My name is Born. New - Born!

Καληνύχτα mamma :slight_smile:

Καληνυχτα, κοριτσακι. Ονειρα γλυκα και απονηρευτα! :-DD

Καλωσηρθες :slight_smile:

Σε ευχαριστω, Sinister! Ακου τι ακουει ενας συνομήλικός σου που τυχαινει να ειναι και πολυ δικος μου ανθρωπος. Ο τιτλος δεν ειναι τυχαιος (βεβαια στο τραγουδι την εννοει αλλιως την τυχη, αλλά το προσπερναμε). Σε αυτη την ηλικια (αλλά και αργοτερα) χρειαζεστε ολοι την τυχη του κοσμου με το μερος σας. Τετοια σκ@τ@ που φτιαξαμε για σας οι μεγαλυτεροι. Σου ευχομαι το καλυτερο στη ζωη σου!

[B][I]Daft Punk - Get Lucky[/I][/B]

Kαι κάπου εδω επιβεβαιώθηκε αυτο που ελεγε ο Παμκιν για τα μουσικα λινκς

Τι ελεγε δηλαδη; Τον χαλανε; Μηπως ελεγε οτι δεν ειμαι σοβαρη; Μα εγω σημερα τους πρωτακουσα αυτους. (Συνηθως ακουω χειροτερα!! Χα χα!!)

Όχι, ευκοίλια, καλά το γράψανε, είναι το καλυτερότερο κομμάτι τους.

Αυτό ήθελα να πω.
Αλό.

Εγώ δε μίλησα εξ αρχής. Εσείς έχετε την τάση να μου ορμάτε προφανώς για να καλύψετε τις κουτσουκέλες σας! :stuck_out_tongue: Πρωτοστατείς σε επιχείρηση “9 σελίδες πέσιμο” στην αγαπητή Νάντια σε χρόνο-ρεκόρ! Εύγε!

Ευκολια ηταν κι οχι Ευκοιλια, μην επιμενεις. Αρχικα ηταν Ποικιλία, γιατι ειχαν παει για μπυρες με ποικιλία κι εκει εμπνευστηκαν το κομματι, αλλά ειπαν “Του κερατα! Σιγα μην το πουμε Ποικιλια!”, γιατι ηταν μια ποικιλια για κλαματα και δεν ηθελαν να την εξυμνησουν στο τραγουδι και να την κανουν αθανατη, καταλαβες; “Πώς να το πουμε, πώς να το πουμε το κομματι…”, ξυνανε τα κεφάλια, και ξαφνου λεει ο λιντερ “Για ευκολια θα κ@τουρ…σω την μπυρα δω χαμω, σας πειραζει;” “Ρε συ, μεγαλε”, λενε οι υπολοιποι, “Ευκολια θα το πουμε το κομματι!!”

Μην επιμενεις, σου λεω, this is the inside story, το ξερω καλά. :-))))

Για να επαληθευτει για αλλη μια φορα ο σοφος ελληνικος λαος που λεει: Ο [B]γέρος[/B] πάει ή απο πεσιμο ή απο χε…
Χα χα χα!!!

Ε δε νομίζω το πέσιμο του Pumpkin να ναι και τόσο μοιραίο… Δεν έγινε καν με κόσμιο τρόπο. Το χ… επίσης ( αν προκύψει ) σε κόβω να το ξεπερνάς και ν αντεπιτίθεσαι. no worries λοιπον και welcome! :stuck_out_tongue:

Μωρέ όλα καλά τα λές μέχρι τη μέση, μόνο που τους έπιασε ευκοιλία από την ποικιλία.
oh well.

Σε πηρε δυο μερες να πεις το Welcome. Πού ηρθα; Στη retardόπολη του ροκ; Παρε ενα τραγουδι με νοημα:

[B][I]http://youtu.be/awi14wDTxNw[/I][/B]

Ολο και πιο πατος

Θα συμφωνήσω… Με μια μικρή διευκρίνιση:

http://www.youtube.com/watch?v=Tlmn9wWKwhk

:stuck_out_tongue:

