Motörhead

μπορει να εχει ξαναμπει αλλα δεν ειδα κατι

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/bizarre/3219359/Lemmy-Kilmister-Dont-kill-yourself-because-of-me.html

…προσυπογράφω:wink: :slight_smile: :!:

Μεγάλε Lemmy υπερνομάρχη:bow2::):!:

Χτες ξανάκουγα το cd… πόσο μπορεί να σπέρνει ότι βγάζουν οι άρχοντες;;;;

[B]Get Back In Line video
[/B]
http://www.metalinjection.net/tv/view/6105/motorhead---get-back-in-line-2010

ξυυυυλλοοοοοο …!!

θεϊκο video
θεϊκη μπάντα
[B]Lemmy Is God[/B]

και συνέχιζω το χαβά μου ξαναλέγοντας οτι τα solo του Phil σκοτώνουν στο τελευταίο.

Δεν υπάρχει ρε το νέο βίντεο!!! Ξανακάνω post μόλις ακούσω όλο το νέο δίσκο!

:respect:

Γαματο το βιντεο… Ανυπομονω να βγει το cd να το λιωσω σαν τρελος…

«Ο Lennon ήταν το μεγαλύτερο κωλόπαιδο στους Beatles, το χειρότερο σκαθάρι. Γι’ αυτό πάντα μου άρεσε, αυτόν προτιμούσα, πιστεύω πως με ενέπνευσε. [U]Οι Beatles άλλαξαν τη μουσική και με έκαναν να νιώθω πως μπορώ να αλλάξω τον κόσμο. [/U][U]Έτσι κι εγώ και η γενιά μου προσπαθήσαμε να τον αλλάξουμε, καθώς οι Beatles έτσι μας έκαναν να νιώθουμε.[/U] [U]Δεν τα καταφέραμε, όμως, [SIZE=“4”][B]γιατί ο κόσμος είναι γεμάτος σκατά[/B][/SIZE][/U]», δήλωσε χαρακτηριστικά ο, γνωστός για τις ατάκες του, τραγουδιστής των Motorhead.

http://rocking.gr/news/Lemmy_O_John_Lennon_itan_to_megalutero_kwlopaido_stous_Beatles/8627/

:bow::bow::bow:

Ετσι ειναι.Ο θεος μιλαει.Ο θεος εχει δικιο.
Παντα γουσταρα τον Lemmy γιατι μιλαει χυμα αλλα λεει
και πολυ σωστα πραγματα.

Υ.Γ. Εφτιαξα και το ονομα της μπαντας στον τιτλο.
Ακους εκει Motorhead χωρις [SIZE=“2”][B]ö[/B][/SIZE]

Πως και δεν έχω γράψει για τους Motorhead ακόμα? Αν και δεν έχω τη πλήρη δισκογραφία, τους γουστάρω με τα χίλια. Και αυτό διότι είναι σταθερή αξία όχι μόνο δισκογραφικά αλλά και ηθικά:D. Τέσπα, είδα το νέο video Get Back In Line, τα σπάει, ο Lemmy γνωστός γυναικάς και μια θερμή και ήρεμη παράκληση:

[SPOILER][SIZE=“4”]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΓΑΜΩ ΤΗ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!!![/SIZE][/SPOILER]

Χε χε, ακόμα και για τον Lennon μίλησε ο θείος. :lol:

:respect:

Για όλα έχει γνώμη ο άτιμος, αλλά τη λέει με τρομερά καταπληκτικό τρόπο…Φανταστείτε να ήταν οπαδός του γαύρου τι θα έλεγε, πιστεύω θα ήταν σίγουρα υπέρ του Καστίγιο. π.χ. “εγώ γούσταρα τρελά τον Καστίγιο, ήταν φοβερό κωλόπαιδο και έκανε ότι γούσταρε!”

Α ρε Λέμυ Θεέ!

Παρτε το χαμπαρι ο Lemmy [B][SIZE=“3”]ΕΙΝΑΙ[/SIZE][/B] η αληθεια… Τελος, ολα τα αλλα ειναι για να εχουμε να λεμε.

Ισχύει… Ίσως η απολαυστικότερη συνέντευξη που’χω διαβάσει είναι του Lemmy σ’ένα παλιό metal hammer αρχές δεκαετίας '90… Μου’χε κάνει φοβερή εντύπωση. Είναι σημαντικός ο τύπος ό,τι κ να λέμε… :wink:

Ήτανε μήπως μία που σε μια φάση λέει ο δημοσιογράφος κάτι σαν “με την διαφορά ηλικίας που έχουμε θα μπορούσες να είσαι ο πατέρας μου” και ο Λέμμυ απαντάει “που ξέρεις ότι δεν είμαι;”, κάπως έτσι τέλοσπάντων.
Αλλά νομίζω αυτό ήταν από μια κάπου 2000.

σταθης παναγιωτοπουλος σε ανταπόκριση απο φεστιβάλ του εξωτερικού…10+χρόνια πριν

πάει στην press tent Και είναι και οι Motorhead εκεί,
του παίρνει το μικρόφωνο ο lemmy και λέει…
[B]Γεια σας ελληνες…είμαι ο lemmy και εσείς όχι.!!![/B] :bow2:

Βγάζουν νέο δίσκο και άκουσα το νέο τους κομμάτι

Το videoclip είναι ένα ηχηρό ΧΑΣΤΟΎΚΙ ΣΤΟΝ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΌ

Διάβασα τις τελευταίες σελίδες του θρεντ και φτιάχτηκα και έβαλα να παίξει μότορχεντ και θυμήθηκα ότι το
The Chase Is Better Than The Catch…

[SPOILER][SIZE=“7”]ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΔΑΦΑΚΙΝ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΠΑΝΤΑ[/SIZE][/SPOILER]

εγώ απορώ γιατι δεν παίζουν ποτέ το motorhead-motorhead ή το orgasmatron και το train kept a rollin?

Το μότορχεντ κι εγώ θα το ήθελα, το οργκάσματρον το παίζουν θαρρώ, εγώ και τις 2 φορές που τους έχω δει το έχω ακούσει, το τρεην ψιλοαδιάφορο μου είναι.
Πάντως προσωπικό απωθημένο που δεν βλέπω ποτέ να ικανοποιείται είναι το Limb For Limb.