Ανουσιότητα του Musician's Corner!

Αν είναι αναρτημένο από δεδομένο σημείο, δύναται να φθάσει στο επίπεδο αναφοράς (a.k.a. πάτωμα)… :stuck_out_tongue:

Αν ειναι στο επιπεδο αναφορας τοτε δυναται να φτασει στο Θεο; Οκ τελος η μπουρδολογια εκ μερους μου… :stuck_out_tongue:

Αν είναι ΗΔΗ στο επίπεδο αναφοράς τότε είναι ένα μη λειτουργικό όργανο, ούτως ή άλλως… Εκτός αν το χρησιμοποιείς για στόπερ της πόρτας σου… ΟΚ, τέλος κι απο μένα οι μπούρδες. :stuck_out_tongue:

γιατι παρακαλω?:-k
μιλας εσυ που νατι να το υποστιριξεις βαριοσουν να συμετεχεις ακομα κ στα online jam που καναμε.

μαλον δεν διαβασες καλα το ποστ μου!
εαν απο αυτα που ειπα σου εμεινε μονο αυτο τοτε κριμα…

δλδ πιστευεις οτι τωρα ολα θα πανε καλα κ θα μιλαμε για ολα τα μουσικα θεματα!
οπως ειπα κ στο προηγουμενο ποστ μου

αντε να δουμε θα καταλαβεις τωρα

επισης αντι να διαμαρτηριστε σαν παιδακια δημοτικου που ο κακος Γιωργακης σας χτυπησε προσπηθηστε να ζητατε με τον σωστο τροπο αυτο που θελετε!
το μονο που καταφερατε παντως μεχρι στιγμης κατα την αποψη μου ειναι να διωξετε κοσμο απο το Musicians Corner
αντε κ του χρονου !

Oκ ρε Σακη εμεις δεν καταλαβαινουμε! Η τεχνικη καποιες φορες δεν μπορει να γινει κατανοητη απο ολους! Τι να κανουμε;

Τεσπα κατσε εσυ με τους λοιπους τυπους και ανοιγεται καθε μερα καινουριο θρεντ για για πεταλακια, κιθαρες, ροδοπεταλα, ενισχυτες, γκραφιτι στις κιθαρες, διακοσμητικα αρκουδακια στις κιθαρες και δεν υπαρχει κανενα προβλημα…παντως οπως το βλεπω παμε να γινουμε συμβουλευτικο φορουμ στο thomann!!!

Αντε και του χρονου!!!

Υ.Γ. Ευχαριστω για τον χρονο σου…μπορει καποια στιγμη οταν μεγαλωσω να καταλαβω τι μου λες… :stuck_out_tongue:

να προσπαθεις να γινεσε κατανοητος! απλα…:wink:

κ αυτα ειναι μερος τις μουσικης απλος εσενα δεν σε ενδιαφερει τοσο!
επισης καλα που υπαρχουν κατι thomman κ ξυπνησαμε κ ταρακουνησαμε τους εμπορους στο Ελαδισταν!
απλος πριν 11 χρονια δεν ασχολιοσουν.

μεγαλος εισαι! πιο προσεκτικος να γινεις!
φιλικα ολα αυτα :wink:

Μπα σε καλό σου!!! :lol::lol2::lol2::lol2:

Ωρέ παιδί τι σε πειράζει το περιεχόμενο των λοιπών θρεντ?? Όλοι λέμε να τα οργανώσουμε να μην πιάνουν παραπάνω χώρο απ’ότι πρέπει. Δεν είπε κανείς να τα χαώσουμε όλα. Εσύ που έχεις άλλες ανησυχίες γράψε εκεί που θες. Δεν θα σε ενοχλήσει κανείς πιστεύω.

Επειδη εχω πραγματικα βαρεθει να λεω τα ιδια και τα ιδια…ειναι η τελευταια φορα που το κανω! Λοιπον ας γραφει οποιος θελει, ο,τι θελει! Δεν με αφορα και δεν με πειραζει! Κοιταω το συμφερον μου και αλλων 2-3 που ασχολουνται με το musician’s corner με τον ιδιο τροπο! Ας μπορουμε να δουμε αυτα που θελουμε ευκολα και αμμεσα και ας λετε στον εξοπλισμο για ο,τι μα ο,τι παπαρδελα αξεσουαρ κιθαρας θελετε! Τελος απο μενα…αρκετα σας εσπασα τα αρ…ια, το ιδιο κι εσεις τα δικα μου! :slight_smile:

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ…cheers!

Aν και προσωπικα δεν με αφορα το musician’s thread, επειδη διαβασα την ολη “ενσταση” θα ελεγα οτι αυτουνη η προταση του σορτς εχει μια ωραια βαση.:wink:

η πρόταση του σορτςμαν εξετάζεται…

η εντολή εξετελέσθη…

προς τι τα μίση ?

Πφ,δεν είναι όμορφο να γίνεται τζέρτζελος και χαμούλης με κάτι που δε σε αφορά,χάνεις τη δράση:(