Metallica - Hardwired ...To self-destruct

και σπέρνει ταυτόχρονα!!

1 Like

Για τα χρόνια που έχουν οι Metallica στο χώρο, μην έχοντας ανάγκη κανέναν και χωρίς να χρειάζεται να αποδείξουν κάτι, έχοντας θέσει τη βάση στον σκληρό ήχο 5-6 φορές (που σημαίνει ότι έχουν ήδη στη δισκογραφία τους έξι 9-10άρια, πόσοι τέτοιοι υπάρχουν γενικά?), έχοντας κάνει τους πειραματισμούς τους στο παρελθόν, ναι, το “Hardwired to self destruct” είναι ένας αξιοπρεπέστατος γαμιστερός δίσκος.

1 Like

Α εντάξει καλά κατάλαβα δηλαδή…οκ συμφωνώ :stuck_out_tongue:

1 Like

Πάρτε όλοι καρδούλες επειδή τα λέτε ωραία !

Και το δεύτερο CD γαμεί όπως φυσικά και το Murder One και ας λένε οι άλλοι οι κάφροι τα δικά τους .

I love you all.

1 Like

Αντε κανενα βιντεακι δεν θα παιξει σημερα, υπαρχουν κι αλλα making of οπως και συναυλιες…

Δεν εχω γραψει αναλυτικα για τον δισκο γιατι σε αυτο το thread για να διαβασεις τα post πρεπει να εχεις απλετο χρονο και δεν τον εχω, μαλακες εχετε καει λεμε. Θα γραψω ενα αναλυτικο review συντομα, αλλα το θεμα εχει ως εξης.

Το Hardwired… To Self-Destruct τα σπαει, ειναι δισκαρα και σιγουρα μεσα στις καλυτερες κυκλοφοριες της χρονιας. Αγαπημενα μου κομματια τα Moth Into Flame, Halo On Fire και Spit Out The Bone, αυτη η 3αδα ξεχωριζει και μετα ακολουθει απο κοντα το Atlas, Rise!. Περισσοτερα σχολια οταν τα γραψω αναλυτικα.

Ερωτηση, εχει βγει καποιο video απο την εμφανιση με την Gaga με καλο ηχο?

2 Likes

αυτο ειναι χωρις το μικροφωνο του Het !

και το τρίτο CD γαμεί <3

1 Like

Ενταξει μην με πουνε και φανμποη !

Ε βρες το καλό να το ακούσει ο άνθρωπος ντε! Δεν έχω ηχεία στη δουλειά…

Δεν ειναι τελειο απο ηχο ειχαν ανεβει πιο ποιοτικα βιντεο αλλα τα εχουν κατεβασει ειτε απο Youtube ειτε απο αλλες πλατφορμες.

Εδω @angus7pl παντως μπορεις να το ακουσεις σωστα.

οι φωνητικες μελωδιες της Gaga ειναι πολυ καλες . Μπορεις να πιασεις και την ταλαιπωρημενη φωνη του Hetfield εξαιτιας της ιωσης… (ο Hetfield δεν ακουγε καθολου την φωνη του απο τα μονιτορ)

2 Likes
1 Like
1 Like
1 Like

Παρακαλουνται οι 3 χρηστες κατω απο εμενα να σβησουν τα ποστ τους καθως αργησαν χαρακτηριστικα…
Αν δεν τα σβησουν εντος 5λεπτου θα απευθυνθω στις αρμοδιες υπηρεσιες…

2 Likes

πρέπει να το ποστάραμε με διαφορά δεκάτων του δευτερολέπτου! Παρόλα αυτά μιλάμε για το καλύτερο κομμάτι τους από την εποχή του Bleeding Me/Outlaw Torn. Απίστευτη σύνθεση, ακόμα προκαλεί ανατριχίλες!

1 Like

@shadowking69 για δεκατα του δευτερολεπτου κρινονται ολυμπιακα μεταλλια…αργησατε κυριοι…:sunglasses:

Θα καταθέσω ένσταση! Θέλω να δω το replay…