Μπορώ να αλλάξω το nickname μου?

Ναι, σωστό κι αυτό.

Βασικά θα ήταν τιμή μου να θεωρούμαι φέηκ του Έπιταφ! :stuck_out_tongue:

α δεν είναι τίποτα, απλά το shaman το έβαλα το 2004, τώρα έχουμε 2011, δε μ’αρέσει πια, αυτό είναι όλο!

:lol2::lol2::lol2::lol2: ρε έχεις προκαλέσει χάος στο φόρουμ και λες αυτή τη δικαιολογία :|:|

:expressionless:

ποια δικαιολογία μωρέ, δηλαδή γιατί να θέλω να το αλλάξω, επειδή με κυνηγάνε?

όταν το έβαλα ήμουν 14, τώρα είμαι 20, πού είναι το παράλογο?

εσύ στα 30 σου θα χαίρεσαι που έχεις nickname από Slipknot? μπα.

ο έπιταφ πάντως δεν έχει τέτοιες ανησυχίες. απλά διαλέγει ένα νικνέημ απ’τη γκαρνταρόμπα του. :hippy:

Ροφλ. Well put indeed!

Λες κι εγώ σε κάμποσα χρόνια να κάνω στροφή 180 μοιρών, να λέω “vive le Roi, κάτω οι άπλυτοι” και να σιχαίνομαι να γράφω με ψευδώνυμο το όνομα του πλέον διαβόητου κόκκινου τρομοκράτη της Γαλλικής Επανάστασης; :smiley:

Μα γι’ αυτό είναι [B][U]η συνείδηση του φόρουμ[/U][/B], όπως έχουμε ξαναπεί. :hippy:

ρε εσύ, κάνεις σα μωρό. Με τον τρόπο σου κουράζεις τους μοντς και μετά σε έχουν στην μπούκα και με το δίκιο τους. Δηλαδή, θες να μου πεις ότι έπρεπε να γεμίσουν 3 σελίδες επειδή εσένα ξαφνικά δεν σου αρέσει το nickname σου. Μεγάλο παίδι είσαι, σκέψου το. Και για μπύρες έχουμε πάει και πινγκ πογκ έχουμε παίξει (είσαι λίγο άμπαλος είναι η αλήθεια :stuck_out_tongue: ) και είσαι κουλ άτομο, αλλά ώρες ώρες το παρακάνεις. Αν ο καθένας αλλάζει το nickname του κάθε τρεις και λίγο θα γίνει τρελό μπάχαλο στο φλώρουμ. Και νομίζω ότι είσαι αρκετά έξυπνος για να το καταλάβεις, απλά θέλεις ώρες ώρες να τα κάνεις μπάχαλο, για το χαβαλέ 8)

Το κόυρασα και εγώ, θα στα ψάλω στο msn :stuck_out_tongue:

^

τώρα αν μπήκε ο καθένας και έγραψε την παπαρίτσα του, δεν ευθύνομαι εγώ, ας το κλειδώνανε.

προκατειλημμένοι είστε (είμαστε), όλοι με όλους.
ο σαμαν θέλει να δημιουργεί προβλήματα. κάντε το και sig.

out

το θέμα διευθετήθηκε ουσιαστικά, ας απαντήσω κ εγώ όπως υποσχέθηκα

αλλαγές σε νικνεημ δεν γίνονται καθώς:

  1. ένας χρήστης που δεν μπαίνει καθημερινά θα αναρωτιέται με ποιον συνομιλεί
  2. αν ικανοποιήσουμε ένα αίτημα, στα υπόλοιπα 500 που θα έρθουν δεν θα μπορούμε να αρνηθούμε, κ αν το κάνουμε θα έχουμε παράπονα. χρόνο να αλλάζουμε κάθε τοσο το νικνεημ του καθενός, δεν έχουμε, άρα… ?

άρα τα νηκς μένουν ως έχουν κ η ζωή συνεχίζεται :roll: 8)

over out n lock 8)