Nashville Pussy in Greece Oct 2018

OCTOBER :
05 : Athens (Greece) @ An club *
06 : Thessaloniki (Greece) @ Principal club *

4 Likes

Πιο ωραία θα ήταν να έπαιζαν σε κάνα Lido

Όχι εντάξει σεξιστικό σχόλιο i take it back

Φιλε Rebel, πιστεψεμε, επειδη τους ειχα μιλησει backstage στην Μαλακάσα, θα έκαναν τα κορίτσια του Lido να ντραπούν!!! οσο για το σεξιστικό τους κοβεις για άτομα poitically correct?xexexee

1 Like

Μεσαααα 100% αλλα ΑΝ ε? Πρεπει να παρω τικετο νωρις μην ψαχνομαι μετα

Εδιτ: γιατι εχει αστερισκο στα δικα μας λαιβ;

Bump

Τι εγινε? δε βλεπω κινητικοτητα στο μεγαλυτερο hard rock live της χρονιας.
Τσιμπησα εισιτηριο και κατα 99% θα μαι πανω.

Προβλεπεται πολυς κοσμος. Πηρα σημερα εισιτηρια. Νο.1 και νο.2…

1 Like

Δε,χωραει κ πολλους το αν. Πιστευω να μαζευτουμε καμια 200ρια

Εγώ χτες το βράδυ πήρα το 7 και το 8, χαμός… και να φανταστείτε δεν ήξερα καν τη μπάντα και την έμαθα προχτές που χάζευα τι lives παίζουν προσεχώς.
Κρίμα θα ναι να είναι άδειο…

Αλήτικο, αληθινό, γαμώ τα live. Πρώτη φορά που τους έβλεπα, αν η Ruyter κάνει έτσι στη σκηνή, θα ήθελα πολύ να ξέρω πως κάνει στο κρεβάτι.

3 Likes

Πολυ ωραιο λαιβ, ναι. Αμεσο και αλητικο. Πρωτη φορα και για μενα. Και ανοιγμα με υπερτραγουδαρα απο τον καλυτερο δισκο των AC/DC…

2 Likes

Παντέλο πρέπει να ήσουν μπροστά μου, αλλά δεν ήμουν σίγουρος, οπότε δε χαιρέτισα.

1 Like

Ειχα χρονια να παω σε τοσο αλητικο λαιβ.
Hard rock οδοστρωτηρες μας ισοπεδωσαν για περιπου 80 λεπτα non stop, χαλαλι τα χιλιομετρα και η αυπνια, δικαιωθηκα 100% για την επιλογη μου.
Απο κοσμο υπολογισα γυρω στους 200, στο τελος ειπαν οτι θα ξαναρθουν του χρονου (κλασικ).

Στο τελος πηρα και χορδη(!!!) απτην κυρια suys που ηταν το χαιλαιτ της βραδιας, συγκλονιστικη σκηνικη παρουσια. Δε σταματησε λεπτο να χτυπιεται και να επικοινωνει με τον κοσμο.
Μακαρι να ειχαμε την ευκαιρια να βλεπουμε πιο συχνα τετοια συγκροτηματα γιατι αυτο το ωμο καλοπαιγμενο hard rock δεν συγκρινεται με τπτ λαιβ.

1 Like