O γιατρός σάς απαντά

Ωραία συσκευασία πάντως, θα μπορούσε να είναι εξώφυλλο… Armored Saint!!! :lol:
Aν μου κάτσει ταξίδι στα μέρη σου σύντομα θα δοκιμάσω!

Κυρία, κυρία, εγώ που δεν είμαι 20-25 χρονών (προ πολλού…) μπορώ να πίνω δηλαδή; :stuck_out_tongue:

:lol3::lol3::lol3:

Mule εσύ στην ηλικία σου ίσως χρειαστείς κανά redbull τότε… (βλ. παρακάτω βίντεο :stuck_out_tongue: )

Σιωπή και συ!!! Είσαι μικρός ακόμη!!! :stuck_out_tongue:

Ρε συ, απλά έγραψα “20 - 25 ετών” για να δείξω πόσο ανώφελο είναι παιδιά στην πιο παραγωγική τους ηλικία να καταναλώνουν τέτοιες βλακείες για ενέργεια!!! Εάν, δηλαδή, από τώρα βασίζονται σε αυτά, σε δέκα χρόνια τί θα κάνουν;
Εγώ κάπως έτσι το βλέπω, πέρα από το κακό που κάνουν στον οργανισμό τους.
Η ενέργεια κρύβεται μέσα μας, ας προσπαθήσουν να την βρουν εκεί και όχι στα ενεργειακά ποτά.

Εγώ πάντως δεν το πίνω για ενέργεια, μου αρέσει η γεύση

πιες κανα κακαο τοτε ρε

van hauten (100% κακάο) με φρέσκο γάλα :roll:

Τί είναι αυτό το van hauten?
Μόνο ΝΕΟΓΑΛ ρε!

Να τος ο βόρειος!:thumbup:

Ρε δεν κάθομαι σπίτι και τα πίνω
Σε κλαμπς/τρεντομάγαζα ή ποκεροκατάσταση θα πιω
Τα πετρέλαια που πίνετε οι υπόλοιποι χειρότερα είναι

Van Hauten είναι 100% κακάο σε σκόνη… με φρέσκο γάλα το φτιάχνεις. Όχι τα έτοιμα άγνωστης σύστασης!
Πιες το ενεργειακό ποτό σου εσύ :stuck_out_tongue:

[SPOILER]το γαμήσαμε το θέμα :roll:[/SPOILER]

Πιτσιρικάς πολύ έπινα έτσι κακάο με γάλα…μη ρωτάς μάρκα θα σε γελάσω
Αυτό που μου έχει μείνει είναι ότι έπρεπε να ανακατέψεις τη ζάχαρη με το κακάο και μετά να ρίξεις το γάλα
Αν έβαζες σκέτο το κακάο στο γάλα δεν διαλυόταν και έμενε στην επιφάνεια

[SPOILER]ε κλάιν…από το να μιλάμε για αρρώστιες καλύτερα για άσχετα:p[/SPOILER]

Με κρύο γάλα δύσκολο να διαλυθεί… το δοκίμασα μια φορά και έτρωγα το αδιάλυτο κακάο χαχα
Χμμμ τώρα μου ήρθε ιδέα για το καλοκαίρι, κρύο γάλα με κακάο σκόνη σε σέικερ, σαν φραπέ :-k
Θα δοκιμάσω και θα γράψω εντυπώσεις… αν βγει καλό θα το πατεντάρω! :smiley:

[SPOILER]υγιεινή διατροφή (λέμε τώρα) κλπ… δεν είμαστε και πολύ εκτός θέματος τελικά 8)[/SPOILER]

Πάντως το Hemo είναι βολικό και σε κρύο γάλα διαλύεται! (εγώ το αγοράζω ακόμα :))

Διάβασε τα συστατικά του Hemo… και όλα αυτά τα “έτοιμα”. Δεν [-X
(μίκρος έπινα κι εγώ Hemo κλπ :stuck_out_tongue: )

Κάτι μεταλλικά άλατα και βιταμίνες λέει που δεν είναι απαραίτητο να τα προσθέτουν. Τώρα αν βάζουν κι άλλα που τα κρύβουν με άλλο όνομα δεν ξέρω.:?

ωχ θεε μου τι ακούω.
Αυτά τα έτοιμα είναι ήδη ανακατεμένα με πολλή ζάχαρη και περιέχουν προφανώς και ουσίες ώστε να διαλύονται και να διατηρούνται πιο εύκολα.

Δεν ξέρω αν ειμαι υπερβολικη αλλά επειδη μου φάνηκε λίγο προσβλητική η πρώτη φράση γνωρίζω ότι έχει ζάχαρη δε θέλει και πολλή σκεψη να το καταλάβεις. Δεν είναι ανάγκη να γραφει καποιος κατι (που δεν ειναι και τιποτα μεγιστης σημασιας) και να υπάρχει αρνητικος σχολιασμος :stuck_out_tongue:

Κι εγω το παθαινω αυτο (αλλα απ το αγχος). Συνηθως ειναι κρυοπαγηματα ελαφριας μορφης (χιονιστρες λεγονται αλλιως) Αν ειναι εντονο πας σε εναν δερματολογο κ σου δινει καποια αλοιφη, δεν χρειαζεται να μπλεκεις με αντιφλεγμονωδη.

Voltaren χάπια ή αλοιφή καλύτερα;

αλοιφη εμενα με χει σωσει απειρες φορες

Καλημέρα! Να ρωτήσω κάτι; Υπάρχει κάποιος διαιτολόγος εδώ μέσα που θα μπορούσε να μου λύσει μερικές απορίες σε π.μ.;

υ.γ. deadmeat!!!