Ministry

Τα σχολια σας για την industrial group-αρα του θεοτρελου Al…

Προσωπικα τους λατρευω, τους θεωρω κορυφη στον χωρο τους industrial metal… Αγαπημενοι δισκοι, τα Psalm 69, Animositisomina, Rio Grande Blood…

Προσευχομαι :papas: για καμια συναυλια αλλα μαλλον με την ορεξη θα μεινω…

εξέφρασες ακριβώς τις σκέψεις μου φίλε ChrisP! Μεγάλη αγάπη οι Ministry, και από τις πρώτες κιόλας. Τα πες όλα.
Απλά στα αγαπημένα άλμπουμ βάζω και το “The Mind Is A Terrible Thing To Taste” μαζί με το “Psalm 69” και μετά όλα τα άλλα…ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΛΕΜΕ!

αν και δεν ειμαι φαν του ιδιωματος του industrial, ο, τι εχω ακουσει απ’αυτους μ’αρεσε αρκετα. εχετε τιποτα αντιπροσωπευτικο τους να προτεινετε?

Λατρεμενοι…

Αγαπημενο το The mind is a terrible thing to taste.

Αν και δεν τους έχω ψάξει σε βάθος, πολύ αξιόλογοι!

Τεράστια μπάντα!!!
Το λατρεμένο psalm 69 και το The Mind is… είναι δισκάρες μεγατόνων.
Ακόμα και το Filth Pig που πολλοί το απορρίπτουν είναι αλμπουμάρα.
Όπως επίσης και τα 2 τελευταία τους και ειδικά το Rio Grande Blood έσπειρε.

Όλα τα σπάνε με λίγα λόγια.
Respect.

Α, και να ακούσετε και Revolting Cocks (το ένα εκ των projects του θείου Al) και LARD.
Αουα!

+100000000 Τεράστια μπάντα και επιτέλους ας τους δούμε κάποτε…

το houses of the mole ειναι αλλο ενα αριστουργημα για μενα. αφηστε που στη συλλογη που εβγαλαν με τα ρεμιξ, καποια κομματια εχουν βελτιωθει. Αλ θεε, παρε την παε… :papas: :bow2:

Psalm 69 γι αρχη και μετα Animositisomina… Στα δυο τελευταια σχεδον το ριχνουν στο thrash παντα με industrial οπτικη…

Και στιχουργικα ειδικα το τελευταιο ΣΠΕΡΝΕΙ!!!

thnx man!:wink:

Τελευταίο άλμπουμ.
Έχει και guest φωνητικά από Burton C. Bell.

Ας τους φέρουν κιόλας επιτέλους.

M I N I S T R Y
.-

μονο το psalm 69 να ηταν η δισκογραφια τους, θα ηταν τεραστιο συκροτημα…

θεος ο jourgensen και πιστευω απο τους λιγους συνειδητα πολιτικοποιημενους, οχι παζαρι πολιτικης για εμπορικους λογους

psalm69 και rio grande blood.η πιο repect μπαντα στον industrial metal ηχο.και για μενα η καλυτερη παρουσια του hellfest.:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Έχω ακούσει τα Psalm 69, Filth Pig και Dark Side Of The Spoon, απο τα οποία το πρώτο έσπερνε, ενώ τα άλλα δύο δε μου έκαναν ιδιαίτερη εντύπωση…

Το Psalm 69 πάντως ήταν δισκάρα…

Τα Filth Pig και Dark Side Of The Spoon, χωρίς να είναι άσχημα, δεν είναι ιδιαίτερα αντιπροσωπευτικά, άκου The Mind Is A Terrible Thing To Waste, Land Of Rape And Honey και τα 4 τελευταία τους.

Taste.

Καλά τώρα με έπιασες μαλάκα, το CD το έχω 2 χρόνια τώρα και πρώτη φορά πρόσεξα ότι αυτό δεν είναι Waste.
#-o #-o #-o

Xaxa, θενκς για τις προτάσεις μαν, θα τσεκάρω και τα άλλα άλμπουμ κάποια στιγμή. 8)

Εγώ μόνο το ‘‘Psalm 69: the way to succeed and the way to suck eggs’’ έχω ακούσει αλλά δε με ξεσήκωσε και τόσο, ρε γαμώτο. :-k Λέω να ψάξω τα τελευταία τους που πρέπει να είναι πιο metal oriented.

To ομωνυμο απο το Rio Grande Blood ειναι φοβερη κομματαρα.