New mods on the block

Σιδεροκέφαλοι παίδες και ψιτ Nimlot, που σαι, αν δεις πουθενά για “Μήπως παίζεις μπάσο” το :!: ανα χείρας αγόρι μου!! Χο χο χο…:wink:

O Γκάρβου λέει ψέμματα. Δε γράφει μοδερέητορ ή μπάτσος ή κάτι τελωσπάντων κάτω από το όνομα τους. :stuck_out_tongue:
Καλή αρχή και καλό μοδερέητιν παιδιά!

Επιτελους. Απεκτησε το φορουμ εναν παουερ μεταλα μοδ.

Και εις ανωτερα ρε:)

(σποντα προς αντμινς ειναι αυτο εχεχεχε :twisted:)

είναι undercover… Μη το πεις παρά έξω…

Από δω και πέρα μόνο Angra και Guardian ε. κομμένες οι παντεριές :lol: :lol:

Το θέμα είναι να μην το πουν όλοι… :stuck_out_tongue:

[SPOILER]

:expressionless:
να φαει μοδ μπαν γινεται? Ε? :|[/SPOILER]

και αντε καν’τε τους κιτρινους κι αυτους. 'Η φουξια με πρασινες ριγες εστω. Πρεπει να ξεχωριζουν πλεον. Ο καθε ανυποψιαστος γιουζερ θα βριζει τον μανο πχ και δεν θα ξερει οτι τον περιμενει μπαν απο τον ιδιο. Τραγικο.

επιτελους !!! μια παναθα μοντ …! καλη επιτυχια στο δυσκολο εργο σου ! μην δισταζεις να μπαναρεις γαυρους ! :stuck_out_tongue:

και ο ροδολφος βαζελος δεν ειναι…?

Γι αυτον θα λεει, γιατι αλλη παναθα μοντ εγω δεν βλεπω.

to mano παντως τον κανανε μοντ για να υποστιριζει τις φλωριες που προτεινει ο cozy!:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

ρε κιτρινίστε το ονομά τους ρε!!! καλή επιτήρηση παίδες.

Τα πράγματα στριμώχνουν ακόμα περισσότερο για την παρακάτω κερκίδα:

[CENTER]:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:
:ban: :ban: :ban:
:spam: :spam:
:lock: [/CENTER]

Θα γίνει μάλλον τελετή ανάθεσης καθηκόντων πρωτα…:-s

[SPOILER]Πόσους πόντους παει το ειρωνικό σχόλιο προς τους mods???:lol:

[/SPOILER]

Εγκρίνω ΑΠΟΛΥΤΑ το Μάνο! Και γαμώ!!!

οοοοοοοοοοοοο νεοι μοντερατορες γιουπι!!! ετσι ετσι τους θελουμε τους “αστυνομικους” ποιος ειπε οτι δε τους θελουμε? congrats παιδια καλη συνεχεια στο πολυ δυσκολο αλλα κ πολυ χρησιμο εργο σας

ps: ε αφου ο ενας ειναι κ απο σαλονικα δεν ζηταμε τιποτα αλλο!!! δεν ειμαστε δα κ αχαριστοι :lol: :lol:

να πω ένα παράπονο ?

βλέπω πολλά πανηγύρια, κ καλά κάνετε κ πανηγυρίζετε, αλλά στο πρώτο κομμένο ποστ, την βλέπω πάλι την δουλειά, πάλι γκρίνιες θα έχουμε κ θα ξεχαστούν όλα αυτά τα όμορφα που γράφετε εδώ…

ξαναζητάω λοιπόν περισσότερα ριπορτ. άντε να είμαστε καλά

yes we will :stuck_out_tongue:

ΩΩΩΩΩΩ!!! Και αλλοι φορουμοπατσοι??? Καλη δουλεια και κουραγιο!!!

Ποσοι ακομα???:-k

καλη σταδιοδρομια μανο
τωρα για νιμλοτ δεν ξερω γτ δεν τον εχω δει και ποτε μεσα γτ απουσιαζω κ εγω πανελληνιων ενεκα

Thanks σ’όλους παιδιά…

Ούτε μπάτσοι είμαστε, ούτε τίποτα τέτοιο. Απλά κάποιος πρέπει να κάνει τη βρώμικη δουλειά.

Επίσης αυτό που είπε ο monte. Όχι γκρίνιες, λυπηθείτε μας.

Στην τελική έχουμε τον Karvou γι’ αυτά. Σ’ αυτόν να γκρινιάζετε, σ’ αυτόν να εξαντλείσετε το μίσος σας, αυτόν να αντιπαθείτε κτλ κτλ