Metallica - Hardwired ...To self-destruct

sou evala kardoula giati to post sou einai to post noumero 5000 gia auto to thread xD

Gia mena o kosmos paizei para poly mikri simasia oson afora to poso tha apolafso mia synaylia. Ara loipon an kai den imoun stin Malakasa to 2010, amfivallo para poly gia to an tha pernousa oso kala eixa perasei to 1999 pou oi Metallica itan sta ntouzenia tous, kai mallon akoma kai to 2007, pou to setlist itan apla astronomiko.

O Pantelis mporei na kanei oti upotheseis thelei gia to pou tha eixa perasei kalytera vevaia, sigoura kserei kalytera apo mena.

3 Likes

Μόνο αδιάφορο δεν το λες :wink:

Ξέρω που είχα περάσει καλύτερα εγώ. Αν μου επιτρέπεις, βέβαια.

2 Likes

Esy kala kaneis kai ksereis pou eixes perasei kalytera. Ki ego perasa kalytera sto Orion Festival 2012 apo opoiadipote synaylia Elladas. Esy mporei na ksenerones pou den eixe apeiro kosmo kai vroxoula.

το κοινο εχει πεθανει από την αγωνια - τελικα ποια ηταν η καλυτερη συναυλια στην οποια δεν πηγατε; Να ανοιξουμε ενα τοπικ;

Εμένα μάλλον το '93 πάντως!

ε και μενα, αλλα τελικα περασα καλυτερα το 2010.

Pou sai re Unholy, eleipses

Τι ειναι Unholy τελικα δικε μου; Εγω απλα σας πειραζω που τσακωνεστε για συναυλιες που δεν ησασταν, γκομενα σου φαγε το παλικαρι;

Το 10 ήταν φοβερή συναυλία μην τα ξαναλέμε, κρίμα που δεν ήσουν @QuintomScenario να καταλάβεις τι έγινε.

2 Likes

αφου καταλαβε σου λεει σε 200 ποστς, βροχη , κοσμος, καμια σχεση με τα σιντι :stuck_out_tongue:

Και για μένα το 2010 ήταν η καλύτερη φορά που τους έχω δει παρότι έχω πάει και εξωτερικό.

Το 2007 υπήρχαν προβληματάκια στον ήχο τα οποία μου το χάλασαν λίγο.Όσο γίνεται τέλος πάντων να χαλαστείς όταν βλέπεις ζωντανά ένα από τα αγαπημένα σου συγκροτήματα.

1 Like

το δυνατο χαρτι του 07 ειναι το orion παντως, αν και συνολικα το 10 ηταν αλλου γι’ αλλου

1 Like

Σας γαμαει όλους το 93!
Για μένα η σειρα είναι 1993>2010>2007>1999 Αλλά με μικρές διαφορές.
Η πρώτη παίρνει διάστασης μύθου ( όχι της μπύρας) έτσι κι αλλιώς.

Αλλά τους είδα άλλες 4 φορές σε αυτό το τουρ. Τις 3 από τα 5 μέτρα. Η συναυλία όμως του Λονδίνου μου έχει αφήσει την αίσθηση “της καλύτερης” από τις 4 . Ίσως γιατί είδα και πράγματα που δεν θα μπορούσα να δω από κοντά. Η μπάντα έδειξε να απολαμβάνει ακόμα περισσότερο το UK tour. Έπαιξε ρόλο και η πρεμιέρα του spit.

Όπως και να έχει , οι τυποι έχουν βρει το τι λειτουργεί για τους ίδιους και είναι 140 λεπτά πάνω στη σκηνή χωρίς τσιγκουνιες σε απόδοση.

Αντε να Έχουμε καμιά ανακοίνωση σύντομα να γουστάρουμε!

4 Likes

είχες και καλύτερη παρέα εκεί, α να τα λέμε κι αυτά :stuck_out_tongue:

Εντάξει κι εγώ δεν συγκρίνω την φετινή, σε κλειστό χώρο, με τις ελληνικές. Άλλο επίπεδο

1 Like

Δεν είχε διαφορά στην τιμή το εισιτήριο, για αρένα ήταν. Απλά το αγόρι έχει όγκο ( το νου σου :stuck_out_tongue: ) και πήγε μπροστά, μαζί του κι εγώ

1 Like

Εεεε άμα είναι το μετράμε με το κιλό… σε κλειστό οι ατσαλλικα έχουν μια διαφορά γύρω στις 25 λίρες από την αγαπημένη μπάντα του προφεσυ.

Είναι τουλάχιστον 30 λεπτά παραπάνω στη σκηνή οπότε μια η άλλη βγαίνει.

Κοίτα να δεις ρε ισχύει ότι όταν βρέχει βγαίνουν τα σαλιγκάρια.

2 Likes

Ούτε ο Σπρίνγκστιν :stuck_out_tongue:!

Παγκόσμια και οικουμενική αλήθεια :joy:!

2 Likes

Σόρρυ μόλις ξύπνησα . 140…το διόρθωσα. Ούτε στις ηχογραφήσεις δεν κάθονται τόσο!!! Χαχαχαχα

Το καταλάβαμε :stuck_out_tongue:!!

1 Like