Nightstalker, 4/4/2014. Gagarin

Αξίζουν με τα χίλια οι stalker. Τρελό πανηγύρι. Και ειδικά τώρα που έχουν και την επέτειο… Μιχάλη, κάνε κουμπαρά!! :stuck_out_tongue:

@Dark_Knight_83, αν ελεήσει η κυβέρνηση και στείλει την επιδότηση για τα τεύτλα (εξ ευρωπαϊκής ενώσεως) θα γίνει και η Κάθοδος των Δωριέων. :stuck_out_tongue: Μέχρι τότε ακούμε το Use, διότι είμεθα και ευαίσθητα παιδιά του ήλιου… :slight_smile:

Πφφφφφφ… και Ημισκούμπρια την ίδια μέρα στο fuzz… μας μάμησαν… :stuck_out_tongue:

Καθώς οι ημέρες για το επετειακό live των Nightstalker πλησιάζουν, σκέφτηκα να σας ενημερώσω για την ψηφοφορία που γίνεται στο site του Gagarin σχετικά με το setlist της βραδιάς.

http://www.gagarin205.gr/nighstalker/

Εδώ μπορείτε να συνεισφέρετε στη διαμόρφωσή του, ψηφίζοντας από 3 έως και 10 τραγούδια.

Και γαμω τις φασεις αυτο με το poll για το setlist αλλα τι να πρωτοδιαλεξω ρε γαμωτο? Μου αρεσουν τοσα κομματια πολυ που θα ηθελα να τα ακουσω οπωσδηποτε. Σπαζοκεφαλια…

Θα παω για εισιτηριο σημερα, ξερει κανεις αν στο Public εχει κανονικα εισιτηρια ή την μαλακια με το Α4?

δε νομιζω οτι υπαρχουν κανονικα εισητηρια

Υπαρχει περιπτωση το “εισιτηριο” της προπωλησης να αλλαχτει με κανονικο εισιτηριο κατα την εισοδο;;;

δύσκολα

Στο θέατρο που έχει προπώληση (Ακροπόλ νομίζω), όταν είχα πάρει εισιτήριο για τους Last Drive τον Δεκέμβριο μου είχαν δώσει “κανονικό” εισιτήριο, όχι Α4.

Απο το Ακροπολ πηρα αλλα συναυλιακο εισιτηριο δεν το λες ακριβως. Τελος παντων. Αμα ειναι καλο το λιβε, σιγα μην θυμομαστε το εισητηριο.

Και εγω απο το Ακροπολ το ειχα παρει και ηταν το μονο που ηταν εισιτηριο εστω και απλο ασπρο, σε ολα τα υπολοιπα σημεια προπωλησης πηγα και ειχαν μονο Α4, τους ρωτησα και δεν γινεται να το αλλαξεις με κανονικο εισιτηριο. Οποτε του Ακροπολ ηταν το πιο κανονικο εισιτηριο.

Ξέρει κανείς αν θα υπάρχουν εισητήρια στο ταμείο την Παρασκευή?

Εγω οταν πηρα εισιτηριο πριν 3-4 βδομαδες μου ειχαν πει οτι παει για sold out, οποτε καλυτερα πηγαινε παρε αν υπαρχουν ακομα.

Thanx Angus. Τελικά το πήρα από το viva με τη χρεωστική μου. Να υποθέσω ότι το pdf είναι το “εισητήριο” τελικά :).

Ναι, το γραφει και πανω οτι ειναι το τελικο εισητηριο. Με το pdf, μπηκα και Blue Oyster Cult.

Λίγο πριν την επετειακή συναυλία για τα 25 χρόνια των NIGHTSTALKER , το RockOverdose εξασφάλισε αποκλειστικές δηλώσεις τους σχετικά με το τί πρόκειται να γίνει στη σκηνή του Gagarin την Παρασκευή 4 Απριλίου!

Μεταξύ άλλων ο μπασίστας των Nightstalker Αντρέας Λάγιος δήλωσε στο RockOverdose τα εξής:

“Θα παίξουμε κάποια τραγούδια μας μαζί με κάποιες μπάντες, παλιές και καινούριες. Επιρροές και συνοδοιπόροι μαζι με την ‘κληρονομιά’ μας. Μια συμβολική κήνηση για να βλέπουμε την σκηνή ενωμένη. Η αλήθεια είναι ότι θέλαμε να συμμετέχουν και άλλοι, αλλά τεχνικά μας είναι δύσκολο. Κάποιες από τις μπάντες που θα ανέβουν μαζί μας στη σκηνή είναι οι: [B]The Last Drive, Deus Ex Machina, Lord 13, 1000 Mods, Planet of Zeus.[/B]…”

ΠΗΓΗ : http://rockoverdose.gr/news_details.php?id=30418

ω ρε μανα μου τι θα γινει αυριο

ΠΡΟΣΟΧΗ, το αυριανό live Nightstalker (Official) είναι sold out.
ΔΕΝ θα υπάρχουν εισιτήρια στο ταμείο, το οποίο θα είναι κλειστό.
Please share.

(Από fb Gagarin)

προλαβες Savax…

Φέρτε το γέρο και παίχτε το Give Me να το γκρεμίσουμε !

Ενα πραμα μενει πλεον(για εμενα τουλαχιστον), να παιξουν και το Learn to Fly.
Παιζει να ειναι πολυ κικ-ασσ αυριο.