Κοιτα να δεις τι γινεται, γιατι ξεχασα μια λεπτομερεια να σου αναφερω. Αυτοι ΔΕ φαγανε οταν ειδανε τι σκ@…@ τους σερβιρανε. Ενας φαν ομως που τους ειχε γινει τσιμπουρι και τους ακολουθαγε παντου για αυτογραφα και τον ειχανε για χαμαλη να τους κουβαλαει τα backpacks με τον ελαφρυ εξοπλισμο (τωρα ο,τι καταλαβες, καταλαβες - γιατι μηπως καταλαβα εγω που τα γραφω; anyway), αυτο το πιτσιρικι λοιπον εφαγε την ποικιλια ΟΛΗ παρακαλω, γιατι ηταν και ξενηστικωμενο, και ΑΥΤΟ το παληκαρι ηταν που την επαθε τη ζημια κι ετρεχε και δεν εφτανε. Αλλά μονο μια περιπτωση υπαρχει να το ξερεις εσυ καλυτερα απο μενα το σκηνικο. Εσυ ησουν ο φαν, βρε Αlmighty??

(Χωρις παρεξηγηση, αγορι, ναι; :slight_smile:
Μηπως χαραμιζομαι στο Rocking και θα πρεπε να ειμαι σε κανα Writing fiction?)

Κορίτσι
αλλά μ’έπιασες. εγώ ήμανε όντως…

Σημείωσέ τη στο ημερολόγιό σου αυτη τη μερα που θα συμφωνησω μαζι σου που συμφωνησες μαζι μου κανοντας τη διευκρινιση που εκανες και γραφοντας και το “διευκρινιση” σωστα με γιωτα κι οχι με ητα που το βλεπω γραμμενο κατα κορον!
Ο,τι παραξενο ειναι κι ωραιο. Γιατι εχει ομορφια αποκλειστικα δικη του και πρεπει να την ψαξεις. Και να την κερδισεις, δε χαριζεται.

Λοιπον παραγγελνω ταμπελα και νοικιαζω γραφειο. Απο την αλλη Δευτερα θα ειμαι ετοιμη και θα δεχομαι επισκεψεις στο "Μεντιουμ - Αστρολογος Νandia Ολα τα βρισκω - Ολα τα μαχαιρωνω"
Επειδη γιναμε φιλοι, στο σαλονακι θα παιζει χαρντ ροκ και χεβι μεταλ εναλλαξ.

Χα χα!! (φαντασου να πιω και καφε, φόρα που θα παρω! Φόρα στα φόρα δηλαδη!)

Τωρα με αυτο που ειπες για τον πατο, τι λειτουργησε συνειρμικα μεσα μου και θυμηθηκα τους Αmerica, δεν μπορω να το εξηγησω. Μηπως μου θυμιζει εμενα και αυτο που βρηκα εδω; Καθε ομοιοτητα με προσωπα και καταστασεις ειναι εντελως τυχαια!

A Horse With No Name

On the first part of the journey,
I was looking at all the life.
There were plants and birds. and [B]rocks[/B] and things,
There was sand and hills and rings.
The first thing I met, was [B]a fly with a buzz, [/B]
And the [B]sky[/B], with no clouds.
[B]The heat was hot[/B], and the ground was dry,
But the air was full of [B]sound[/B].

I’ve been through the desert on a horse with no name,
[B]It felt good to be out of the rain.[/B]
In the desert you can remember your name,
'Cause there ain’t no one for to give you no pain.
La, la, la la la la, la la la, la, la
La, la, la la la la, la la la, la, la

After two days, in the desert sun,
My skin began to turn red.
After three days, in the desert fun,
I was looking at a river bed.
And the story it told, of a river that flowed,
Made me sad to think it was [B]dead[/B].

You see I’ve been through the desert on a horse with no name,
It felt good to be out of the rain.
In the desert you can remember your name,
'Cause there ain’t no one for to give you no pain.
La la, la, la la la la, la la la, la, la
La la, la, la la la la, la la la, la, la

After nine days, I let the horse run free,
'Cause the desert had turned to sea.
There were plants and birds, and rocks and things,
There was sand and hills and rings.
The ocean is a desert, with its life underground,
And a perfect disguise above.
Under the cities lies, a heart made of ground,
[B]But the humans will give no love. [/B]

You see I’ve been through the desert on a horse with no name,
It felt good to be out of the rain.
In the desert you can remember your name,
'Cause there ain’t no one for to give you no pain.

La la, la, la la la la, la la la, la, la

[I][B]http://youtu.be/zSAJ0l4OBHM[/B][/I]