Municipal Waste 2 Σεπτεμβρίου An Club

ο Benton ειναι αληταρας επειδη εχει τον αναποδο σταυρο χαραγμενο στο κουτελο;;;χαχαχαχαχαχαχα…

teh αληταράδες…

ναι, αντι να τα σπασουνε ολα μαζι με χαρα, προτιμησαν να προστατεψουν τον εξοπλισμο τους…περιεργο ε?

αν μελη συγκροτηματος, ενω ειναι πανω στην σκηνη βριζουν, βριστε τους, αποδοκιμαστε τους, καντε “μπουυυ” αχαχ

και φυσικα εκει που μας παιρνει πουλαμε και τσαμπουκα, και δεκα σε εναν :lol::lol:

σε περιπτωση crowbar θα ηθελα να δω τι θα συνεβαινε…

φίλε μου διαφώνεις στο οτι αν ήταν τιποτα χτύναρες δεν θα κουνιότανε κανένας???

Καλα οντως αυτο που λες ειναι λιγο αστειο …

απλα οπως ειπε και ο zafrock …

Βρώμισε τεστοστερόνη το θρεντ

Aν ήταν αυτοί όμως;

Βλέπεις πως σε κοιτάει ο καράφλας;

(@Underdog)

φυσικα και διαφωνω…καταρχας δεν ειναι θεμα προσωπου.δηλαδη αν ηταν μια κτηναρα οπως λες θα κοπαναγε 10;

κι επισης φιλε οταν καποιος ειναι “αληταρας” δεν το φωναζει…οποτε κατι “κακα” παιδια (που δειχνουν ετσι) παιζει και ειναι οι μεγαλυτερες κοτες της ιστοριας.κρατα πισινη λοιπον…

εντιτ: χαχαχαχ zafrock θεος…απλα μην του κλεισεις τη μυτη :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[SIZE=“5”]MΗΠΩΣ ΚΟΥΡΑΣΕ ΟΜΩΣ???[/SIZE]

εχεις απολυτο δικιο, για κάποιο περίεργο λόγο εξακολουθώ και τσιμπάω, ετσι και αλλίως όλα μάταια είναι!!!

τα ποπ κορν που κολλανε??για να παρακολουθεις το ξυλο τρωγοντας τα?

Tι δουλεια εχουν οι Suffocation και οι Malevolent Creation σε θρεντ για τους Municipal ? :x

Ποιος ειναι πιο χτηνος λεγαμε…:stuck_out_tongue:

Και παλι ! Οταν φτασουν οι MW στο ιδιο επιπεδο με τους αλλους δυο να μπουν στο ιδιο θρεντ. :stuck_out_tongue:

αν ομως αντι για ολους αυτους ηταν εκει ο pekovic, o batist, o Σοφο???Θα τολμαγε κανεις να κουνησει???

Υ.Γ.το ξερω το κατεστρεψα το θεμα…κραξτε ελευθερα…

μήπως να το κλειδώναμε? λέω γω τώρα!

το thrash προερχεται κυριως απο το NWOBHM και το Punk. επομενως και οι μπαντες μπορουν να χωριστουν σε αυτες που τεινουν προς χεβι-ντεθ και αυτες που πανκιζουν. Το πανκ φυσικα και δεν μπορει να εχει τον χαρακτηρισμο μεταλ, οπως επισης δεν ειναι καθολου σαφες το αν μια μπαντα παιζει thrash-punk ή thrash metal…
ετσι εχω αντιληφθει-ταξινομησει τα πραγματα στο μυαλο μου…:wink:

Πιστευω πως η διαφορα κρυβεται καπου εδω.

Το λεγομενο crossover. Και δισκαρα ε.

Το οποιο δεν τιμησαν ιδιαιτερα στο live. Αν δεν κανω λαθος, μονο το I want to kill the President παιξαν απο το Waste Em All.