Motörhead

Aυτο ακουγα και γω τοσο καιρο.

Τι στον πουτσο σημαινει;;;

“Θα σας καθαρισουμε τις π&#%$ες;;;”

:?

Ε ναι, για να είναι έτοιμες προς χρήση!

κατι σαν…πολυ εξυπηρετικη αποδοση!
:stuck_out_tongue:

:lol::lol: Ε λογικα αγγλικο χιουμορ, που να το πιασουμε…

Who would play Lemmy in a Movie???

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=151248

Βασικά, μόνο ο Lemmy.

Και από ηθοποιούς, ψηφίζω Johnny Depp. Πολυτάλαντος και πολύπλευρος, μπορεί να κάνει πολλούς διαφορετικούς ρόλους.

Phil Campbell: ‘Lemmy’ Movie Is ‘Really Insulting’

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=151252

Γενικα ειναι ενοχλητικη αυτη η αντιμετωπιση.

Motörhead δεν ειναι μονο ο Lemmy μαγκες.

E ναι ρε γαμώτο. 26 ολόκληρα χρόνια είναι ο θεόθεος Campbell και 18 ο δικός μας ο Mikkey. E δηλαδή ΕΛΕΟΣ!

ελπιζω να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις…αν και μετά απο τόσα χρόνια και με τα συγκεκριμένα άτομα δεν παίζει με τίποτα…

ναι,σιγουρα παιζουν και αλλοι στην εξισωση και υπηρξαν αρκετοι καλοι παιχτες σε διαφορες εποχες στο παρελθον.
ΣΤΑΝΤΑΡ η μεταγγραφη του Δελαογλου στη μπαντα τους εδωσε ωθηση για πολλα χρονια.

ΟΜΩΣ οι Motorhead ΕΙΝΑΙ ο Lemmy…
οπως και να το κανεις,οπως και αν το δεις!

Οι Motörhead ειναι κυριως ο Lemmy.

Αυτο ναι.

Αλλα χωρις την εκρηκτικοτητα του Mikkey και τη τιτανια φιγουρα του Phil, δε θα ηταν οι Motörhead.

Και αν εγω συμπαθω και δινω μεγαλυτερο μεριδιο στους δυο απ’ οτι τους πρεπει, σε καμια περιπτωση, δεν μπορω να δεχτω οτι ειναι δυο μουσικοι που απλα συνοδευουν το Lemmy.

Αυτό!

κοιταξτε…το γεγονος ειναι ενα…
αν δεν ηταν αυτοι (δεν τους υποτιμω!) θα ηταν καποιοι αλλοι, χειροτεροι ή καλυτεροι.
Αν δεν ηταν ο Λεμμυ, δεν θα ηταν οι Motorhead.
capice?

τα υπολοιπα ειναι απλα ατμος!

Μαζί σας για τον Lemmy, αλλά το τωρινό line-up το έχω για το καλύτερο όλων για τους Motorhead…τώρα για την γκρίνια του Κάμπελ έχω να πω ότι το ντοκυματέρ είναι για τον Lemmy και όχι για τους Motorhead:):!:

ειλικρινα,πιστευω οτι ο Φιλ ειναι πολυ καλος για τη μπαντα…αλλα Εντυ δε μπαιζει να υπαρξει ξανα!:stuck_out_tongue:

το καλυτερο line up των motorhead ειναι πρωτα αυτο…

[SPOILER][/SPOILER]

μετα αυτο…

[SPOILER][/SPOILER]

και μετα ολα τα αλλα…:stuck_out_tongue:

Κ για μένα το καλύτερο line-up της μπάντας ήταν τούτο

κ θα συμφωνήσω πως Motorhead = Lemmy. Από’κει κ πέρα θεωρώ κ εγώ μια χαρά τους Campbell κ Dee αλλά σαν πολλές απαιτήσεις να΄χουν… (για το ντοκυμαντερ :stuck_out_tongue: )

ε όχι και πολλές απαιτήσεις ! ο Phil είναι κοντά στα 30 χρόνια στη μπάντα και ο Mickey αν δν κάνω λάθος γύρω στα 10 … ο Eddie δεν έμεινε ούτε 8 χρόνια … άσχετο αν και εγώ θεωρώ πως αυτό ήταν το καλύτερο line-up τους .

Ναι αλλά:

  1. Η ταινία λέγεται “Lemmy” κ όχι “Motorhead”.

  2. Όποιοι κ να είναι οι συνεργάτες Motorhead = Lemmy.

  3. Δε μου λέει κάτι το πόσο καιρό είναι οι συνεργάτες στη μπάντα. Το πρώτο line-up ήταν μάλλον πιό χαρακτηριστικό για τη μπάντα - λιγότερο metal και πιό μπιχλιάρικος ήχος. Οι δίσκοι της πρώτης περιόδου είναι επίσης οι χαρακτηριστικότεροι της μπάντας κ αυτοί με τους οποίους γράφτηκε ιστορία. Χωρίς βέβαια να’χω κάτι με το τωρινό line-up που φαίνεται πολύ καλό κ δεμένο. :wink: