Ποιός είναι ο βασιλιάς του Off-Topic?

Καλα τοτε παρε την δικια σας ΠΑΕ μπας και βλεπουμε πιο συχνα απο τα VIP του Καραισκακη κανα ματς γιατι εχει ωραια πραγματα εκει… :lol:

Δεν το κλείνουμε το topic. Το αποτέλεσμα κρίθηκε νομίζω…

Τελευταίος ο Angel in Black…

ΜΟΥΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑ

E ναι είμαι ο λιγοτερο καραγκιοζης :stuck_out_tongue:

Kαι ο περισσότερο πικραμένος…

μπα … δεν νομιζω

μπα … δεν νομιζω[/quote]

Χαίρομαι, είσαι φίλος μου… Σε χρήζω Βασιλιά στα Άνω Σέκλανα…

Ξανάνοιξα το topic,ε?
Χαλαρά ο telisvas σέρνει το χορό

[SIZE=“7”]ΒΑΚΙΛΛΕ ΤΑ ΣΠΑΣ!!![/SIZE]

γουτουφού !

μετα τον led_zeppelin ΔΕΝ εχει υπαρξει αναλογος διαδοχος…ισως ο βακιλος θα μπορουσε…

Λοιπόν. Η φάση έχει ως εξής. Ψάχνω να βρω κατάλληλο θρεντ για να ποστάρω τη μαλακία που μου έχει καρφωθεί στο μυαλό και αφορά το υπέροχο θρανίο που είχα στο λύκειο και είχα κοσμήσει με έμορφα μεταλλοσχέδια, κάτι σε “σχολικές αναμνήσεις” ενδεχομένως. Οπότε πήρα σβάρνα τα οφφ τοπικς. Και αυτή τη στιγμή είναι ανοιχτά στον browser μου περί τα 15 θρεντς. Αν δεν πεθάνω από τα γέλια, θα πάρω το φτυάρι και θα κάνω πανικό. Το μουσικό κομμάτι του φόρουμ έχει πεθάνει από καιρό. Είναι κρίμα μέχρι και εδώ να γράφουν όλοι σε 10 θρεντς:!:
[SIZE=“1”]Α επίσης θέλω να φτάσω τα 1000 ποστς. ;p[/SIZE]

Στο σύντομο ταξίδι μου συμπέρανα ότι:
Ο [U]κρίμσον[/U] πρέπει μάλλον να έχει τα περισσότερα ποστς στο οφφ τοπικ. Σίγουρα στο βαριέμαι πάντως.
(Σχεδόν) ό,τι θρεντ/πολλ έχει να κάνει με γκομενίτσες, το έχει ανοίξει ο [U]μοντεχρήστος[/U]. ;p
[U]Deckard-Jiopas-Kara[/U] έχουν ανοίξει συνολικά 37562847574898694728958 πολλς.
Η απουσία των [U]Βλήδιν[/U] και [U]σάμαν[/U] πονάει ρε γαμώτο. :frowning:
O [U]Manos87[/U] έχει ανοίξει μάλλον τα περισσότερα θρεντς. Νομίζω και τα καλύτερα. Αν υπήρχε στο πολλ, θα τον ψήφιζα. 8)

ναι ναι. δώσε με στεγνά εσυ. προσπαθούμε να ξαναχτίσουμε ενα προφίλ πάλι, και έρχεσαι με μια βάρια και τα σμπαραλιάζεις όλα…

*αυτοί με τα πολλ ,απο τους 3 τους, έχουμε δει μεχρι πολλ και για μορταδέλες. τι να λέμε τώρα

εγω παντως ψηφισα κατηγορηματικα.

Ε ρε οκ, είπα να αφήσω τους παλιούς απέξω και να πιάσω νεότερη ρόκιν ιστορία. Αν ήταν έτσι, [U]ανχόλης[/U].

Ναι, αλλά όχι στο οφ τόπικ σε παρακαλώ, στα μουσικά με επικές δισολιές με τζιόπα (ο Ντεκ είχε δείξει τον δρόμο πιο πριν)…ήμουν νιούφης μωρέ και ήθελα να το παίξω γαμάτος…

Ναι ναι. Αλλά στο οφφ τοπικ έμαθα την αλήθεια:
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=21851

Πανηγυρικά πρώτος ο τζιόπας αλλά η αναγνώριση από τον πρωταθλητή είναι σημαντική!

Ποια είναι αυτή η β ά ρ ι α; ;;

ε ρε αλήτες . είπαμε ορθογραφικός έλεγχος

Και Τολκι, και Βακιλος, και και και…