Nfl

Tρελά πράγματα φέτος μέχρι στιγμής. 4 εκπληκτικές αγωνιστικές, και η 5η ήταν ακόμα καλύτερη. wtf is happening… Ματσάρες με ανατροπάρες και ωραία plays/catches…

Kαι δεν έμεινε αήττητη καμία ομάδα πλέον. Νάις.

Τρομερη χρονια φετος πραγματι με κορυφαια τη προηγουμενη αγωνιστικη!

Βλεπω απο περσυ αλλα φετος πολυ φανατικα.Green Bay Packers υποστηριζω και μου αρεσει η ομαδα φετος αν και καναμε χλιαρο ξεκινημα.Παιζω και σε 3 fantasy αν μαζευτει κοσμος εδω να κοιταξουμε να φτιαξουμε και δικο μας του χρονου.

Οσο για τα patriotakia τους περιμενω στη frozen tundra φετος για γλεντι!

Χαλάρωσε cheesehead γιατί η ομάδα αρχίζει να ρολλάρει :stuck_out_tongue:

Πραγματικά πάντως, τρομερή μέχρι στιγμής η σαιζόν. Δεν υπάρχουν πουθενά φαβορί πέρα από το ζευγάρι του περσινού τελικού και κάθε αγωνιστική έχει ενδιαφέρον (εδώ κατέληξα να έχω άγχος για το ματς με τους Bills).

Όσο για τους Pats αν συνεχίσουμε έτσι, θα έχουμε την επιστροφή του τρόμου των double TE sets (άρε μαλάκα Hernandez) στην επίθεση και με την προσαρμογή του Browner ίσως την καλύτερη secondary της λίγκας. Έχουμε πολύ δρόμο να διανύσουμε ακόμα πάντως.

γελαει ο κοσμος ρε :stuck_out_tongue:

Όχι ρε συ πες μου πραγματικά καλύτερο δίδυμο CB. Πέρα απο το Seattle που ok ο Sherman είναι καλύτερος του τωρινού Revis αλλά ο Maxwell με καμία δύναμη καλύτερος του Browner ποιά ομάδα έχει να παρατάξει κάτι ανώτερο; Νταξ, στους safeties αλλάζει λίγο το πράμα αλλά ο McCourty είναι σίγουρα Top3 για μένα.

θεωρω και των καρντιναλς αλλα και των μπρονκος ανωτερο το σεκονταρυ απο πατριοτς

δεν ξερει αν παιζει ρολο η τεραστια αντιπαθεια που τους εχω, αλλα και παλι 2ο καλυτερο σεκονταρυ ειναι υπερβολικο

τωρα ειδα πως λες για διδυμο cb’s
ε προσωπικα πιτερσον κρομαρτι > ριβις μπραουνερ, αν και αλλο cb’s αλλο secondary γενικοτερα γιατι την αμυνα των σηχωκς ο τομας (ειδικα) με τον τσανσελορ(λιγοτερο) τη κανουν για μενα

Broncos σίγουρα όχι, αν είχαν κρατήσει τον Dominic Rodgers-Cromartie κάτι γινόταν (η ουσία της άμυνας τους είναι η D line και οι linebackers τους για μενα), ενώ οι Cardinals έχουν χάσει μεγάλο μέρος της δυναμικής τους με την απώλεια του πολυεργαλείου Tyrann Mathieu.

Για τους safeties μαζί σου, γι’αυτό ανέφερα μόνο τον McCourty, όπως σίγουρα είναι γεγονός πως ο Thomas είναι η ουσία στην legion of boom, πρέπει να δωθεί όμως κι ένα credit στους υποτιμημένους linebackers των Seahawks για την ποιότητα της άμυνας τους.

Ρε τι χρονιά κάνει κάνει ο Watt; 8O

ρε απο που ξεπεταχτηκατε ολοι οι νφλ φανς? το θρεντ το ειχα φτιαξει καποια χρονια πριν, αλλα ημασταν τρεις και ο κουκος και τωρα ξαφνικα γινεται χαμουλης

αντε να δουμε αν φτιαχνουμε και 10αδα για φαντασυ! (νομιζω μπορουμε και τωρα να κανουμε)

Εγώ επανέφερα τον χαμούλη. 8) Άντε να γράφουμε συχνά ρε να μην ξαναθαφτεί ποτέ το θρεντ.

