Nfl

ποιες ομαδες αναμενονται να παιξουν καλα φετος; εχω ξενερωσει με τους seahawks

edit: διάλεξα Jaguars. Μου ειπαν οτι εχουν καλη αμυνα και οτι ο Richard Sherman ειναι γατακι μπροστα στον Jalen Ramsey

1 Like

Απιθανα πραγματα.

2 Likes

^Ματσάρα! Κάτι πρέπει να γίνει να σταματήσει να μεγαλώνει ο Ρότζερς. Να μην σταματήσει ποτέ να παίζει ρε παιδί μου.

δειτε στο 5:30 ρεζιλικια απ’ την offensive line. 6 σακς του κανανε του wilson

1 Like

Αρκετά τρελές οι δύο πρώτες αγωνιστικές, έχουμε αρχίσει πολύ καλά.

1 Like

Καλα σε 3 αγωνιστικες… δε λεει τιποτα αυτο. Ευχαριστο ειναι βεβαια που εχουν χασει 2 αγωνες οι Patriots, αλλα θα ανακαμψουν λογικα

Πώς σου φαίνονται τώρα τελευταία οι Jaguars και οι Seahawks; :yum:

1 Like

:stuck_out_tongue:
βασικα ξαναγυρισα στους seahawks πολυ γρηγορα και δεν το εγραψα μη τους γρουσουζεψω. Ακομα και τις τρεις τεσσερις εβδομαδες που υποστηριζα jaguars πρωτα τα highlights των seahawks εβλεπα. Μετα εγινε και το ολο θεμα με τον Bortles… Αγαπαω wilson/baldwin. Δεν μπορω αλλιως

Το βαζω εδω, γιατι το αλλο τοπικ κλειδωνει διαρκως λογω υπερβολικης ποσοτητας αμοιβαδων.
Ειχε καιρο να χτυπησει ο εμετος με δηλωσεις, και ειπε να μας προκαλεσει ξανα το γελιο.

1 Like

2 Likes

Μεγαλη αδικια το no call για τους Saints χθες το βραδυ.
Patriots με τα ψεματα παλι Superbowl.

1 Like

Δεν ήξερα ποιος το πήρε αλλά κάτι κατάλαβα όταν είδα τόσους patriots χθες να κατεβαίνουν στο Σύνταγμα.

:rofl:

Το μη pass interf call στους Saints ήταν απ’ τα πιο jaw dropping calls που έχω δει σε αγώνα όσο καιρό βλέπω. Λογικά θα κλείνανε το ματσάκι εκεί οι Saints. Κρίμα γιατί ψηνόμουν για ένα ακόμα δαχτυλίδι στον Brees.

Μάλλον το χειρότερο Superbowl που έχω δει όσα χρόνια το παρακολουθώ. Ευτυχώς είχαμε άπειρα chicken wings, τυριά, μπύρες, γλυκά, χαμός έγινε

Το χειρότερο παιχνίδι ίσως, όχι απλά SB. Δεν άντεξα και έφυγα πριν ξεκινήσει η 4η περίοδος.

Καλή αναμονή 700 μήνες τώρα.

1 Like

Maroon 5
Rams 3

3 Likes