Municipal Waste 2 Σεπτεμβρίου An Club

Η ειρωνία…

ο μαλάκας που άφησε τα ποστ στο Myspace των Municipal που πιθανοτατα είναι και απο τη νπαρεα που έδειραν τον κιθαριστα

έχει στη σελίδα του banner : Nazi Punks Fuck Off

υπενθύμισηi : Nazi punks fuck off lyrics

"If you’ve come to fight, get outa here
You ain’t no better than the bouncers
We ain’t trying to be police
When you ape the cops it ain’t anarchy

Ten guys jump one, what a man
You fight each other, the police state wins
Stab your backs when you trash our halls
Trash a bank if you’ve got real balls "

μυαλο τιποτα μαλακες ελληναρες του κωλου

χαχαχαχ ναι ρε…απλα αυτο που δεν αντεχω ειναι αυτη η ηττοπαθεια του τυπου δεν θα ερθουν μπαντες ξανα και πωπω τι θα κανουμε και οι Municipal και παει λεγοντας…αμα ειναι να ερχονται και να φερονται σαν βλακες καλυτερα να μην ερχονται…

subby

H eirwnia…

o malakas pou afhse ta post sto myspace twn Municipal pou pithanotata einai kai apo thn parea pou edeiran ton kitharista…

exei banneraki : Nazi Punks Fuck Off

ypenthmisi : Nazi punks fuck off lyrics

"If you’ve come to fight, get outa here
You ain’t no better than the bouncers
We ain’t trying to be police
When you ape the cops it ain’t anarchy

Ten guys jump one, what a man
You fight each other, the police state wins
Stab your backs when you trash our halls
Trash a bank if you’ve got real balls "

Myalo tipota malakes ellhnares tou kwlou

σωστος subby!!

ΒΕΒΑΙΑ…υπαρχει και η αλλη εκδοχη…

να εβρισε ΠΟΛΛΟΥΣ!!!γιατι στανταρ θα ηταν κομματια και λιγο νευριασμενος (λιγο)…

ΟΠΟΤΕ εξηγειται και το πεσιμο…ΟΠΟΤΕ…ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟΥ ΚΙΟΦΤΕ!:lol:

Ρε καποιοι ειναι χαζοι… Εγραψα οτι επρεπε να ξυλοφορτωθει ο τυπας??? Αλλα ο αλλος παει και μπολταρει μιση γραμμη και μας τη λεει κι απο πανω, και καλα οι σκληροι μεταλλαδες.

Επισης γαμω τις " δημοσιογραφικες" καλυψεις του σκηνικου στην κεντρικη. :stuck_out_tongue:

ρε μην ασχολεισαι ρε…οποιος διαβασε καταλαβε

Στην Ελλαδα του τωρα μπορει και να τον εσφαζαν με κανα μαχαιρι αν ηταν κανας ψυχακιας αφου τις εφαγε απο 10 καλα ηταν … :lol::lol:

Γελάει ο κόσμος με το άρθρο στην κεντρική. Πότε πήρατε τον Τριανταφυλλόπουλο για συντάκτη; :lol:

μην ξεχνάς ότι κάποτε είχα άβαταρ Μάκη οπότε πρόσεχε τα λόγια σου…:p:p:p

Τους διαγωνισμους δεν τους πηρες πρεφα???:stuck_out_tongue:

Αυτή η σιγουρια για το οτι τα έλεγε αστειευόμενος μου αρέσει στο άρθρο…Ναι μεν κολλάει κι ένα πιθανόν, αλλά…Αστειευόμενος κλώτσησε και κάποιον που έπεσε μπροστά του…Απαράδεκτο άρθρο…[-X

@cynic
εγω αυτο καταλαβα απ το ποστ σου, τωρα αν δεν εννοουσες αυτο σε παρεξηγησα

τωρα στον underdog δεν μπορω να σχολιασω τιποτα, συνεχιζει να λεει οτι καλα εκαναν και τον βαρεσαν απλα δεν επρεπε ολοι μαζι επρεπε 1 προς 1…κατα τ αλλα του φαινεται μια χαρα η αντιδραση…τελοσπαντων ο καθενας με την αποψη του

Πωπω ψαμος
Αυτο θα πει thrash metal!!!

Δηλαδη ποιος ακριβως απο την μπαντα ειπε οτι εχει θετικες αναμνησεις ? omg & 3 lol δηλαδη … θα μπορουσε να ειναι και Σομπολος παντως το κειμενο

akis ναι πιο λογικο ειναι να υποθεσεις οτι τσιγκουνευτικε τα 60 ευρο η Playfalse … οχι οτι ειναι θρας συναυλια και δεν θες να εισαι προκλητικος βαζοντας 100 σεκιουριτομπραβους … ακουσα μαλιστα οτι με αυτα τα 60 ευρω το παιδι απο playfalse εχτισε μια ωραια πισινουλα …τρελη κονομα μιλαμε … ελληναρα, ε ελληναρα …

νταξ’ εγώ κλωτσιά δεν είδα. Σπρωξίδια ναι. Και η αλήθεια είναι ότι προσπάθησε να πει όσο πιο “κομψά” και “φιλικά” μπορούσε το “μην μας γαμάτε τον εξοπλισμό”. Άσχετα αν “έπεισε” και πόσους. Εμένα δε με ξενέρωσε ο τραγουδιάρης πάντως.
Για τον κιθαρίστα δε λέω τίποτα, γιατί εκεί που καθόμουν τον έβλεπα ελάχιστα.

Γενικώς πάντως, νομίζω πως ΜΕΣΑ στο κλαμπ έκαναν ό,τι γινόταν για να μην τιναχτεί το λάιβ στον αέρα. (Αφού δεδομένα είχαν “στραβώσει”).

Για τον κιθαρίστα μιλάω.Ηταν ακριβώς μπροστά μου και έβλεπα τις μαλακίες που έκανε…

Οκ, πάσο.
Επιμένω πάντως, πως ο τραγουδιάρης το χειρίστηκε καλά το θέμα. Θα μπορούσαμε να έχουμε σύρραξη (θυμηθείτε το κλασικό βιντεο από παλιό λάιβ των converge που ένας αντίστοιχος τύπος προκαλεί απίστευτο μπάχαλο και στο τέλος δέχεται και το μπάσσο του Bannon στο κεφάλι.)

Ωπ, λινκ…:stuck_out_tongue:

Και γω συμφωνω οτι το χειριστηκε σωστα το θεμα… Εγω δλδ δεν πηρα πρεφα οτι τα χαν παρει καποιοι με την παρτη του. Τεσπα, το γαμησαμε και ψοφησαμε παραασχοληθηκαμε

link το βραδάκι γιατί εδώ στη δουλειά μου’χουν κλειδώσει το γιουτούμπι. :frowning:

Κι εγώ εδώ μέσα το πήρα πρέφα.

Όντως το κουράσαμε.

εντιτ. οκ. Το βρήκε ο τουίστεντ

Τhanks:)