Ψήνομαι κι εγώ για φάνταζυ, τώρα δεν είναι λίγο αργά; Να το κοιτάξουμε αν είναι. Του χρόνου πάντως στανταράκι.

Ακομα και τωρα γινεται να αρχισεις fantasy και ειμαι φουλ μεσα αν ειμαστε 8+

Για πειτε και κανα προγνωστικο/στοιχιματικο για τη
Κυριακη.
Εμενα μαρεσει 49ers sto -3 και Packers στο -3 επισης

Εμένα μου αρέσει το 2 που δίνει στους Λάιονς εκεί που παίζω. Και μου αρέσει μια δύσκολη δυάδα αλλά όμορφη: Μπράουνς και Ραμς.

[SIZE=6][COLOR="#006400"]R[COLOR="#FFD700"]E[COLOR="#FFD700"][COLOR="#FFD700"]L[COLOR="#008000"]A[COLOR="#008000"][COLOR="#FFD700"]X[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Yeap. Εντυπωσιακό τελευταίο drive, ίσως το καλύτερο ματς της αγωνιστικής. Παικτάρα Άαρον…

Εγώ πανηγυρίζω για το -δεντοπερίμενεκανείςεκτόςαπόμένα- διπλό των Cowboys μου, τυχεροί οι Seahawks που οι special teams και των δύο ομάδων τους γλίτωσαν απ’ το διασυρμό! :stuck_out_tongue: Και φοβερό ταμειάκι παρακαλώ. Αλλά στην τελική μάλλον θα προτιμούσα την ήττα εντός προγράμματος…

Respect στο βιαστή (όπως και στον Luck για να είμαστε δίκαιοι), χαλαρά το ματς της χρονιάς μέχρι στιγμής για μένα.

Στα δικά μας ελπίζω η άνετη επικράτηση κόντρα στους Bears να μας δώσει το momentum για τα δύσκολα ματς που ακολουθούν αν και δύσκολα θα περάσουμε αλώβητοι με τέτοιο πρόγραμμα.

Μπράβο στους Πατς για το χθεσινό ξεμπρόστιασμα. Σιχαίνομαι και τους Μπρόνκος γενικά, οπότε διπλό μπράβο. Και δεν πολυσυμπαθώ και τον τεράστιο κούτελο, όσο μεγάλο κιουμπί και να είναι, φτάσαμε αισίως στο τριπλό μπράβο. Αν και δεν είχα αμφιβολία μόλις είδα τα χιόνια και την κακοκαιρία από νωρίς.

καλα καλα ασχοληθειτε εσεις με brady-manning και αφηστε την επιθεση του εικονιζομενου πανω να κανει οργια…διαλυσαμε ιντιανα και βαλτιμορη και τα 2 επομενα ματς ειναι με τζετς και τενεσσι (αν και σε κατι τετοια ευκολακια μας φοβαμαι)
και με james harrison blast from the past (μονο κλαμα)

Πραγματικα το φετινο πρωταθλημα το χαιρομαι.Καθε βδομαδα εχεις και μια ομαδα να
παιζει απιστευτα.Οι Steelers 2 βδομαδες σερι τα εχουν ισοπεδωσει ολα και χαιρομαι που
τελικα οντως ισχυει οτι καθε χρονια στο NFL δεν εχει καμια σχεση απο την προηγουμενη.
Βλεπουμε δηλαδη τους περσινους φιναλιστ της NFC (SEA & SF) να ζοριζονται να κερδισουν
ομαδες που περισυ θα τις ισοπεδωναν.Ομαδες που περισυ ηταν μετριες φετος κεντανε.

Έτσι ήταν πάντα ο Μπεν, ασταθής. Ή στα γαμούσε όλα, ή θα τα γαμούσε όλα. Αυτή είναι και ο βασικότερος λόγος που (κακώς για 'μένα) δεν παίρνει την αναγνώριση που του αξίζει.
Η φετινή σεζόν τρέχει με χίλια, κάθε εβδομάδα τρίβουμε τα ματάκια μας. Και πολλά μεγάλα plays. Πολλά.