Motörhead

[U]Woman Seeks Random Stranger Who Impregnated Her At Motorhead Show…[/U]

Me: Blue hair, silver tube top, fishnets, Knee high black biker boots.
You: Red mohawk, black pentagram gauges, viper piercings.

I was grinding on you in the pit, then we went to the bathroom, and got f*ed up. You had a nice ck and I was wasted so I let [you] raw dog it in the stall. You were really good and you had to gag me so I would make too much noise.

Anyway I?m pregnant. It?s yours. contact me if you want to be part of your child?s life.

Fast and loose 8)

εντιτ: Μούφα είναι τελικά :frowning:

67 χρόνια rock ‘n’ roll

BORN TO LOSE
LIVE TO WIN

OK, σιγουρα λεγεται σπαμ αυτο που κανω, αλλα στον πουτσο μας. :stuck_out_tongue:

Zω για τη μερα που θα δω τους Motorhead να παιζουν encore το Overkill μαζι με διασκευη στο παρακατω:

[B]Burning Leather - Annihilate Us[/B]

Η νιοστή χειμερινή ευρωπαϊκή περιοδεία εφέτο θα γίνει με σαπορτ τους Saxon.
Χαρ χαρ χαρ

Γιατι δεν βαζουν και τους Motorhead στο Rockwave να γινει ο κακος χαμος?

Δεν ειναι και πολυ καλα ο Θειος Lemmy , ε ;

Μετα απο 6 τραγουδια σταματησαν στο Wacken … :frowning:

http://www.classicrockmagazine.com/news/motorhead-lemmy-cuts-comeback-show-short/

Καλα να ναι πρωτα απ’ολα. Περαστικά και αγυριστα. Μπράβο του παντως που δεν το ακυρωσε το Wacken αλλά οσο να ναι περασε ψιλο-χοντρο θεματακι, εστω και ακίνδυνο. Μενει να δουμε πως θα παει

Δεν μασαει ο θειος, ειναι ο βιονικος ανθρωπος. Πρωτα θα σταματησει να παιζεται το ροκενρολλ και μετα αυτος

…νά΄ναι καλά ο Lemmy, αυτό είναι το σημαντικότερο όλων…αλλά αυτά που διαβάζω, και σε άλλα sites, για το γεγονός δεν μαρέσουν καθόλου
…επειδή ο Lemmy, πιστεύω ότι κάτι τέτοια προβλήματα, τα πατάει κάτω, με προβληματίζει πολύ που τώρα αυτό δεν έγινε, είναι και 68 χρονών
…όλες τις ευχές για να επανέλθει, και νάναι πάλι έτοιμος να παίξει ροκ ν ρολ
:):!:

Ε και να σταματησει τα λαιβς η παυση θα ειναι μικρη. Μερικοι ανθρωποι δεν μπορουν να κατσουν σπιτι γιατι θα “γερασουν”, και αναφερομαι περισσοτερο στους αναλογης ηλικιας. Τραβα πες του Λεμμυ που εχει γυρισει ολο το κοσμο οσες φορες μπορεις να φανταστεις οτι τωρα ξερεις, μεγαλωσες και δε μπορεις, πρεπει να αραξεις.

…πο πο8O…απόλυτη rock καύλα:bow: απόλυτος σεβασμός για αυτήν την μπαντάρα:respect:…και απόλυτη λατρεία:):!:

Tι ειπαν οι γιατροι στο Lemmy,να τα παρατησει? Καλα…aftershock που τους χρειαζεται.:drunk::lol2::lol2:

μαλάκες μόνο εγω το βρήκα και γαμώ το εξώφυλλο?!!! τα χρώματα και οι σκιες το κάνουν να μοιαζει σαν τα παλια καλά εξωφυλλα και οχι σαν τις μοντέρνες πίπες που έχουν κατακλύσει τον κόσμο εδω και 10+ χρονια

Απ’τα καλύτερα θεωρώ εξώφυλλα τους!! Μακαρι να είναι και ο δισκος γαμάτος.

και τους θελουμε ναρθουνε και για συναυλια !!!

+100000000000000000000000! Το θέλω σε βινύλιο ΚΑΙ σε picture disc!

Πολύ ωραίο το εξώφυλλο.

Μόνο σ’εμένα δεν άρεσε δηλαδή, που τα θέλω σκιτσάτα. :frowning:

Ούτε κι εμένα μου αρέσει και πολύ το εξώφυλλο, μικρή σημασία έχει βέβαια.