Nightwish

Xμ,εκτός του ότι παίζει να μην το έβλεπα καν γιατι δε βλέπω τηλεόραση,δε νομίζω ότι θα με πείραζε.Ας διαφημίζουν ό,τι θέλουν!

Αμα εβλεπα διαφημιση anathema στην τηλεοραση μεχρι που θα ανοιγα σαμπανιες.

Ε,πάω πάσο…

Εγω παντως αμα εβλεπα διαφημιση Anathema στην TV, θα εκαιγα την δισκογραφια τους, θα εσκιζα τις αφισσες και δεν θα ξανακουγα ΠΟΤΕ?
Ειμαι σωστος και αγριος μεταλας τωρα ε???

Σε φοβηθηκε το ματι μου!!!

Tη μια γκρινιαζουμε που το μεταλ δε προβαλλεται οσο θα θελαμε απο τα ΜΜΕ,την αλλη γκρινιαζουμε γιατι διαφημιζουν μεταλ δισκους στο ΣΤΑΡ.
Τελικα ξερουμε τι θελουμε?

Διαφήμιση του μέταλ στον Αντ1:|

ενοειται οπωσ ηταν παλια!!!δε συγκρινεται ι τωρινη τραγουδστρια με την tarja!!!ειναι θεα η tarja κ ολοι ξερουμε τη φωνη εχει!!!κατα τη δικη μ ταπεινη γνωμη η καινουρια τραγουδιστρια τσιριζει!!!

πολύ σωστος… μυρίζει πλήγμα στην επιλεκτική προώθηση :slight_smile:
ας δείξουν ότι θέλουν τέλος πάντων, φτάνει να μην κόψουν το capilarine :lol:

ενταξει δε νομιζω οτι ειναι κ τοσο σοβαρο πια… καπως επρεπε να διαφημιστουν κ τι καλυτερο απο την τηλεοραση. κ που ξερετε μπορει ολο κ κανενα στραβαδι να το κοψει κ να ψαξει δισκογραφια τους μπας κ ανοιξει λιγακι τα ματακια του. εγω δε διαφωνω!

Για μενα ειναι ΑΙΣΧΟΣ τωρα, δε χωνευω αυτη την καμηλα καθολου. Ελεος, τους χαλαγε η Tarja?

PS: o Tuomas ηταν ερωτευμενος με την Tarja και ποτε δεν της το πε. Και τωρα she walks alone, οπως λεει το τραγουδι της :stuck_out_tongue:

Μετα απο οσα ακουστηκαν για τους λογους διαλυσης δε νομιζω οτι θα μπορουσαν να συνεχισουν αλλα κι αν συνεχιζαν ολοι θα ευχομασταν να τραβαγε ο καθενας το δρομο του αφου μαλλον συνεχεια θα τσακωνονταν .
Εξαλλου οποιος γουσταρει Tarja (και με εμενα μεσα)υπαρχουν ακομα τα θεικα αλμπουμ στα δισκαδικα
Η καινουργια δεν με χαλαει αλλα δεν θα ανατριχιασω κιολας ακουγοντας τον καινουργιο δισκο

Παντρεμενη ειναι η Ταρια νομιζω…(αρχισε το κουτσομπολιο)

πολυ σωστα!!! και? βασικα ο tuomas ειχε δηλωσει οτι εξαιτιας του αντρα της η tarja ειχε απομακρυνθει απο την μπαντα. μαλιστα ελεγε οτι τον αντρα της τον ενοιαζαν μονο τα φραγκα κ χρησιμοποιουσε την tarja για να τα αρπαζει απο την μπαντα… αυτη ομως ειναι η μια οψη του νομισματος…

Μην ξεχναμε οτι εκτος απο αντρας της ηταν και μανατζερ της.

ποτέ δεν θαθελα να δω μία μπάντα όπως οι nightwish να βγάλουν άλμπουμ και ναναι στα μαχαίρια τα μέλη μεταξύ τους και να τον βγάλουν επειδή δεν θα θέλουν οι οπαδοί να φύγει ο ένας ή ο άλλος(άλλη)?
καλύτερα που έγιναν έτσι τα πράγματα…
η tarja με το μουσικό της ύφος και οι nightwish με το δικό τους πια…

πλακα πλακα εμενα το my winter storm μου θυμιζει περισσοτερο παλιους nightwish παρα το καινουριο με την annete :lol: :lol:

Μπραβο φιλε ωραιο thread φυσικα οπως ηταν παλια πιστευω οτι ειχαν την τελεια χημεια πραγμα που δυσκολευομαι να το πω τωρα

όσοι θέλετε να διαβάσετε για τους nightwish του 2008, διαβάστε το παρακάτω λινκ

http://www.rocking.gr/article4333.php

Xα! Μ’αρεσε πολυ ο ακρως διπλωματικος τροπος που ρωτηθηκε περι reunion στην συνεντευξη που εδωσε η Τουρουνεν στο ροκιν.