Nfl

Ισχυει οτι πιο πολυ το πηρε η αμυνα.Σημαντικοτατα και καιρια plays.
Στο Lambeau ειδικα φετος οι Packers μοιαζουν αχτυπητοι γιατι ο Aaron θα μπει καποια στιγμη
μεσα και τα plays θα τα κανει.Οι 49ers περισυ κερδισαν εκει μεσα αλλα αλλες ομαδες και οι δυο
τοτε.Πολυ πιο αδυναμοι οι Packers και μην πουμε για την τρομερη αμυνα των 49ers περισυ.
Οι Cowboys δεν εχουν αμυνα επιπεδουν NFC West οποτε πρεπει να βρουν τροπο να κερδισουν.

Οσον αφορα το Seattle οποια ομαδα τους κερδισει παει Super Bowl και το σηκωνει.Οποιος
περασει απο αυτη την αμυνα στην κατασταση που ειναι τωρα δεν νομιζω οτι εχει να φοβηθει
το οτιδηποτε.

σποτάκι σαμαρά για άνοιγμα στους αεκτζήδες, με την και καλά υπόσχεση ότι θα τους φτιάξει γήπεδο, και ένα πιτσιρίκι στο σποτάκι να φοράει σκουφί MIN Vikings.

Ό,τι πιο αστείο έχω δει εδώ και πολύ καιρό.

Γιατι δεν βγαινει ο haliseco στο τηλεφωνο ?

Παρα πολυ ωραια τα ματς του weekend.Τρομερες επιδοσεις απο καποιους παιχτες.
Ο Chancellor των Seahawks πρεπει να συλληφθει για τρομοκρατια.Τι εκανε ο τυπος.Τι παιχνιδι απο [U]safety[/U] ηταν αυτο.Πολυ δυσκολο το ματς για το Green Bay και για οποιον βασικα
αντιμετωπισει αυτη την αμυνα.Γενικα το παιχνιδι ηταν ματς για ενα ημιχρονο.Μετα το καθαρισαν.

DAL@GB τρομερο ματς και το reversed call στο τελος,μαλακισμενος κανονας αλλα υπαρχει.
Το ματς ηταν παρα πολυ καλο παντως και ο Rodgers εδειξε ποιος ειναι ο πιο καταλυτικος παιχτης του πρωταθληματος.Αλλα το ποδι του δεν νομιζω να αντεξει το ξυλο που θα ριξει το
Seattle.

Οι Colts κερδισαν πολυ ευκολα τους Broncos οι οποιοι κατα τα φαινομενα πανε για διαλυση
με τα οσα διαβαζω στα ιντερνετς.Δεν υπαρχουν και πολλα σχολια να κανεις βασικα.Η μια ομαδα ηθελε και αλλη απλα δεν μπορουσε.

Και αφηνω τελευταιο ενα απο τα καλυτερα ματς που εχω δει (οσο ειδα δηλαδη).Αυτο ηταν ντερμπυ ρε παιδι μου.Ξυλο.ΤD’s ανατροπες.Τρελαμενος Brady.Οσο και να τον αντιπαθει κανεις δεν μπορει να μην αναγνωρισει οτι ο τυπος τρελαινεται και γουσταρει να παιζει.Παρα πολυ δυνατη η Βαλτιμορη.Αξιος αντιπαλος και για λεπτομερειες θα μπορουσαν να ειχαν κερδισει αυτοι.

τι να πω ρε κοσμα που επρεπε να τραυματιστει ο μπελλ ενα παιχνιδι πριν τα πλευοφφ, αποκλειστηκαμε απο την πιο αντιπαθητικη ομαδα του νφλ. παλι καλα που δεν περασαν τους πατριοτς και γλυτωσα το εμφραγμα
κατα τα αλλα, κολτς πανεξυπνο παιχνιδι, καρμπον με το περσινο σουπερμποουλ (και στο πως εξελιχθηκε και στη βαρεμαρα που μου προκαλεσε), τους εχουν ολοι αουτσαιντερ αλλα εχω ενα προαισθημα, μεχρι και στοιχημα θα παιξω δηλαδη μετα απο 2 χρονια, πως θα πανε τελικο. συνεχιζω να πιστευω πως οι πατριοτς δεν ειναι τοσο δυνατοι οσο φαινονται.

στη nfc θελω τρελα να το παρει ο ροτζερς γιατι ο τυπος ειναι απλα ο καλυτερος και με νταλας εβγαλε φασεις που τριβαμε τα ματια μας, αλλα το σιατλ ειναι πολυ δυνατο και ο τραυματισμος αν φανηκε μια με το νταλας θα φανει 10 με σιατλ. παντως, ο,τι και να γινει σε αυτο το ματς πιστευω ο τιτλος φετος παει παλι στη nfc

υ.γ. μεγαλη ικανοποιηση στο reversal στο bryant, αντε στα τσακιδια γραφικοι, america’s team και @@

χαχαχαχα

Μεγαλη γκαντεμια αυτο με τον Bell.Εντελως αλλη ομαδα.
Οσον αφορα τους Pats παντως τους Colts τους γλεντανε συνεχεια.Οχι οτι περιμενω το ιδιο
αποτελεσμα αλλα φαινεται οτι τους εχουν.

Και εγω πιστευω παντως οτι η κουπα NFC θα παει και φετος.

:lol: Δεν ήξερα ότι μένεις/είσαι από Φιλαδέλφεια.

Ευχαριστήθηκα πολύ που ο Nationwide έφαγε πούλο. Ελπίζω να κόψουν και τη κωλοδιαφήμιση τώρα. Βγες στην σύνταξη. Το πιο βαρετό ματς απ’ όλα σίγουρα. Μπράβο στον μικρό, εκεί που μέτραγε εξαιρετικά ώριμο παιχνίδι, με απίστευτο τελευταίο drive. Τον θέλω στο SB.

Όπου θέλω να αντιμετωπίσει τον Άαρον φυσικά και ας το πάρει ο καλύτερος. Εξαιρετικό δεύτερο ημίχρονο οι Πάκερς, φανταστικός Ρότζερς και σε παιχνίδι που κρίθηκε στις λεπτομέρειες, ήταν η καλύτερη ομάδα και δίκαια προκρίθηκαν.

Το CAR@SEA δεν αξίζει σχολιασμό, όλοι λίγο πολύ γνωρίζαμε ότι έτσι θα πήγαινε το ματς.

Καλα ακομα και εγω που βλεπω μονο 2 σεζον μου την σπανε οι Cowboys και ειδικα οι fans τους.
Αν αυτο το call ηταν αναποδα δεν θα ειχε γινει τοσος ντορος.

το καλυτερο παιχνιδι που εχω δει ποτε γινεται τωρα (λιγοτερα απο 10 εχω δει βεβαια)

ΡΕ ΜΟΝΟ ΝΦΛ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ.

μπραβο σους πακερς που χασανε αχαστο παιχνιδι…ειμαι και αυπνος και εκει προς τη μεση της 4ης που αρχισαν οι πακερς να τρεχουν το ρολοι, με πηρε λιγο ο υπνος, ε ξυπνησα με τις μαλακιες τους
που να αρχισεις και που να τελειωσεις με το ποσες μαλακιες μαζεμενες κανανε

Τι να πει κανείς τώρα γι’ αυτό το ματς; Διαφήμιση απλά. Το εκπληκτικά κακό και βαρετό πρώτο ημίχρονο δεν προμήνυε με την καμία τον κακό χαμό που θα ακολουθήσει.

Κρίμα για τον Ρότζερς, θα ήθελα να το πάρει. Αλλά με το μεγαλύτερο choke που έχει υπάρξει ποτέ, με απανωτές μαλακίες στα πάντα, άστο ρε φίλε, δεν το αξίζεις.

Αν και γενικότερα στα παπάρια μου σαν ουδέτερος, καλύτερα που εξελίχθηκε έτσι και απολαύσαμε ΜΑΤΣΑΡΑ.

Πλέον είμαι με Λακ.

τι εκανε ο ροτζερς δηλαδη που δεν το αξιζει? ο ροτζερς εφταιξε για το play calling του mccarthy και ολα τα αλλα απιστευτα που εγιναν?

Nαι, σόρρυ, με την δεύτερη πρόταση ήθελα να γράψω δεν το αξίζουν οι Πάκερς, κακή διατύπωση.

Πως το χασανε το ματς αυτο οι Packers ρε.Και απο την αλλη ποση τυχη οι Seahawks στο τελος.
Τι ματσαρα εχασα γαμω το κερατο !?!

Στο αλλο ματς εγινε οτι περιμενα.Οι Patriots απλα εχουν παρει την ταυοτητα των Colts και τους
κανουν οτι θελουν.

“NFL 2015” ? A Bad Lip Reading of The NFL: https://www.youtube.com/watch?v=OTRmyXX6ipU

:lol:

Ε να κανουμε κανα φαντασυ του χρονου ? :smiley:

Μεσα 100% Εγω

Απλα να οργανωθουμε απτην αρχη

Ναι ρε.Να γινει αρκετα νωριτερα γιατι δεν εχω ξαναπαιξει οποτε θα εχω και πολλες αποριες!

δε μαζευομαστε ατομα για φαντασυ ρε, αντε εγω, deathster, keeper21 και tidus
τους αλλους 6 που θα τους βρουμε? :stuck_out_tongue:

κοσμα τι αποριες εχεις, θα στις λυσω εδω και τωρα, ως βετερανος 3 ετων χοχοχ

Ψηθείτε να αρχίσουμε να ζεσταινόμαστε με κανά mock draft και βλέπουμε αν θα μαζέψουμε άλλους.