Nightwish

Πσσσσ τι μεγαλεία είναι αυτά ? Πινακίδες που λένε που γίνεται η συναυλία,αφίσες,ειδικές γραμμές για να πάει και να γυρίσει ο κόσμος με την άνεση του,παιδιά με τις οικογένειες τους.Αυτά είναι…

Άκουσε κανένας το Bye Bye Beautiful?
Είδα τώρα το video στο smart (βλ. κανάλια που βάζουν μλκ όλη μέρα!) κ μυρίζει τρελή σπόντα στην Tarja!

Μπααααααα ιδεα σου :D:D:D

Αφού λέει beautiful… Για καμιά άλλη θα λένε

το manos μίλησε ορθώς.

Άγνωσται αι βουλαί του Tuomas… :lol:

για την ταρια λεει (σε καποια συνεντευξη στο rock hard οταν ρωτηθηκε σχετικα το παραδεχτηκε εμεσα)

πονάει κ τσούζει που τους έφυγε η “όμορφη” ε…
Η ανετ πάντως δε μου λεει και πολλά… μέτρια τη βρίσκω (για τα τραγουδάκια λέμε τώρα :slight_smile: )

Με χιλια τα παλιοτερα. Εκτος απο την στριγγλα που ηρθε ο Τουομας εχει γινει τελειως ψωνιο και η μουσικη τους εχει χαλασει πολυ σε σχεση με το ουανς. Μαρκο θεε τραγουδα μονος σου!!!

+1

χάλασαν εντελώς.
θα περάσει λίγος καιρός και να δείτε που θα την ξαναζητήσουν την turun… αφού κι αυτή μόνη της δε μπορεί

Ελατε ρε παιδια τωρα ενταξει καλη η tarja αλλα ο τροπος που τραγουδαει ειναι καποιες στιγμες που απλα δεν μπορεις να την ακουσεις τη φωνη της.Αυτο το οπερετικο στυλ που εχει…ουτε η μαρια καλας να ητανε,κι αυτο φανηκε κ με το νεο της album.:-s

βσκ αν βαζαν τον μαρκο να τραγουδαει θα ηταν πολυ καλυτερα. ετσι κ αλλιως εκανε καποια φωνητικα παλια μαζι με την ταρια. τωρα οσοι λενε οτι τα οπερατικα της κ η φωνη της σε καποιες φασεις δεν ακουγονταν κλπ κλπ εχω να πω περι ορεξεως… γι αυτα τα φωνητικα ηταν γνωστοι κ οχι για την ομορφια του τουομας (ο τουομας κ παλια ποζερι κ ψωνιο ηταν δεν ειναι νεο φαινομενο αυτο :lol: :lol: :lol: )

Απο τοτε που εφυγε η Tarja μαλλον και οι οπαδοι τους αρχισαν σιγα σιγα να χανουν το ενδιαφερον για το συγκροτημα,η annete παρολο που εχει καλη φωνη δεν φαινεται να εχει ενθουσιασει τους οπαδους των nightwish,ισως ειναι αυτο που της καταλογιζουν οτι εχει ενα pop στυλ που δεν κολλαει τοσο στην μπαντα.:-k

Παντως τα κομματια της tarja δυσκολα τα βγαζει,ειδικα τις ψιλες…:-s

Όπως ήταν…
Αν και το τελευταίο τους CD μου άρεσε πολύ (μουσικά)!

οπως ηταν παλιά.το καινούργιο cd ωραίο,ποιοτικό σχεδόν σαν του προκάτοχους του.καλη ακούγετε η Annete σε αυτο,αλλα στο live χάνει πολυ.δεν μπορεί να ερμηνεύσει όπως η tarja.

τπτ απο τα δυο. γιατι δεν υπαρχει αλλη επιλογη ?

Οπως?:-k :stuck_out_tongue:

Ξαδερφη του Bluezlick??

Δε τρελλαινομαι για Nightwish γενικά, γιατι αυτό το υπερβολικά υψιφωνο, δεν ειναι του στυλ μου:p Αλλά πιστευω ότι με Tarja ήταν καλύτεροι…

Μπορεί να είναι το soulmate του. Ειδοποίησε τον να παρατήσει όποια γκόμενα έχει και να στρωθεί εδω.:lol: