NBA 2K Series

Αλήθεια η ΕΑ sports που κάποια στιγμή ήταν να βγάλει καινούργιο nba live και απέσυρε τελευταία στιγμή δεν ακούστηκε τίποτα ξανά;

Anyway το 2κ δεν είναι κακό το cpu έχει πολλά θέματα, πάρα πολλά σαφώς και θέλω να πιστεύω πως στο 2κ14 θα δούμε κάτι καλύτερο και δεν εννοώ μόνο τα γραφικά που τα διαφημίζουν τόσο.

Επίσης πριν κανά 2 μέρες πήγα να παίξω online αλλά προς μεγάλη μου απογοήτευση το online δεν προσφέρει πολλές επιλογές στην κάμερα και δυστυχώς αυτή που έχω εγώ δεν ήταν διαθέσιμη. Υπάρχει κανένα κολπάκι που δεν ξέρω για να έχει και άλλες επιλογές κάμερας;

[SIZE=“7”][B]ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ[/B][/SIZE]

Αυτό δεν είναι thread… group therapy είναι :stuck_out_tongue:

παρτε κλιπερς ρε να βρειτε την υγεια σας.

Καρφωματα Griffin και Jordan και απολυτη εκτονωση.

Βασικά αν θέλεις να είσαι ήσυχος παίρνεις Miami. Κάθε φορά που κολλάς κάνεις ένα isolation με James και τέλος. Το πιο θεικό με τους Heat είναι όταν σε πιέζουν από την επαναφορά. Δίνεις μπάλα James και η πας για κάρφωμα η πέφτουν όλοι πάνω σου και πασάρεις στην κάποια γωνία που θα περιμένει Allen η Battier και έχει το 3ποντο. Δύσκολα χάνεις με Miami.

Εγω οταν επιανε καλοκαιρι, οπου ειχα καει ολο το χειμωνα με σχετικα καλες ομαδες, αρχιζα να παιρνω ακυρες ομαδες και να παιζω playoffs. Το καλυτερο βεβαια που καταφερα ειναι τελικοι Δυσης με Minnesota (Rubio/Pekovic/Love) οπου με σκουπισαν οι Thunder. To break που εκανα ομως στoν πρωτο γυρο με San Antonio (4-2) ακομα συζητιεται (που?)

έφυγαν σάλια στο πληκτρολόγιο…
ευχαριστώ :smiley:

ε ναι αλλα οι μαιαμι ειναι ΟΠ και σιχαμενοι.

οι κλιπερς ειναι απλα καλοι, μονο ο Paul και ο Griffin ειναι γαματοι, αλλα γενικα ειναι πολυ διασκεδαστικη ομαδα.

Αυτό. Απλά δεν παλεύεται ώρες ώρες. Διαφορετική εξήγηση είναι πως κάποιος από τους κατασκευαστές απλά είναι troll και έκανε πουστιά για να μπαίνει σήμερα στα forum που ασχολούνται με το παιχνίδι για να διασκεδάσει με τις αντιδράσεις. 3 φορές παράτησα τον ίδιο αγώνα σήμερα πριν καν το ημίχρονο. Απλά πράγματα δεν μπορείς να κάνεις τα ίδια με το cpu, [B]δεν σε αφήνει να κάνεις τα ίδια[/B]. τουλάχιστον 1 στα 5 games θα σου αλλάξει το αδόξαστο με άκυρες μαλακίες, θα σου γαμήσει όλο το gameplay because fuck you that’s why. Το 2κ14 πρώτα θα διαβάσω 10000 κριτικές σε διάφορα φόρουμ για το gameplay και τις μαλακίες του παιχνιδιού και μετά το σκέφτομαι για αγορά. Στα nba live που δεν είχαν ίχνος ρεαλισμού τόσο δεν εκνευριζόμουν.

η φαση ειναι πειρατεια ρε τι αγορα

Ε έτσι και αλλιώς είναι το μοναδικό game που παίζω άρα no big deal.

Τελικά έπαιξα και 4η φορά το ίδιο παιχνίδι και το κέρδισα τόσο εύκολα που σε μια φάση τσέκαρα το επίπεδο δυσκολίας μήπως έπεσε στο rookie ξέρω γω :lol: Θα μας τρελάνει (Τα άλλα που παράτησα όλα στα μισά ήμασταν στα ίσια κάθε φορά)

Μια χαρα ειναι μωρε το επιπεδο δυσκολιας. Hall of fame παιζω με hornets και ενταξει χανω παιχνιδια στον ποντο αλλα εχει τη φαση του. Σου σπαει τα νευρα αλλα δεν γινεται βαρετο. Μονη μαλακια ειναι το bruiser, παιρνεις τα παιχνιδια με 50 ποντους διαφορα γιατι μετα το ημιχρονο οι αλλοι σερνονται.

ΒΟΗΘΕΙΑ !!!

Παιζω κανα 2 μερες τωρα και συμβαινει το εξης. ενω κανω γαματη προσπαθεια και ριχνω καρφωμα με μπακντοριλικι! σταματαει το game και ο αντιπαλος καθεται και βλεπει,σαν χαζος.δεν κανει επαναφορα απο την πλαγια γραμμη και στο φιναλε κολλαει. δεν εχω πειραξει τιποτα σε game sliders και μαλακιες! ξερει κανεις τιποτα ρε ?

κριμα και αδικο να καρφωνεις μπροστα στον anthony , με τον haslem και να γινεται η παπαρια! κριμα το παλικαρι !

Αυτός ο Bynum με 99 rebound και φτάνει τα 7-8 άνα αγώνα με τα χίλια ζόρια. Μέχρι και ο Holiday χτυπάει 10-11. Γενικά σχεδόν πάντα ένας ή και δύο περιφερειακοί μου θα έχουν περισσότερα ρημπάουντ απ το θεριό της ομάδας.

H ea sports προσπαθεί να επιστρέψει στο μπασκετικό τερέν. Το προσπάθησε και πέρυσι αλλά το nba live 2013 μπήκε στο ντουλάπι. Φέτος το προσπαθεί και πάλι και μάλιστα έβγαλαν και trailer.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UAwdHWkZXQ4

Μόνο που δεν θα βγει για pc… so i hope it sucks

Kλαιω απο καβλα

Χαράς ευαγγέλια για τους φίλους του μπάσκετ και των video games! Η Ευρωλίγκα ανακοίνωσε τη συμφωνία της με την 2Κ Sports και έτσι το ΝΒΑ 2Κ14 θα περιλαμβάνει πέρα από ομάδες του κορυφαίου πρωταθλήματος του κόσμου και [B]14 από τη μεγαλύτερη διασυλλογική διοργάνωση της Ευρώπης.[/B]

[B]Ανάμεσα σε αυτές θα είναι ο Ολυμπιακός κι ο Παναθηναϊκός. Οι υπόλοιπες ομάδες θα είναι οι Ρεάλ Μαδρίτης, Μπαρτσελόνα, Ουνικάχα Μάλαγα, Λαμποράλ Κούτσα, ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Αναντολού Εφές, Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ, Εμπόριο Αρμάνι Μιλάνο, Σιένα, Ζαλγκίρις Κάουνας, Μακάμπι Τελ Αβίβ και Άλμπα Βερολίνου.[/B]

«Με τη συμφωνία αυτή, φέρνουμε τους φιλάθλους ακόμη πιο κοντά στη δράση της Ευρωλίγκας και καθιερώνουμε τη διοργάνωση στη διεθνή κοινότητα των gamers», δήλωσε ο εκτελεστικός διευθυντής της Ευρωλίγκας, Τζόρντι Μπερτομέου.

Ενας παραπανω λογος να μεινει ο Σπανουλης, lol

ΚΛΑΙΩ λεμε

Φαντάζομαι το πρώτο cheat που θα βγεί θα είναι πως με συνδυασμό ΚΥΚΛΟΣ, ΤΡΙΓΩΝΟ, 2 ΦΟΡΕΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ θα πετάγεται εξαγριωμένος, άπλυτος πρόεδρος με 2 μπράβους να εισβάλλει στο δωματιάκι διαιτητών!!

8O8O8O8O8O8O8O8O

Εντάξει, αποκτά άλλο νόημα η όλη φάση. Καύλα!

εντάξει τα κόκαλα μας θα αφήσουμε πάνω από την οθόνη. Επίσης φαντάζομαι μαζί με την αγορά θα έχεις μια συνδρομή σε φαρμακείο για ηρεμιστικά.

νταξ. γυμνός και αγγίζω τον εαυτό μου

Όντως γαμάτο νέο. Στα δικά μου σήμερα ένοιωσα καλά τι σημαίνει Miami Heat στο παιχνίδι. Μετά από νίκη 50 πόντων εναντίων των Bucks πήγα όλο ξιπασιά με τους Sixers που παίζω να αντιμετωπίσω τον LeBron. ΤΕλικά έχασα με 23 πόντους και διαπίστωσα πως είναι να μην μπορείς να σταυρώσεις καλάθι στο ποστ. Μιλάμε τείχη άμυνας! Καλά για τον αιφνιδιασμό τους δεν το συζητάω. Στις μισές φάσεις πρέπει να γινόταν τηλεμεταφορά παίκτη τους με το που κερδίζανε την μπάλα κάτω από την ρακέτα μου. Μακρινή πάσα και κάρφωμα…υπέροχα :smiley: