O γιατρός σάς απαντά

:lol: Eνταξει, πραγματικα, τι να πρωτοθεσεις ως επιχειρημα εδω, οταν υπαρχει τοσο πολυ ‘‘δεν ξερω την τυφλα μου για το θεμα’’ ή τοσο πολυ ‘‘βρεθηκε ενας θεουλης γιατρος να μου δειξει την πραγματικη αληθεια για κατι που ετσι κιαλλιως δεν εκατσα ποτε να το ψαξω’’…

[SPOILER]
[/SPOILER]

Αγνοώντας τις προσωπικές επιθέσεις (ένδειξη έλλειψης επιχειρημάτων), παραθέτω κάποια σχετικά άρθρα ενός συναδέλφου φυσικού, για όποιον δεν θέλει να τρώει κουτόχορτο και θέλει να το ψάξει πρώτα, μιας και αφορά την υγεία. Τροφή για σκέψη και προβληματισμό…

[U]Άρθρο 1[/U]

[U]Άρθρο 2[/U]

εχω παρατηρησει τους τελευταιους μηνες οτι αν περασω πανω απο μια ωρα ορθιος εχω πονους χαμηλα στη σπονδυλικη στηλη…πιστευετε πρεπει να το κοιταξω?

αχου το μωρε,ψηλωνει

Για πες:-k

Γιατρε δεν κλανω πια… γιατρε πες μου μηπως δεν ειμαι αλανι πια:(

Θα γίνεις κόκκινος σαν το μπαρμπούνι :stuck_out_tongue:

δεν ηξερα που αλλου να το βαλω.σημερα το πρωι σηκωθηκα κανονικα,με μια χαρα υπνο…ημουν ολο το πρωι με την οικογενεια μου…κατα το μεσημερακι ανεβηκα να διαβασω και θυμηθηκα οτι δεν ειχα δει καθολου τη γιαγια μου σημερα…ρωτησα τη μανα μου που ειναι,και μου ειπε κατω…ουσιαστικα ημουν ολο το πρωι μαζι τους,εκατσα στο ιδιο τραπεζι και εφαγα με τη γιαγια μου να καθεται απεναντι μου,ομως δε θυμαμαι να την ειδα ουτε μια φορα σημερα…αποκλειωντας το ενδεχομενο να ναι φαντασμα τι σκατα μου συμβαινει.το παθα και πριν λιγες μερες αυτο…

[SPOILER][/SPOILER]

δε ξερω φιλε.η αληθεια ειναι οτι ΑΥΤΟ ^ διαβαζα…αλλα δε ξερω τι σκατα.

Γιατί 17χρονα παιδιά να πρέπει να διαβάσουν αυτήν την ΠΑΠΑΡΙΑ γαμώ τα πάντα όλα?

Για να μας έρχεται πρόωρο αλτσχάιμερ:!:

μηπως εισαι ερωτευμενο πιτσουνακι ρε παπαρδελοβιτς?

ουτε κατα προσεγγιση

μηπως την πινεις καθολου?

κλαίω

οχι τετοια πραματα δε βαζω στο στομα μου ουτε σε αλλες εσοχες γενικα

Σχετικα οφτοπι αλλα δεν ηθελα να χαθει στο βαριεμαι: θυμαται κανεις τι δικιολογητικα χρειαζονται για να θεωρησεις/ανανεωσεις το βιλιαρειο υγειας σε δημοσιο ταμειο(για φοιτητη προφανως) κι αν στο βγαζουν αμεσως η οχι;Γκουγκλαρα αλλα δε(ψιλοεπειγει).

Προστατευομενο μελος ως φοιτητης ετσι; Γινεται επιτοπου, το μονο που θυμαμαι να θελει σιγουρα ειναι βεβαιωση σχολης, αλλα μια φορα μου ειχαν ζητησει εξουσιοδοτηση κι απο το κυριο μελος, για να το ανανεωσω, επειδη ομως τα χουν αλλαξει λιγο τα βιβλιαρια τελευταια, παρα κανα τηλ(αν τους βρεις) πριν πας.

Θενκ γιου βερ ματς,θα τους παρω κι ενα τηλ.Phew,ευτυχως οι βεβαιωσεις απ τη σχολη πλεον βγαινουν κατευθειαν απ’το νετ γιατι το θελω μεχρι Τεταρτη και δε θα προλαβαινα(τ’αφησα τ ελευταια στιγμη ο μαλξ).