Muse

…άλλο +1…+1 και σαυτό που γράφτηκε αποπάνω:):!:

Εγώ γενικά προτιμώ το παλιό τους στυλ από την τάση τους τελευταία προς τους queen.

Αλλά το κομμάτι αυτό φέρνει λίγο και σε παλιότερα τους, όπως Apocalypse please και Take a bow.

Αυτά που δε μου αρέσουν καθόλου είναι οι στίχοι και το φαλσέτο στο τέλος που είναι λίγο αστείο…

οριστε και το βινδεο

το κομματι τακουσα πρωτη φορα τωρα.

εξαιρετικα βαρετο.

εγω το ακουσα και πριν απο μερες…δεν με τρελλανε για να ειμαι ειλικρινης…μαλλον μονοτονο θα το χαρακτηριζα…

Να και το tracklist του The 2nd Law:

  1. “Supremacy”
  2. “Madness”
  3. “Panic Station”
  4. “Prelude”
  5. “Survival”
  6. “Follow Me”
  7. “Animals”
  8. “Explorers”
  9. “Big Freeze”
  10. “Save Me”
  11. “Liquid State”
  12. “The 2nd Law: Unsustainable”
  13. “The 2nd Law: Isolated System”

Φημολογειται οτι απο 1/8 θα αρχισουν να δημοσιευονται οι συνεντεύξεις που εδωσαν σε περιοδικα και εκπομπες την προηγουμενη βδομαδα. Φανταζομαι καπου τοτε θα βγει και το πρωτο single

?We went to see Skrillex in Camden around October. We went, ?Fuck, it?s so heavy,? loved it,? says Dom. ?It was like a full metal gig, they had circles of death, people were moshing, I hadn?t seen a reaction like that to electronic music before. We took inspiration and came up with ?The 2nd Law: Unsustainable.??

Τι μαλακιες είναι αυτές;

Δεν ξέρω για τα τραγούδια του νέου δίσκου αλλά το εξώφυλλο με εγκεφαλικές οδούς είναι πολύ ενδιαφέρον για μένα (εύχομαι μόνο να μην το έβαλαν απλά για εντυπωσιασμό).

Παράθεση Κομεντ απο το άρθρο Jeff:
Εμπρός στον δρόμο που χάραξαν οι Korn! (Ή καλύτερα ο Jonathan Davis…) Woble woble και τα μυαλά στο μίξερ! Η ώρα των Metallica δεν αργεί…

To Survival θα είναι και στο cd?? :-s:-s:-s

Μάλιστα… Άρα το survival είναι το πρώτο δείγμα που έχουμε από το δίσκο.:-k
Εντάξει καλούτσικο είναι το κομμάτι αλλά δε ξετρελάθηκα κιόλας…

Γελάει ο κόσμος.

ας στειλει κανα λινκ καποιος απο τα dupstep κομματια τους

http://www.youtube.com/watch?v=EF_xdvn52As To Unsustainable

Και το Madness διερευσε σημερα http://www.youtube.com/watch?v=sRqughoFGCI

δεν μ’ αρεσε το madness

Εχω κανει θρεντ στις κυκλοφοριες. Λεγετε τα εκει

Βάζει ένα παιδί στην δουλειά το Stockholm Syndrome και μόλις μπαίνει το αρχικό riff νόμιζα ότι ακούμε Judas Priest. Τον ρωτάω τι και πως και λέω γαμώ τα κομμάτια. Γυρνάω σπίτι βλέπω το thread , ακούω ξανά και ξανά το κομμάτι , γουστάρω απίστευτα και βάζω τα Time is Running Out και Knights of Cydonia (1η φορά τα ακούω) και έχω πάθει πλάκα ! Ρε μήπως με είχε πάρει ο ύπνος , είναι μπαντάρα και δεν το έχω πάρει χαμπάρι ???

Absolution μπήκε playlist … :trumpet::trumpet:

H τελευταία μπάντα που δεν είχα ακούει νότα και είχα βάλει τυχαία 3 κομμάτια και γούσταρα τόσο ήταν οι Death …

Ολοκληρη η συναυλια τους απο το iTunes festival.

Leviathan, βγάλε για Bell Center.

Aντε ναρθει το λαιβ ομως.

Έρχεσαι ρε; Μέσα στην εξεταστική πέφτει αλλά θα την κάνουμε τη θυσία λογικά :smiley: