Metallica - Hardwired ...To self-destruct

Δωσε στον ντρενι και θα μου τη φερει αυτος αν ειναι ετσι! Βρε δεν αμφισβητω τις ικανοτητες σου, αν μου πεις οτι εισαι στους τοπ 10 γραφιστες της Ελλαδας, σε πιστευω ανετα. Δεν ειναι εκει το θεμα! Τελος παντων, επειδη ειναι και σκοτεινη η φωτογραφια, κατι μπορει να γινει και να μη φαινεται αισχρη. Αλλα σαν το αγορασμενο προιον για κανενα λογο.

(δε θα την αγορασω btw ουτως ή αλλως)

1 Like

Φυσικά και δεν θα αγοράσεις . Βάζεις από τώρα στον κουμπαρά για να μαζέψεις για το επόμενο σκέλος της συναυλίας .

Τυχερός πάντως και φέτος που δεν θα πας . Θα σου φέρω και την εκτύπωση του @furor και μερικά γιαουρτακια που θα περισσέψουν.

1 Like

Σε μια ώρα την έχω έτοιμη.

1 Like

Ισως και να την αγορασω για να την φερεις να τις βαλουμε διπλα διπλα να δουμε ποιος την εχει μεγαλυτερη (την αναλυση)

2 Likes

Παιδιά λίγο φοβούμαι που θα πρέπει να τις δω και τις δύο από κοντά .

2 Likes

Δε χρειάζεται printscreen.

Όρμα furor.

1 Like

2200 Χ 1737?

meh.

Μαλακία, την έφτιαξα ήδη.

2 Likes

Την έχεις πιο μεγάλη ; OMG !!!

1 Like

Θα δουμε οταν θα μου τη δειξει ο ταχυδρομος, παντως στις επιλογες παρηγγειλα το μεγαλο μεγεθος, ετσι μου αρεσει, βεβαια δεν ξερω ακομα τι παχος θα εχει, ελπιζω να ειναι στιβαρη

Που να μείνουν λεφτά για συναυλίες τόσο αχορταγος που είσαι …

Άκου εκεί “να στην δείξει και ο ταχυδρόμος” …

Με 3 ευρώ δική σας με αντικαταβολή. Στέλνω σε όλη την Ελλάδα. Και Αμερική στέλνω.

1 Like

Μπορούμε να μετρήσουμε του @QuintomScenario και να την βγάλεις λίγο πιο μεγάλη ;
Όχι για να μην λέει δηλαδή . Και θα του την πάω εγώ κάποια στιγμή.

Ρε μη με προκαλείτε…
Και δεν ξέρω καν γιατί έκατσα και την έφτιαξα, δε μου αρέσει η αφίσα… χαχα

1 Like

Έλα μωρέ. Μετά από μέρες επιτέλους κάνουμε και λίγο χαβαλέ εδώ μέσα .

Το κομμάτι είναι ωραίο, παρά πολύ ωραίο και όχι μόνο επειδή είναι γρήγορο . Όσο για την αφίσα αν την έβρισκα τσάμπα μπορεί να την κόλλαγα κάτω από το τζαμακι του κομοδίνου !

Ρε μλκ, αλήθεια κάθησες κι έκανες printscreen;;;

1 Like

31 posts για μια μη επίσημη αφίσα ρε;;; Ποιος κολλάει αφίσες το 2017;;;; Τι είστε 15χρονα;;;;;;

:stuck_out_tongue:

Ενταξει εδω αλλοι ακουνε φανατικα Accept και Skyclad, μπαντες ξεχασμενες απο το χρονο πισω στο 1997, οι αφισες μας πειραξαν?

1 Like

Ναι. Κομμάτι κομμάτι. Μου αρέσουν τα παζλ μάλλον… και οι προκλήσεις.

1 Like

είσαι για πολλές

4 Likes