Metallica - Hardwired ...To self-destruct

Σημαινει παρα πολλα, αλλα οχι αυτο. Το οτι μπορεις να διαθεσεις καποια χρηματα για κατι, δε σημαινει οτι το βρισκεις και δικαιο.

Τι ακριβως ειπες?
Τι εννοεις?
Που θελεις να καταληξεις?

εγώ παντως πιστευω οτι

“Οι Baby Metal βαζουν τα γυαλια σε Fates Warning και σε πολλες progressive μπαντες”

Κρίμα που σβήσατε αυτό με τον Ζλάταν :pensive:.

1 Like

Τι έγινε ρε παιδιά τι έχασα;;
btw δεν ξέρω αν το τσεκάρατε

Τιποτα σημαντικο.
απλα προσπαθουν καποιοι να ξεχαστουν ορισμενες συγκλονιστικες δηλωσεισ.

1 Like

Από το προφίλ σου μπορεί να τις βρει κάποιος εύκολα.

Από το προφίλ σου ως Πρόφεσυ, εννοώ, όχι τα προηγούμενα (ή τα επόμενα).

Μην ξεχνας ομως οτι οι δηλωσεις δεν ειναι δικες μου ειναι του κολλητου σου.

1 Like

Δεν εχεις το IQ για να σου εξηγησω και να κατανοησεις…

1 Like

μαλλον εχεις δικιο γιατι οπως πιστευω

“Η φουντα κανει το μυαλο πουρε ενω τα videogames οξυνουν την κριτικη σκεψη και την οξυδερκεια”

και εγω πινω κανα τσιγαρο και δεν επαιξα ποτε super mario μικρος

1 Like

Μπα με σενα μαλλον γενετικο ειναι το προβλημα.

1 Like

μαλλον εχεις δικιο γιατι πιστευω οτι

“Σε οποιον αρεσει ο Dio ειναι κολλημενος μεταλλας και διαβαζει Hammer στην τουαλετα”

και οτι

“ο Halford εχει ξεπλυμενη φωνη”

1 Like

Πιστευεις οτι αμα τα γραφεις ενα ενα… δε θα στα σβησουν?

Ή οτι αγγιζουν καποιον περα απο το εναλλακτικο σου account?

1 Like

τιποτα απο τα παραπανω.

Αλλα πιστευω ακραδαντα οτι

“Οι Helloween ειναι καλυτεροι με Deris και αν σου αρεσουν με Kiske εισαι κολλημενος μεταλλας”

1 Like

δεν το καταλαβαινω αλλα συνεχιζω να πιστευω οτι

“ο Dio εχει ψιλη φωνη”

Εσυ?

1 Like

@Prophecy
μάλλον ο quintom πρέπει να σε έχει πετύχει κάπου και να σε έχει κάνει τόπι στο ξύλο ή να σου έχει φάει κάποια γκόμενα … δεν εξηγείται αλλιώς. Σου ζητάει όλο το φόρουμ συγνώμη εκ μέρους του, με την ελπίδα να ξεκινήσεις τουλάχιστον να του τα γράφεις σε προσωπικά μηνύματα όλα αυτά και όχι εδώ.

Μπαίνω μετά από τόσες μέρες να διαβάσω το θέμα και βλέπω πάλι τις μαλακίες σου… αλλά δεν φταις εσύ… τα υπόλοιπα σπερματοζωάρια φταίνε μάλλον που σε άφησαν να κερδίσεις καθώς και η έλλειψη του ignore button στο φόρουμ

2 Likes

τιποτα απο τα δυο.

απλα πιστευω οτι

“Το St Anger ειναι καλυτερο απο πολλους δισκους των Maiden και Megadeth”

και θελω να δω αν συμφωνουμε.

1 Like

Οι μαλακίες είναι του περήφανου αιρετικού, όταν τις κόψει θα κοπεί και το τρολλάρισμα.

1 Like

το θεμα με τον κουιντομ δεν εναι οι αιρετικες του αποψεις αλλα το οτι θεωρει οτι οποιος δεν εχει τις ιδιες αποψεις με αυτον ειναι τρολ…αλλα το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ειναι οτι εχει τους γνωστους δικηγορακους να τον βοηθανε καθε φορα που κραζει καποιον με διαφορετικες αποψεις (aka τρολ) και να τον υπερασπιζονται καθε φορα που του τη λεει καποιος λες και τους δανεισε λεφτα καποτε

1 Like

Η αλήθεια είναι κάπου στην μέση…

Να τολμήσω να πω ότι ο prophecy δεν έχει σε όλα άδικο , αλλά προφανώς σε καμία περίπτωση ο quintom δεν αξίζει τέτοιους​ χαρακτηρισμούς;; Μου μοιάζει εξαιρετικός τύπος . Κάπου έχουν δίκιο και τα σχόλια των matia , tatarou αναλογιζόμενοι ότι καθετί που γράφεται επιδέχεται κριτικής . Ένα αναφαιρετο δικαίωμα .

Θέλω να πω ότι κι εγώ ( ομολογώ ) έχω φτάσει σε σημείο να θέλω να μπω στο τρυπακι να απαντήσω ειρωνικά σε κάποιες απόψεις , ειδικά σε ο,τι αφορά maiden / dio / helloween με kiske , αλλά συνειδητοποιησα πολύ γρήγορα ότι αν σκεφτώ πριν μιλήσω όλα θα είναι καλύτερα. Εξάλλου στα @@ μας τα γούστα του quintom και τα δικά μου γούστα για τον καθενα

Πάντως όταν βλέπω τον prophecy να ποσταρει , ΠΑΝΤΑ σιγοτραγουδω το παρακάτω και τον ευχαριστώ που μου το θυμίζει