New Long Fest 19-20/07/2014 @ Νέα Μάκρη

Πολυ δυνατη η 1η μερα. Ελπιζω να καταφερω να το “τιμησω”.

…και οι δυο μέρες μαρέσουν…μακάρι να τα καταφέρω να πάω σε μια:):!:

NEW LONG FEST - Documentary (Teaser)

…ωραία δουλειά…αξίζουν και πολλά συνχαρητήρια, και την παρουσία του κόσμου:):!:

Αφήστε το θέμα του Rockwave και ελάτε εδώ, σίγουρα θα πάω σε μια μέρα, μάλλον στην πρώτη.

Με αυτό το special secret act τι παίζει? Λέτε να έχει ετοιμάσει καμιά υπερ-ονοματάρα ο Μάνθος και να πάθουμε κοκομπλόκο?

ναι… υπομονή

πόσο μακριά είναι το κάμπινγκ από τον χώρο του live…?? στο δελτίου τύπου λέει κάτι για 5 λεπτά με τα πόδια αλλά από ότι είδα στον χάρτη δεν υπάρχει περίπτωση να είναι κάτω από 30=4- λεπτά…

20 του μηνος φευγω για διακοπες. Θα φροντισω οι βαλιτσες να ειναι ετοιμες και 19 να τιμησω και εγω…

…ακόμα δεν έχει οριστικοποιηθεί αν και σε ποια μέρα θα πάω…μάλλον προτιμώ την Κυριακή:):!:

Πήγε κανεις την πρώτη μερα; Πείτε εντυπώσεις.

Today is the day!

Ξύπνημα με το νέο DreamLongDead να ξεχύνεται σαν εμετός ([COLOR=#545454][FONT=arial]©manolo mavromatis)[/FONT][/COLOR] από τα ηχεία για να πάει καλά η μέρα! Χαμούλης σήμερα!

Χτες ρεκορ προσέλευσης, άψογα θα ήταν!

[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Όλα ήταν υπέροχα χθες στο New Long Fest 2014!!! Κάναμε ρεκόρ προσέλευσης!! Μπράβο σε όλους!! Θα λέγαμε και του χρόνου αλλά… ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ, ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!! [/FONT][/COLOR]

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ!

Πολύ ωραία ήταν χθες, αν και έκατσε μια μαλακία και τελικά την έκανα νωρίς :frowning: Όσοι πρόλαβα να δω ήταν πολύ καλοί με αποκορύφωμα τους Speedblow που έσπειραν! Φοβερή φάση, μακάρι να μπορούσα να πάω και σήμερα. Ελπίζω τώρα που θα αναλάβει ο Ψηνάκης δήμαρχος Μαραθώνα να μην κάνει καμιά μαλακία και σταματήσει το φεστιβαλ.

Ένα μεγάλο μπράβο στον Μάνθο κι όλα τα παιδιά που το οργάνωσαν. Και τις δυο μέρες εκεί! Ωραίο κλίμα, ωραία μουσική, φαγητό-ποτό σε πολύ καλές τιμές. Άντε και του χρόνου.

δε βρήκα φετινό θρετ για να πω ότι οι sun of nothing σε μια εμφάνιση όχι καλύτερη των τελευταίων τους, μας γάμησαν τα αυτάκια.
άντε το φθινόπωρο να κλείσουν σε κανένα ΑΝ να γαμηθεί το σύμπαν

οι υπόλοιπες μπάντες μέχρι τους son ψιλοαδιάφορες…
η διοργάνωση πολύ τίμια…

Για να μην ανοίξω νέο topic τσάμπα, το άλλο ΣΚ έχει όπως κάθε χρόνο το γνωστό φεστιβαλ… μπύρες, σουβλάκια και μεταλ!

Σάββατο 15 Ιουλίου

Hail Spirit Noir
Chronosphere
Puta Volcano
Mahakala
Void Droid
Dendrites
Krause

Κυριακή 16 Ιουλίου

Allochiria
Blame Kandinsky
SuperPuma
Bordeline Syndrome
Nochnoy Dozor
Hypnotic Nausea
Amniac

Λογικά το Σάββατο θα είμαι εκεί.

Αυτό και το chania Rock fest τα σέβομαι απεριόριστα χωρίς να έχω πάει ποτέ . Άλλο επίπεδο αλλά η προσπάθεια είναι ωραία

Όπως κάθε χρόνο έχει ωραίες εγχώριες μπάντες

2 Likes

Παίζει και μπανάκι; Δεν έχω πάει κι εγώ ποτέ, αλλά ψήνομαι.

1 Like

Λογικά παίζει κι από αυτό, δεν μου έχει τύχει να κάνω μπάνιο γιατί οι μπύρες με τραβάνε, όπως και τα καλαμάκια. Αλλά μπορείς να πας νωρίτερα να ρίξεις τις βουτιές σου και μετά να μπεις. 4 ευρω η είσοδος btw.

1 Like

Τι ώρα ξεκινάει;