Nevermore

Δεκτό,υποκειμενικα είναι τα πάντα…8)

μάλλον ένας απ τους βασικούς λόγους που δε μου κάνουν κλικ οι νεβερμορ μετά το dreaming neon black…

ψ. επίσης, ακόμα και το enemies μου φαίνεται πιο γνήσιο απ τα άλλα 2. μάλλον δεν μου κάνει ο sneap :stuck_out_tongue:

Μαλλον, γιατι η αντιστοιχη στο dead heart μου φαινεται καλη:p (οχι και πολυ βεβαια)
Αλλα να μου πεις ηταν πιο παλια τοτε μετα αρχισε να κανει σ ολα τα συγκροτηματα τον ιδιο ηχο…
Τεσπα οπως ειπες κ συ υποκειμενικα

:D8):smiley:

Τι θα ξανάρθουν?8O

:roll:

Τελικά κόλλησα απίστευτα.

Μου άρεσε πάντα, αλλά δεν τον θεωρούσα τόσο ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ δίσκο.

Θα λιώσουμε και φέτος μάλλον. 8)

Περιμένω το καινουργιο album και τίποτα άλλο.

Και καινούριο άλμπουμ, και μια πιο ολοκληρωμένη εμφάνιση απο το M.M.D. πέρσι:!:

μακαρι, γιατι τους ειχα δει στο φαζζ το 2005, και απο τοτε εχω μεινει με την ελπιδα…

Μέσα θα είμαστε…front row

ετσι ετσι…

Ωραια πραγματα. :slight_smile:

Άντε πότε με το καλό???

είχα δει ένα όνειρο προχθές ότι είχαν μετονομαστεί σε Evermore και περιόδευαν με την aguilera να κάνει backup φωνητικά… :lol::lol::lol:

Πλιζ μην ερθουν στο ροκγουειβ!Μονοι τους δεν γινεται???

Μην τα λέτε έτσι!!:stuck_out_tongue: Αλήθεια παίζει τέτοιο ενδεχόμενο???Γιατι κατα τα άλλα στο φορουμ τους υπάρχει μια νέκρα…Μαλλον ετοιμάζονται να μπουνε στο στούντιο και μην ξεχνάμε οτι δεν υπάρχει αντικαταστάτης του Chris ακομα…

Κανενα λινκ για επιβεβαιωση υπαρχει??
Δεν μπορω… Τρελενομαι!!!

Οι Nevermore έκλεισαν για Ισραηλ(μπλιαχ :p) στις 28/7 με τον WD να λέει οτι θα ανακοινωθούν και άλλες ημερομηνίες φεστιβαλ…

Να δούμε

Mακάρι…έστω και στο rockwave, μόνο τότε μπορεί να πάω σε αυτό το φεστιβάλ!!!

Kαι ο νέος δίσκος των Nevermore θα λέγεται…The Obsidian Conspiracy! Άντε σιγά σιγά να μαθαίνουμε και κάνα νέο. Πάντως ο δίσκος φαίνεται να πηγαίνει για το 2010…:frowning: