Nfl

εγω δεν ξαναβλεπω nfl αυτη τη σεζον ρε εχω ξενερωσει τη ζωη μου λεμε

συγχαρητηρια και στον κιπερ για τον τιτλο στο φαντασυ…big ben και martavis bryant 5 ποντους νομιζω βγαλανε μαζι…

Κριμα για steelers με πηγανε και κουβα.Γενικα απο περσυ εχουν ενα προβλημα παιζοντας με θεωρητικα πιο αδυνατες ομαδες(θυμαμαι ηττες απο tampa kai jets περσυνους).Επισης οι ravens βλεπουν τις φανελες σας και τρελενονται…

Ευχαριστω haliseco!Hμουν σε αρκετες λιγκες φετος και μπορω να πω οτι σε 1-2 μου αρεσε πολυ η ομαδα μου,η λιγκα του rocking ηταν μια απο αυτες!Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια και σε Deathster που εκανε κουμαντο στη regular!

Τη κραταω τη λιγκα για να συνεχισουμε και του χρονου ως εχει(κραταει τα φετινα stats κλπ)! Οποιος θελει να βγει ή αν θελει να χωθει κανας φορουμιτης καινουργιος να με ενημερωσει!

Ναι μεσα εγω.Ευχαριστημενος απο την ομαδα.Στο κρισιμο σημειο δεν ετυχε να παιξουν καλα οι παιχτες μου αλλα δεν βαριεσαι.
Arizona Cardinals defence και για του χρονου :smiley: Ακου 9 sacks στον Rodgers !

Grats στους 2 πρωτους.Τα λεμε τον σεπτεμβρη για το φανταζυ.Καιρος για πραγματικο football
τωρα.It’s playoff time baby !

Τι έλεγες; :stuck_out_tongue:

Χεχε χε Rex ryan σαγαπαω

Ψιτ, ε, μην το χάσετε μερικοί όπως πέρυσι.

http://nflgreece.gr/forum/index.php/topic,317.0.html
http://nflgreece.gr/fantasy/

45 ΚΣ.

Τι λέει παίδες; Θα στήσουμε καμιά λίγκα όπως και πέρυσι; Τουλάχιστον οι ίδιοι πρέπει να βγαίνουμε. Για πείτε.

Έχει καμια σχεση το παραπανω λινκ που ειναι στο ελληνικο σιτε,με το επισημο αμερικανικο?Εχω 2 ομαδες στο αμερικανικο και ειναι απλο στο τι πραγματα μπορεις να κανεις.Εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο?

Εγω μεσα φυσικα! Εχω κουπα να υπερασπιστω…
Κανω και Admin.
Πειτε ποιοι αλλοι ειστε μεσα(επιβεβαιωστε οι περσυνοι) και συμπληρωνω με δικους μου(εχω αλλους 4 μαχιμους αν δε φτασουμε οι φορουμικοι).

Δεν νομίζω να υπάρχει κάποια σχέση στο παραπάνω σάιτ με το επίσημο.

Εγω μεσα ειμαι παντως.Ελπιζω να μην κλαταρει η ομαδα σαν τους Panthers !

Παιδες 2 ατομα εχουν δηλωσει συμμετοχη(deathster,tidus666) και εγω εχω αλλους 4 φιλους να συμπληρωσω αρα μας λειπει αλλος ενας.
Η διαφορα με περσυ ειναι ο haliseco +1 φιλος του αν δε κανω λαθος. Αν το δει ας μιλησει για να κανω activate το περσυνο με τις οποιες αλλαγες!
Επισης αν δε μπορει ή δεν εμφανιστει Haliseco, ας χωθει καποιος αλλος απο φορουμ ή αν έχει Deathster ή tidus +1 φιλο.

εγω ειμαι στα εξωτερικα.ο αδερφος μου ψηνεται αλλα ειναι ηδη στου nflgreece και ως απειρος δεν νομιζω οτι θα την παλεψει με 2 λιγκες :smiley:

Ψηστον! Δεν βλεπω να στελνει κανεις απο εδω εξτρα οποτε προσπαθησε με αδερφο σου και ενημερωσε για να τη φτιαξω τη λιγκα εγκαιρα!

Επισης για 100% σιγουρια Deathster και Tidus θυμηστε μου τα ονοματα των ομαδων απτο περσυνο για να το κανω activate και να κικαρω haliseco (Αν δεν εμφανιστει)

Ούτε κι εγώ έχω κάποιον να φέρω, σόρρυ. Ειδικά τελευταία στιγμή.

Noμίζω το δικό μου ήταν I hate puntasy team names.

Bolt Throwers το δικο μου.
Βro Μου λιγο δυσκολα.Αλλα θα τον ρωτησω.

ελα εδω ειμαι και γω (hebrew square coffee drinkers) και εχω και το φιλο μου που ηταν περσυ

Τελεια! Για πειτε ωρα και μερα για Draft. Ψηνεστε αυτη τη Κυριακη νωρις απογευμα? (4-5-6)

Προσωπικά δεν μπορώ την Κυριακή, έχω το ντραφτ μου στο nflgreece.

Και εγω. Σε ποιο league εισαι και ποιο ονομα ομαδας?
Το ντραφτ το δικο μου ειναι στις 8 γιαυτο ελεγα πιο πριν.
Αλλα αν δε μπορειτε πειτε αλλη μερα.