: τι ξενερα ειναι αυτη? στις spice girls πηγαν?

νταξει κλασσικοι αμερικανοι φλωροι…επρεπε να το γυρισουν καπου Ευρωπη μαλλον

ωραιο βιντ ομως:respect:

Εγω παλι τον ζηλευω με την κακη εννοια. :lol:

Πες το και ετσι γλυκια μου!!! :lol::lol::lol::lol::wink::lol:

μαζι φίλε!!!και εγω εκέι θα είμαι